Затримка місячних 10 днів як викликати місячні, тест негативні

Затримка менструацій у жінок завжди є стресовим фактором, так як відсутність місячних говорить або про вагітність, або про гормональні порушення в організмі жінки.

Як викликати місячні в домашніх умовах

Якщо при затримці місячних факт вагітності 100% анулюється, то існує кілька способів виклику менструацій самостійно:

  • Медичний метод;
  • Народний спосіб.

В основі медичного методу лежить застосування лікарських препаратів, що викликають початок менструацій. До них відносяться Дюфастон, Пульсатілла, Постинор, Міфегін.

Дані препарати можна придбати тільки в аптеці. При прийомі кожного з них, слід уважно прочитати інструкцію по застосуванню, так як Дюфастон, наприклад, приймається кілька днів, після чого починаються місячні.

Пульсатілла ж, навпаки, приймається тільки один раз, що відповідно веде до негайного початку менструації.

Викликаючи місячні лікарськими препаратами важливо пам’ятати, що вони включають гормональні компоненти, які в майбутньому можуть стати причиною нерегулярних менструацій або навіть викликати проблеми із зачаттям.

Народна медицина багата своїми рецептами на основі польових і лісових трав. При затримці місячних широко застосовуються відвари з валеріани, м’яти і ромашки, настої з кропиви, оману, шипшини, материнки. Також корисно вживання свіжої петрушки в поєднанні з кропом.

У будь-якому випадку, часте самостійне викликання місячних шкідливо для організму і може призвести до серйозних наслідків зі здоров’ям. Найнадійніший вихід з даної ситуації — консультація у лікаря гінеколога.

Ссылка на основную публикацию