Застосування четверговою солі — для здоров’я і багатства

Застосування четверговою солі налічує безліч способів. Заряджена сіль володіє магічними властивостями, тому її використовують в обрядах на здоров’я, залучення любові, удачі і матеріального благополуччя.

Що таке четвергова сіль?

Сіль сама по собі вважається потужним магічним інструментом — це відмінний провідник як позитивної, так і негативної енергією. Тому вона зустрічається у багатьох рецептах змов. Заговорити білий порошок можна на що завгодно: на удачу, привабливість, любов, багатство та інше.

А четвергова сіль — особлива. Її заготовляють в чистий четвер, заговарівая за допомогою спеціального змови:

Ця молитва активує чарівні властивості четверговою солі, і ви в подальшому можете використовувати її в різноманітних обрядах.

Як заговорити сіль на любов

У любові потребує кожна людина, але багато хто страждає від самотності і нестачі уваги. Обряд залучення любові допоможе виправити ситуацію і збільшить шанси зустріти другу половинку.

Що потрібно робити:

 • Перемішайте заговорённую сіль з «любовними» спеціями-афродизіаками. Це ваніль і кориця
 • Одержаний порошок пересипте в невеликий мішечок з натуральної тканини. Краще зшити його самостійно, щоб зарядити своєю енергією
 • Тричі прочитайте змову

Текст наступний:

Чарівну суміш потрібно завжди тримати при собі. Найближчим після обряду час ви зустрінете людину, який призначений вам долею.

Для здоров’я і багатства

Чарівна четвергова сіль «заряджена» на удачу і фінансове благополуччя. Тому її можна використовувати для здоров’я і залучення багатства.

Як залучити багатство:

 • Зшийте своїми руками маленький мішечок з натуральної тканини
 • Перед сном опустіть цей мішечок в воду (не забудьте наповнити чарівної сіллю) і залиште на шість годин. Він не повинен бути порожнім — щоб «зарядити» його на багатство, покладіть в нього ювелірну прикрасу з золота
 • Прокиньтеся на світанку, і покладіть мішок під промені ранкового сонця. Дочекайтеся, поки він повністю висохне
 • Потім покладіть в мішечок невеликий шматочок бурштину золотого кольору. Можна використовувати прикраса з цим каменем
 • Щоб завершити обряд активації талісмана, прочитайте змову

Текст змови:

Заряджений амулет зберігайте при собі постійно. Також можна заховати його в затишне місце в будинку, щоб він привернув фінансове благополуччя сім’ї.

Обряд для здоров’я більш простий. Запасіться святою водою з церкви. Перед сном намочіть четверговий сіль цієї водичкою, а потім розітріть в долонях, повторюючи слова змови тричі:

Для завершення ритуалу помийте руки під струменем холодної води, уявляючи, як вона змиває всі хвороби, негатив і погане самопочуття.

Від вроків

Вважається, що сіль, заготовлена ??в Чистий четвер, — це прекрасний оберіг від псування і пристріту. Вона має захисні властивості, завдяки чому може встановити бар’єр від будь-якого роду негативних магічних дій.

Є два перевірених способи використання:

 1. Вам потрібно прокинутися на світанку, взяти заздалегідь приготовлену сіль. Наберіть її в долоню і посипте собі на голову, примовляючи: «Коли сіль осиплеться, так і псування (пристріт) пройде». Змова потрібно вимовити 23 рази. Щоб закінчити обряд, тричі оближіть сіль, сплюньте через ліве плече і прийміть душ або ванну, уявляючи, як потоки води змивають все негативні емоції
 2. Другий спосіб складніший. Вам потрібно розчинити одну чайну ложку солі в одному літрі чистої води. Краще використовувати джерельну, за відсутністю кращого — дистильовану або водопровідну, очищену фільтром. Далі найскладніше — солону воду потрібно випити без залишку за півгодини. Якщо вас почне нудити, значить, пристріт виходить, а ритуал необхідно повторювати щодня до тих пір, поки неприємні симптоми не зникнуть

Якщо перший спосіб можна використовувати вранці, то другий обряд краще проводити після заходу сонця.

Подивіться відео про те, як очистити будинок від негативної енергії за допомогою солі:

Інші способи використання

Четвергова сіль — невід’ємний атрибут безлічі народних обрядів. Крім способів, які ми перерахували вище, її можна використовувати в наступних цілях:

 1. Якщо у вашій родині настала чорна смуга, посипте сіллю всі кути і скажіть: «Іди біда!»
 2. Якщо у взаєминах з чоловіком конфлікти і розбіжності, щоб помиритися, покладіть трохи заговореної солі під подушку на сімейному ліжку
 3. Якщо вас покинув близька людина, і ви бажаєте повернути його в лоно сім’ї, киньте сіль за поріг, подумки представляючи того, кого втратили
 4. Додавайте четверговий сіль в воду для купання маленьких дітей. Це забезпечить їх міцним здоров’ям і заспокоїть
 5. Тримайте заговорений сіль на обідньому столі, щоб залучити в будинок матеріальне благополуччя і завжди жити в достатку
 6. Якщо ви підозрюєте, що в ваш будинок прийшла людина з недобрими намірами, додайте дрібку в його їжу
 7. Підсоленій водою вмивають хворих, щоб вони скоріше зцілилися від недуги
 8. Додають солону воду в їжу хворим тваринам, щоб вони швидше пішли на поправку
 9. Під ліжко можна насипати трохи білого порошку, щоб в сім’ї панували гармонія і щастя

А щоб приготувати четверговий сіль, дочекайтеся Чистого четверга. Прожарити порошок на сковороді до тих пір, поки вона не потемніє. Можна додати трохи борошна. У процесі приготування потрібно думати про щось хороше і уявляти, як наповнюєте будинок і себе позитивною енергією.

В принципі, приготувати сіль можна і в будь-який інший четвер у році, але саме в Страсний тиждень вона буде володіти найбільшою магічною силою.

Ссылка на основную публикацию