Засоби від папілом і бородавок з аптеки: ціна на мазі, олівці, пластирі

Зараження вірусом папіломи — явище досить поширене навіть у людей, що уважно стежать за особистою гігієною. Досить короткочасного контакту із зараженою людиною і невеликий ранки на шкірі, щоб невиліковне захворювання оселилося в організмі. Особливої ??небезпеки головний симптом зараження (папілома або бородавка) для людини не несе, але приємного в появі невеликих, але іноді численних наростах мало. Нарости можуть заподіювати чималий дискомфорт, особливо якщо місце, на якому вони оселилися, часто контактує з одягом. Травмувати папілом можна навіть в душі, користуючись жорсткою мочалкою. Медики попереджають про те, що часті травми наростів загрожують переродженням доброякісних утворень в злоякісні клітини. Щоб виключити небезпечне захворювання, слід вдатися до негайного лікування. Самий рекомендований варіант впливу на нарости — медикаментозне лікування. Які засоби від папілом і бородавок з аптеки ефективно і безболісно видалять їх з шкіри?

Причини появи папілом і бородавок

Єдина причина появи потворних наростів на шкірному покриві — вірус папіломи, проникли в людський організм. Для цього достатньо тріщини або ранки на шкірі. У рідкісних випадках сильна пітливість ніг також може стати причиною проникнення вірусу в організм. Саме тому так важливо дотримуватися гігієнічні правила, які частково можуть знизити ризик зараження. Варто пам’ятати, що позбутися можна тільки від папілом і бородавок — вірус поселяється в людському тілі назавжди і не піддається ніякому впливу.

Зараження організму вірусом папіломи відразу не проявляється — іноді тільки через кілька років при наявності певних факторів утворюються нарости. Одна з основних причин — різке і сильне зниження імунітету. Якщо папіломи з’являються тільки через низьку опірність, то при правильному лікуванні і підвищення імунітету можливе самостійне зникнення злощасних наростів.

Стимулюють появу бородавок, крім зниження імунітету:

 • часті сильні стреси;
 • генетична спадковість;
 • безладні часті статеві контакти;
 • вагітність на будь-якому триместрі;
 • інфекційні, простудні хвороби;
 • проблеми з артеріальним тиском;
 • постійна робота в некомфортних для шкіри умовах (холод, висока вологість).

Особливу небезпеку віруси папілом несуть, якщо хоч один член сім’ї заражений. Навіть під час пологів велика ймовірність, що малюк з’явиться на світ з вірусом в крихітному організмі, і досить найменшого погіршення здоров’я, щоб папіломи або бородавки почали проявлятися в великих кількостях.

Кошти з аптеки проти папілом і бородавок

Відправившись в аптеку, можна побачити, що медикаментозних засобів, що впливають на папіломи і бородавки, величезна кількість — як на рослинній основі, так і хімічних. Ціна коштів з аптеки теж порадує навіть людей із середнім достатком — за невелику ціну можна придбати ефективне і дієве ліки, за допомогою якого навіть самостійно можна позбутися від утворень.

Приступаючи до впливу засобами з аптеки на бородавки і папіломи, не варто забувати, що видалити вірус з організму не вийде, тому і повне видалення наростів не гарантує, що вже через кілька тижнів нові освіти не з’являться на інших частинах тіла. Щоб частково знизити ризик рецидиву, не рекомендується проводити лікування без узгодження з медиками. Кваліфіковані фахівці зазвичай не тільки призначають курс найбільш ефективного впливу на папіломи і бородавки, а й визначать причину їх появи. Якщо це зниження імунітету, то приписуються спеціальні засоби з аптеки, що борються зі слабкою опірністю організму. Правильно призначене лікування майже повністю виключає повторне поява папілом і бородавок.

Вибрати метод видалення бородавок і папілом можна самостійно, купивши засіб в аптеці, але перед застосуванням обов’язково порадитися з лікарем, щоб уникнути побічних ефектів або ускладнень через несприйняття організмом деяких елементів кошти з аптеки. Для впливу засобами з аптеки на бородавки і папіломи застосовуються:

 • олівці медичні;
 • пластирі;
 • таблетки;
 • рідкі або гелевидні кошти;
 • кріопрепарати;
 • креми;
 • масла;
 • мазі;
 • розчини лужні;
 • гелі.

Дія засобів з аптеки відрізняється — деякі мають щадне дію, але лікування займає тривалий час, більш агресивні засоби можуть завдати шкоди здорової тканини біля утворень, а й дію їх можна помітите вже після першого застосування. Обов’язково перед курсом лікування слід враховувати всі протипоказання і бути готовим до побічних ефектів, про які повинен попередити виробник в інструкції. При правильному застосуванні ускладнення виникають вкрай рідко, але при найменших ознаках негативної реакції організму слід негайно припинити використання коштів з аптеки і звернутися за допомогою до дерматолога, який порадить інший спосіб впливу на папіломи або бородавки.

Мазі, креми

Одним з найпопулярніших і дієвих проти папілом коштів з аптеки вважається оксолінова мазь, що має противірусний ефект. Ціна кошти в аптеці невисока — в середньому варіюється від 50-ти до 55-ти рублів. Курс впливу на бородавки тривалий — не менше місяця доведеться тричі на день змащувати освіти. Якщо нарости старі і досить вперті, то лікування триватиме ще на кілька тижнів, до повного зникнення папілом.

Ще одна чудова мазь проти наростів і бородавок на шкірному покриві — Віферон. Ціна даного засобу з аптеки висока, близько 450 рублів. Активна речовина, що володіє противірусним ефектом — інтерферон. Завдяки повній відсутності протипоказань Віферон застосовується для видалення наростів навіть у малюків або вагітних жінок. Лікування тривале тільки в тому випадку, коли бородавки занадто старі, якщо ж впливати зразу після появи утворень, то можна всього за тиждень позбутися від наростів.

Лікування папілом на слизовій або статевих органах повинно проходити з особливою обережністю, оскільки можна завдати чималої шкоди. Для цього слід купувати щадні кошти з аптеки. Серед них на першому місці заслужено стоїть крем Альдар. Ціна в аптеці за засіб висока — від 4500 до 5500 рублів. Даний засіб, яке можна купити в аптеці має великий ряд протипоказань, в який включена заборона на використання маленькими дітьми і вагітними. Курс впливу тривалий, може зайняти близько місяця за умови, що нанесення крему проводилося регулярно (раз в два дні).

кріопрепарати

Вибір кріопрепарати в аптеках не такий великий, як ряд мазі і крему, найвідомішим і популярним вважається Кріофарма. З усіх засобів подібної дії саме Кріофарма найбільш безпечне в лікуванні бородавок в домашніх умовах. Засіб в аптеці дороге (від 1000 до 1200 руб.), Але завдяки ефективності, позитивних характеристик і повній відсутності побічних дій купується для видалення папілом дуже часто.

Вплив на освіту миттєве, уражені вірусом папіломи клітини заморожуються і через кілька днів повністю зникають. Рецидиви захворювання відбуваються дуже рідко, особливо якщо разом з Кріофарма було застосовано вплив на знижений імунітет.

Якщо освіта повністю не було видалено після першого застосування, можливе повторне вплив, але тільки через кілька тижнів після повного загоєння тканини епідермісу. Використання Кріофарма заборонено для лікування бородавок у дітей, яким ще не виповнилося 4 роки.

Розчини, масла

Нерідко в особливо складних випадках медики рекомендують застосування розчинів, активним діючою речовиною яких є луг. Найпопулярніші засоби цієї групи — «Суперчістотел» або «Суперчістотел». Ціна лужних розчинів в аптеці прийнятна для всіх гаманців і варіюється від 15 до 30 руб.

Лужні розчини, куплені в аптеці, діють майже однаково — повністю випалюють бородавки, папіломи. Слід приготуватися і до важливого і неприємного побічного ефекту — появи на місці наросту глибокого рубця, видалення якого займе чимало часу. Перед використанням лужного засобу потрібно захистити здорову тканину за допомогою жирного крему або масла.

Застосування засобів з аптеки одноразове — зазвичай цього достатньо навіть для самих упертих бородавок. Якщо освіта вивести з першого разу не вийшло, то можливе повторне використання лужного розчину, але обов’язково через кілька тижнів — пошкоджена агресивним засобом тканину епідермісу повинна повністю відновитися.

З масел найбільш популярним і затребуваним в аптеці є всім звична касторка. Ціна касторової олії в аптеці невелика — від 75 до 90 рублів, що залежить від регіону.

Вплив на бородавку або папілом займе чимало часу — найчастіше більше місяця. Застосування просте — досить щодня по кілька разів масажними легкими рухами втирати касторову олію в уражені бородавками частини тіла. Залишки препарату видаляти не потрібно — рідина повністю вбереться і продовжить на нарости свій вплив.

Приголомшуючим дією в лікуванні бородавок володіє масло чайного дерева. Придбати його можна в кожній аптеці без призначення лікаря, ціна теж порадує — близько 150 рублів. Застосування не відрізняється від впливу на папіломи касторовою олією — щоденне втирання в освіту на шкірі допоможе швидко забути про хвороби.

Крім масажу папілом і бородавок маслом чайного дерева можна застосовувати компреси. Для цього потрібно просочити диск з вати невеликою кількістю ефірної рідини і зафіксувати на нарости, скориставшись пластиром. Міняти компрес потрібно щодня, до повного зникнення утворень. Протипоказань ефірне засіб не має, але на статевих органах папіломи слід лікувати таким засобом з аптеки тільки після узгодження з медиками.

Пластир і олівці

Найчастіше для позбавлення від бородавок і папілом застосовується пластир Саліпод. Ціна ефективного засобу в аптеці порадує пацієнтів, оскільки варіюється від 50 до 70 рублів. Активні складові пластиру — сірка (очищена) і саліцилова кислота. Завдяки безпечним для людини компонентів, застосування можливо майже без обмежень, єдине, про що потрібно пам’ятати — НЕ прикріплювати пластир, якщо на шкірному покриві є ранки або тріщини.

Вплив на бородавки за допомогою пластиру просте і не викликає складнощів навіть у домашньому лікуванні. Досить на кілька днів прикріпити пластир на ураженій ділянці шкіри, щоб активні компоненти впливали на уражену вірусом тканину епідермісу. Після цього пластир зняти, а папіломи акуратно і обережно обробити пемзою (попередньо гарненько розпарити освіту в теплій воді). Якщо бородавка або папілома повністю не віддаляється, прикріпити новий пластир продовжити лікування до повного їх зникнення.

У деяких аптеках для впливу на бородавки і папіломи пропонуються невеликі медичні олівці (ціна від 115 до 130 рублів). Активне становить кошти — срібло азотнокисле. Для повного очищення шкірного покриву від папілом і бородавок слід кілька разів нанести засіб з аптеки на нарости (протягом тижня). Занадто старі освіти вивести за такий короткий термін не вийде, доведеться продовжити курс лікування або порадитися з лікарем і підібрати більш ефективний метод впливу.

Застосування олівця з аптеки майже не має заборон, але можлива поява глибоких шрамів. Саме тому на відкритих частинах тіла слід застосувати більш легкий препарат, куплений в аптеці, інакше доведеться довгий час боротися з рубцями. Перед лікуванням бородавок у дітей медичним олівцем обов’язково проконсультуватися у педіатра — тільки в важких випадках прояви вірусу папіломи на шкірі можливе застосування досить агресивного кошти.

Лікування обридлих папілом або бородавок — процес досить складний і вимагає ретельного підходу до вибору засобів з аптеки. Тільки докладна консультація медиків допоможе без особливих складнощів підібрати ефективний препарат, дія якого спрямована тільки на боротьбу з утвореннями і ні завдає шкоди організму людини.

Ссылка на основную публикацию