Засіб від облисіння у чоловіків — препарати, салонні процедури, народна медицина

Процес випадання волосся з подальшою їх заміною на нові пасма вважається по істині природним. При порушенні ж цього кругообігу фахівці фіксують розвиток облисіння, або кажучи медичними термінами, алопецію.

У більшості випадків з цим діагнозом стикаються чоловіки. Тому ні одне століття вчені всього світу намагаються розробити «еліксир для густий шевелюри».

Пропонуємо вашій увазі сучасні засоби від облисіння у чоловіків, які дають можливість не тільки боротися з випаданням волосся, але і причиною даного процесу.

Медичні препарати

Не можна сказати, що фармацевтичні засоби є найбільш ефективними, проте їм сьогодні чомусь довіряють більше.

Пантовігар

Склад даного препарату був ретельно продуманий. У ньому є і кератин, що забезпечує живлення цибулин, і амінокислота з цистеїном, які необхідні для росту волосся, і навіть дріжджі — абсолютно природний компонент, що насичує весь організм корисними мікроелементами.

Крім того, виробники включили до складу вітамін B, службовець джерелом міцності локонів. Весь цей «мікс» корисних речовин усуває дефіцит необхідних компонентів для структури, сили і росту волосся.

Отримання позитивних результатів досягається за рахунок прийому препарату 3 рази на день по 1 капсулі. В цілому програма терапії розрахована на 3-6 місяців. Вартість однієї упаковки «Пантовігар» (90 капсул) коливається в межах 1300-1500 рублів.

Рінфолтіл

Італійський виробник розробив цілий комплекс для боротьби з облисінням. Рінфолтіл в аптеках можна зустріти в формі ампул, таблеток, шампуні і лосьйону.

До складу включені біологічно активні речовини в різному дозуванні, метою яких є:

 • антисептичну і заспокійливу дію;
 • відновлення структури волосяного покриву і живлення шкіри голови;
 • нормалізація всіх обмінних процесів, що беруть участь в життєдіяльності пасом;

Курс лікування і дозування різних форм препарату дещо відрізняється. З даною інформацією можна ознайомитися в інструкції.

Істотна різниця присутня і в ціновій політиці. Так, вартість 60 таблеток не перевищує 650 рублів, 10 ампул — 800-900 рублів, 200 мл шампуні — 400-450 рублів, 10 ампул лосьйону — 800-850 рублів.
миноксидил

Основний компонент складу препарату — однойменний миноксидил, який зустрічається в різних концентраціях — 2, 5, 15%. Крім даної речовини, присутній етиловий спирт, вода і пропіленгліколь.

В цілому, дія препарату направлено на усунення симптомів облисіння у чоловіків, причиною якого є порушення гормонального фону і генетична схильність до алопеції.

Виробник передбачив різні форми випуску препарату — лосьйон, спрей, аерозоль, розчин, піну і таблетки. У кожного виду кошти існує певний курс лікування і дозування, з чим можна ознайомитися в інструкції, що додається.

Наприклад, лосьйон рекомендується застосовувати 2 рази на день, наносячи склад на уражені ділянки голови. Курс лікування може становити від 4 місяців до 1,5 років, в залежності від ступеня занедбаності проблеми.

Вартість лосьйону в залежності від обсягу флакона коливається в межах 2000-3500 рублів.

Фінастерид

Препарат виробництва США призначений виключно для застосування чоловіками. Інша запатентована назва засобу — Пропеция.

Основний компонент складу — финастерид, дія якого не направлено на усунення джерела проблеми. Препарату блокує вплив негативних факторів на фолікули.

Певного курсу лікування Пропеція не існує, так як ефективність засобу спостерігається лише при його постійному застосуванні. Як тільки прийом препарату припиняється, проблема з часом повертається на початкову позицію. Відросло пасма випадуть знову.

У порівнянні з іншими засобами, Фенастерід не є доступним, його не придбати в будь-якій аптеці. До того ж на ринку існує безліч дешевих підробок.

Вартість оригінального препарату становить в районі 8000 рублів за 28 таблеток.
Anthralin (Drithocreme)

Ще одним ефективним, але малодоступним засобом від облисіння є крем Anthralin (Drithocreme). За статистикою 25% пацієнтів, які вибрали саме цей метод боротьби з облисінням, змогли назавжди забути про захворювання.

Дія складу направлено на боротьбу з андрогенної алопецією — випаданням волосся, викликаного перевага порушенням гормонального фону.

Курс лікування кремом не визначений, і залежить від ступеня занедбаності проблеми. Згідно з інструкцією, засіб щодня наноситься лише на уражені ділянки шкіри голови і через 15-20 хвилин змивається.

Вартість препарату на зарубіжних Інтернет ресурсах становить 90 доларів за тюбик, об’ємом 50 м

Маски і шампуні

Добре зарекомендували себе в якості засобів від облисіння у чоловіків, дія яких спрямована на боротьбу з початковою стадією алопеції.

Нізорал

Склад шампуню розрахований на запобігання розвитку процесу втрати пасом і на боротьбу з лупою.

Засіб нормалізує гормональний фон, а також має протизапальний ефект.

Компоненти шампуню глибоко проникають і ущільнюють структуру, а також усувають свербіж шкіри голови при себореї.

Курс терапії Нізоралом становить 2-3 нанесення на тиждень.

ConstantDelight

Маска, яку рекомендується наносити 2-3 рази в тиждень, відновлює втрачену силу і блиск локонів.

Крім того, косметологічний продукт ущільнює структуру і зміцнює коріння. Унікальний склад стимулює зростання і запобігає розвитку процесу випадання волосся.

Кера-Нова

Бальзам-маска вітчизняного виробника виготовлений на основі комплексу цілющих рослин, а також необхідних мікроелементів і мінералів.

Терапевтична дія складу направлено на відновлення пошкоджених цибулин, завдяки чому пасма знаходять природну силу, здоров’я і красу.

Бальзам рекомендовано наносити 1 раз в тиждень після миття голови шампунем. Після закінчення 3-5 хвилин, легко видаляється з локонів під струменем теплої води.

салонні процедури

Не меншою популярністю користуються різні процедури проти облисіння у чоловіків в умовах салону.

мезотерапія

Дана процедура є введення ін’єкцій різних складів.

Як правило, основними компонентами уколів є різні вітамінні комплекси, екстракти цілющих рослин, гомеопатичні засоби і амінокислоти.

Завдання мезотерапії — наситити цибулини речовинами, які будуть стимулювати розвиток всіх обмінних процесів, що відповідають за вироблення колагену і еластину. Завдяки цьому відновлюється структура.

Сьогодні в салоні вам можуть запропонувати два види процедур.

апаратна мезотерапія

Склад відновлює препарату вводиться мезоінжектора — спеціальним інструментом, який дозволяє обробляти значні уражені ділянки шкіри голови.

Як правило, апаратна мезотерапія призначається при запущених формах алопеції. 

мануальна мезотерапія

Ін’єкція здійснюється безпосередньо фахівцем, який обколювати певні ділянки шкіри голови.

Настільки копітка робота вимагає від лікаря певних знань і досвіду, адже від його дій залежить ефективність процедури. У порівнянні з апаратної мезотерапией мануальна методика є менш болючою.

Вартість ін’єкцій в салонах коливається в межах 2000-4000 рублів. Ціна залежить від ступеня розвитку захворювання, складу уколу і престижності закладу.

У відео дивіться, як проводиться мезотерапія волосся.

пересадка

Трансплантація волосяних цибулин — ефективний метод боротьби з запущеним обласному, коли вражені значні ділянки шкіри голови.

Процедура проводиться як операційним, так і безопераційним способом. Її суть полягає в пересадці волосся зі здоровою області дерми в область облисіння.

Настільки радикальна методика, хоча і є ефективною, але має безліч неприємних наслідків у вигляді шрамів, рубців, а також періодичних головних болів.

фізіотерапія

Процедури фізіотерапевтичного призначення можуть проводитися як в індивідуальному порядку, так і в якості додаткових заходів до медикаментозного лікування.

Серед найбільш поширених методик можна виділити:

 1. Кріотерапія — використання рідкого азоту, подача якого здійснюється через спеціальні аплікатори, для заморожування проблемних ділянок шкіри. В ході процедури поліпшується кровообіг дерми, завдяки чому стимулюється зростання. Ефект кріотерапії спостерігається після 2-3 сеансів.
 2. Електростимуляція — застосування імпульсних струмів для відновлення всіх вагомих процесів життєдіяльності тканин голови. В ході процедури нормалізується гормональний фон і метаболізм.
 3. Вакуумний масаж-це процедура, в ході якої на уражених ділянках голови створюється певний тиск з метою збільшення кровотоку і посилення обміну речовин.
 4. Лазеротерапія — обробка проблемних ділянок лазером. В ході процедури відновлюється структура ослаблених пасом, і стимулюється ріст втраченого волосся за рахунок поліпшення кровообігу шкіри і нормалізації обмінних процесів. Процедуру рекомендується проводити 2-3 рази в тиждень протягом 3-6 місяців.
 5. Дарсонвалізація — застосування високочастотного струму на проблемних зонах. В результаті процедури відбувається розширення кровоносних судин, спостерігається відтік лімфи, поліпшується метаболізм, знижується працездатність сальних залоз. Внаслідок розрядів високої напруги виробляється озон, який насичує шкіру киснем.

Перевірені часом рецепти

Для прихильників нетрадиційної медицини також існує маса рецептів, за допомогою яких можна ефективно боротися з облисінням.

дріжджова маска


Результатом простого, на перший погляд, рецепта є зародження волосяного покриву на проблемних зонах, вже через 10-12 процедур.

Наявні ж пасма набувають більш здоровий вигляд вже після першого нанесення маски.

Все, що вам потрібно для приготування — це 10 гр. свіжих дріжджів і половина чайної ложки продукту бджільництва. Помістіть всі складові в одну посуд, і попередньо перемішавши, відправте в тепле місце на півгодини.

Новоутворена суміш розподіляється по всій довжині. Потім голову утеплюють, створюючи так званий, парниковий ефект.
Чи не пізніше, ніж через 3 години змийте маску за допомогою шампуня і нанесіть бальзам-кондиціонер.

Відвар з кропиви

Даний засіб складається з свіжого подрібненого листя кропиви і яблучного оцту. Перераховані інгредієнти змішують в пропорції 5: 2 (столових ложок) і кип’ятять в 250 мілілітрах води. Час приготування становить 30 хвилин.

Після закінчення зазначеного часу, суміш залишають настоюватися під кришкою до повного охолодження. Потім, проціджений відвар, втирають в шкіру голови перед сном. Результат спостерігається, через 2 місяці, при застосуванні відвару 2-3 рази в тиждень.

Касторове масло

Придбане в аптеці касторове масло нагрівають до температури тіла, і масажними рухами наносять на шкіру голови до його повного всмоктування. Через півгодини засіб змивається.

Зниження випадіння волосся спостерігається, через 4-5 процедур, яких за 7 днів має нараховуватися не більше двох.

Настоянка з листя берези

10 столових ложок подрібненого свіжого листя берези, змішують з півлітра кип’яченої охолодженої води, і залишають в темному місці настоюватися 2 години. Приготовану рідку основу використовують в якості ополіскувача після миття голови.

Настоянка стимулює зростання і відновлює структуру волосся.

Відвар з квіток липи

8 столових ложок липового цвіту заливають півлітра води і кип’ятять на повільному вогні протягом 20 хвилин. Відвар використовують разом з шампунем під час миття голови.

Липа відновлює структуру, зміцнює волосяні цибулини, надає локонам здоровий вигляд і густоту.

Відвар з шишок хмелю

Склянкою води заливають столову ложку шишок хмелю і варять протягом півгодини. Відфільтрований і охолоджене відвар використовують як ополіскувача після миття голови.

Шишки хмелю здатні зупинити випадання волосся, якщо використовувати описаний рецепт щодня протягом 4-5 тижнів.

Настоянка з чорного хліба

Від декількох шматочків чорного хліба відділяється м’якуш, який розминають і заливають теплою кип’яченою водою. Рідини потрібно не більше півлітра.

Отриману масу залишають в темному місці на ніч. Потім хліб віджимається, а настоянка проціджується. Підігріту рідину розподіляють по всій довжині за півгодини до миття, а голову загортають м’яким рушником.

Засіб відмінно зволожує і зміцнює пасма, робить їх еластичними і густими.

реп’яхову олію

Суміш реп’яхової олії і спиртової настоянки червоного перцю здатна пробудити неактивні цибулини і прискорити зростання, якщо змішати їх в рівних пропорціях, і двічі в тиждень обробляти уражені ділянки голови.

В цілому процедура повинна тривати не більше півгодини. Результат помітний через 2 місяці.

Відвар з коренів лопуха

Якщо взяти по столовій ложці подрібнених коренів будяків і лепехи, додати подвійну порцію сушених листя кропиви, можна приготувати ополіскувач проти облисіння. Застосовувати його рекомендується на перших стадіях зародження проблеми.

Перераховані інгредієнти слід залити літром окропу і варити на повільному вогні 20 хвилин.

Відвар використовують в якості ополіскувача. Мінімальний курс лікування 2 тижні, з подальшим одноразовим застосуванням засобу кожен місяць.

Суміш з яйця і горілки

За півгодини до миття голови втирайте в шкіру суміш курячого жовтка і 50 мілілітрів горілки. Таким чином, ви поліпшите кровообіг дерми і простімуліруете зростання.

Крім того, засіб, яким слід користуватися протягом місяця двічі в тиждень, є відмінною профілактичним заходом облисіння.

Дізнайтеся більше з відео чому лисіють чоловіки, і які народні засоби найефективніші.

Маски з лука

Склади на основі лука пробуджують сплячі фолікули, покращують обмінні процеси, необхідні для росту, а також кровообіг шкіри голови:

 1. Однорідну масу, приготовлену на основі соку однієї цибулини, рослинного масла і меду (по 1 ст. Л.) Наносять на корені за 40 хвилин до миття голови. Для посилення ефекту локони поміщають під шапочку для ванни і утеплюють рушником.
 2. В столову ложку меду додайте курячий жовток і подрібнену цибулину. Засіб розподіляють між країнами і витримують півгодини. Змивають за допомогою шампуню. Рекомендується застосовувати маску не частіше 2 разів за тиждень.
 3. Змішайте в рівних пропорціях подрібнену цибулю і часник. Розподіліть суміш між країнами. Після закінчення півгодини змийте з використанням шампуню.

Маски з меду


Натуральний продукт бджільництва здатний наситити волосся всіма необхідними для їх росту і харчування речовинами.

Ознайомтеся з деякими популярними рецептами:

 1. Дві столові ложки меду слід змішати з ідентичним кількістю, попередньо приготованої, настоянки. Для цього залиште на 30 хвилин, додані в склянку окропу, коріння лопуха і лепехи.

  Візьміть по столовій ложці кожного інгредієнта. Утворену медову суміш наносять масажними рухами на шкіру голови і залишають на 2 години.

 2. Візьміть по 2 столові ложки олії оливи і меду. Розбавте суміш 5 краплями кедрового масла. Розподілену між країнами маску, залишають на півгодини під поліетиленом і рушником, а потім змивають з шампунем.
 3. Змішайте в рівних пропорціях мед, сік алое і подрібнений часник. Перед нанесенням кошти на шкіру голови, отриману масу розбавляють 1 жовтком курячого яйця.

  Маску залишають на 20-30 хвилин, попередньо закутавши волосся м’яким рушником, після чого її змивають ополіскувачем на основі цілющих трав.

Маска з гірчиці

Коктейль з гірчиці, порошкової блакитної глини і курячого жовтка стимулює зростання, і збагачує цибулини усіма необхідними поживними речовинами.

Для приготування страви потрібно по столовій ложці основних інгредієнтів. Консистенція розподіляється у прикореневій зони і змивається через півгодини.

Позитивний ефект досягається, вже через місяць, якщо застосовувати суміш двічі за 7 днів. 

Маска з перцевої настоянки

Основний компонент рецепта — стручок гіркого перцю, який заливається склянкою горілки і настоюється протягом 10 днів. Потім в масу додають курячий жовток і чайну ложку касторки.

Засіб рівномірно розподіляють у кореневої зони і залишають на третину години. При появі гострого печіння суміш змивають раніше.

Перець містить всі, необхідні для росту і живлення волосся, вітаміни і мікроелементи.

профілактика

Як і будь-яке інше захворювання, розвиток алопеції простіше запобігти, ніж усунути. Виконання простих рекомендацій дозволить вам уникнути облисіння:

 1. Використовуйте для миття голови прохолодну воду, гаряча — підвищує працездатність сальних залоз і пошкоджує волосяні фолікули.
 2. Щорічно влаштовуйте для себе курси полівітамінний терапії. Особливо в корисних речовинах локони потребують зимовий час.
 3. Не допускайте пошкоджень шкіри голови. Травми порушують обмінні процеси і уповільнюють ріст волосся.
 4. Застосовуйте для гігієни відповідають вашому типу кошти. Не використовуйте дешеві шампуні, які можуть лише нашкодити.
 5. У холодну пору року не виходьте на вулицю без головного убору. Зміна температури губить фолікули.

Відгуки

Навіть досвідчені фахівці не можуть визначити найбільш ефективний засіб від облисіння для чоловіків.

До кожного випадку здійснюється індивідуальний підхід. Поділіться своїм досвідом вирішення проблеми випадіння волосся, залишивши коментар під статтею.

Ссылка на основную публикацию