Зарубіжні сайти для заробітку без вкладень

Зарубіжні сайти для заробітку без вкладень дають можливість забезпечити собі стабільний дохід без спеціальних знань або умінь. Як правило, на іноземних ресурсах такого профілю завдання оплачуються вище, ніж на російських онлайн-майданчиках. Заробити гроші в інтернеті, виконуючи завдання, реально, але нерідко зусилля і витрачений час не варті винагороди. Тому перед початком роботи рекомендується уважно вивчити відгуки учасників і умови співпраці.

Як заробити на іноземних сайтах для заробітку без вкладень?

Щоб швидко і максимально ефективно заробити на зарубіжних ресурсах з завданнями, варто уважно вивчити алгоритм їх роботи, особливості виконання проектів, здійснення виплат, проаналізувати думки користувачів з досвідом на спеціалізованих форумах, сайтах з відгуками. Гроші за зроблену в інтернеті роботу зараховуються на баланс облікового запису, а потім їх потрібно виводити на рахунок в електронних платіжних системах. Як правило, з популярним ресурсом моментальних розрахунків WebMoney зарубіжні сайти з завданнями для заробітку без вкладень не співпрацюють. Потрібно вибрати найзручніший для себе варіант платіжної системи-партнера і зареєструватися там. Найчастіше це такі ресурси, як Payeer, Neteller, Perfectmoney, CoinPayments, Payza, OKPAY, PayPal і ін. Розплачуватися за завдання можуть як електронними грошима, так і умовної валютою (бонуси, кредити, поінти), яка при виведенні конвертується в долари. Значимість однієї платіжної одиниці може бути різною, наприклад, на зарубіжному сайті з завданнями AyuWage 1000 одиниць грошей дорівнюють 0,50 $. Перед реєстрацією і початком роботи варто уважно вивчити умови співпраці, гарантії збереження коштів і співвіднести ціну за виконання роботи, мінімальну суму для виведення, величину комісій з витраченими зусиллями і часом. У деяких випадках вони не варті отриманого в результаті винагороди.

Зарубіжні сайти для заробітку в інтернеті без фінансових вкладень бувають різних видів і профілів:

  • букси (спеціалізуються на активній рекламі, такі майданчики рекламодавці використовують для розміщення свого матеріалу, а користувач виконує пов’язані з ним завдання — перегляд рекламного відео, перехід по посиланнях або кліки, написання коментаря, відкликання, поста, скачування мобільного додатка або матеріалу з файлообмінника і ін .) — NeoBux, ClixSense, InnoCurrent, GPTPlanet;
  • поштовики (займаються масовим розсиланням листів, виконавцю потрібно переглядати рекламу, розміщену в повідомленні, проходити опитування, тестування, виконувати нескладні завдання без будь-яких вкладень) — DonkeyMails, JillsClickCorner, Cashnhits;
  • сервіси з рекламою реферальних посилань можна розглядати як заробіток на створенні своєї партнерської програми — TreasureTrooper;
  • зарубіжні онлайн-майданчики, що працюють в сфері Майнінг (за рішення математичних задач виконавець отримує криптовалюта — біткоіни, litecoin, PPC PPcoin і ін.), — FREE BITCOINS, Bit Minister Limited;
  • сайти-фотостоки, де можна вигідно продати авторське фото — Shutterstork, Fotolia, Dreamstime;
  • іноземні онлайн-майданчики із завданнями для фрілансерів і перекладачів — Elance, Upwork, oDesk, Fiverr.

Щоб успішно заробити на закордонних сайтах без вкладень, потрібно правильно вибрати свій профіль роботи, системно виконувати завдання (навіть найпростіші) і робити це максимально якісно. Бажано вибрати для себе 2-3 найвигідніших ресурсу і працювати в основному на них, щоб створити позитивну репутацію, хороший рейтинг. Паралельно можна стати партнером Ютуб, викладаючи якісні авторські ролики і заробляючи на рекламі.

Порада: якщо для заробітку на зарубіжних сайтах із завданнями без вкладень використовувати браузер Google Chrome, то проблема з перекладом тексту вирішується автоматично. Варто тільки включити відповідну функцію в налаштуваннях.

Найпопулярніші закордонні онлайн-майданчики, де можна заробити без вкладень

Іноземних сайтів, на яких вийде заробити без вкладень, дуже багато. Тут реалізувати себе зможе абсолютно кожен: школяр без досвіду і професор на пенсії. Плюсом таких онлайн-майданчиків є те, що оплата на них, як правило, вище, ніж на аналогічних російських ресурсах. Але також слід враховувати складність роботи і підвищені витрати часу на переклад для тих, хто вільно не володіє англійською, комісії при виведенні, необхідність створювати аккаунт тільки в тій платіжній системі, з якою співпрацює сайт. Ми пропонуємо докладніше розглянути тонкощі успішного заробітку в інтернеті без вкладень на кількох найпопулярніших іноземних ресурсах.

NeoBux

NeoBux — зарубіжний сайт-букс, що працює з 2008 року, заробіток на якому не вимагає вкладень. Заробити тут можна навіть без професійних знань і досвіду. Проекти досить прості — кліки, створення реферального мережі. Один клік оплачується в середньому по 1-2 цента. Для збільшення свого доходу можна сформувати велику партнерську мережу і отримувати відсоток від заробітку рефералів на сайті або орендувати їх, купувати членства. Є деякі обмеження для нових учасників, наприклад, вони не можуть залучати рефералів, поки не пройде 2 тижні з моменту реєстрації і не буде зроблено 100 кліків, а залишити пост на форумі або в чаті вийде тільки після перегляду 250 рекламних посилань. Алгоритм дій для початку роботи без вкладень на цьому закордонному сайті стандартний:

  • реєструємося (кнопка Registration в правому верхньому кутку сторінки, заповнюємо форму, вводимо капчу, ставимо галочку, погоджуючись з правилами сервісу, і натискаємо Продовжити або Continue);
  • відкриваємо лист з кодом активації і вводимо його в віконце, що з’явилося після підтвердження даних форми;
  • заходимо в особистий кабінет, використовуючи зазначений раніше логін і пароль;
  • вибираємо розділ з завданнями View Advertisements або Watch a video earn і виконуємо роботу.

Порада: для реєстрації на NeoBux краще використовувати поштовий сервер Gmail, якщо використовувати інший, то лист з кодом активації для завершення процесу часто не приходить.

Уточнити дані про заробіток, бонуси, кількості рефералів і другом можна в розділі Summary. Мінімальна сума для першого виводу — 2 $, але з кожним разом вона буде збільшуватися на 1 $, поки не досягне значення 10. Іноземний сайт співпрацює з такими платіжними системами, як Payza, PayPal, Neteller. Щоб вивести гроші на банківську карту, виконавцю потрібно скористатися послугами онлайн-обмінника. Також за 13 $ можна оформити карту Neteller, але комісія за переказ на неї становить 6% і 1% за переведення в готівку.

Clixsense

Сервіс, на якому можна успішно працювати без вкладень, почав роботу ще в 2008 році. Він спеціалізується на простих завданнях: перегляд рекламного відео, перехід по посиланнях, участь у безкоштовній лотереї, оплачувані завдання, опитування. Також можна додатково заробити, створивши свою реферальную мережу (користувач з аккаунтом Преміум автоматично отримує за кожного залученого реферала по 0,30 $, а якщо останній купує апгрейд, то система виплачує реферера 2 $). За кожен клік учасника організатор отримує від 0.0001 $ до 0.005 $, а при статусі Преміум — від 0.0004 $ до 0.02 $. Для більш ефективного заробітку на цьому сайті (без вкладень) варто встановити панель інструментів від Google Toolbar, натиснувши кнопку з таким написом у верхній частині головної сторінки. Це забезпечить миттєве оповіщення користувача про появу нових посилань для роботи. Мінімальна сума для виведення грошей становить 8 $ (для виконавців з Преміум аккаунтом — 6 $) на такі платіжні системи, як Payza (AlertPay), Liberty Reserve. Виплати виробляють один раз в тиждень.

Scarlet-clicks

Зарубіжний сайт із завданнями без вкладень працює з 2009 року. Заробити можна на перегляді реклами, рефералах, платних реєстраціях, опитуваннях, безкоштовній лотереї. Мінімальна сума для першого виводу — 1,05 $, потім 2 $ на PayPal, PayZa, Payeer, термін виведення — 2-7 днів. Ліміт обов’язкових переглядів для того, щоб отримати дохід з рефералів, не дуже великий — всього 4 перегляду, також є система знижок на продовження оренди учасників партнерської мережі. Розширити функціонал і підвищити заробіток можна, якщо купити більш високий статус — Преміум. Ціна одного кліка становить в середньому 1-2 цента, а за перехід по посиланню реферала реально отримати до 5% його оплати за дію.

Також спробувати свої сили стоїть на таких зарубіжних сайтах, як AdvertzerА, GPTplanet, Shutterctock, SurveySavvy, TestSpin, Italki, UserTesting, Clikerz, Wordlinx, TrafficMonsoon, GrandClick, DonkeyMails, AyuWage, Clixten.info, EasyHITS4, Okik.me, Stampbux, Adzseven , Firstbitcoinrevshare, Myiyo і ін. Користувачеві варто уважно підходити до вибору способу заробітку в інтернеті. Наприклад, онлайн-покер на реальні гроші найчастіше обертається для гравця тільки втратами. Як надійний і стабільний метод збільшення доходів розглядати його не варто.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виконання різних завдань на спеціалізованих зарубіжних онлайн-сервісах без вкладень — популярний вид заробітку в Білорусі, Росії, Україні та інших країнах СНД, але це не панацея від усіх фінансових проблем. Найчастіше, щоб заробити на виконанні дрібних завдань, потрібно виділити чимало часу. Крім цього, від накопиченої суми потрібно відразу відрахувати комісію за виведення грошей, їх зарахування на банківську карту. Хоча на зарубіжних поштовика і буксах заробіток, як правило, трохи вище, ніж на вітчизняних, їх не варто розглядати як найприбутковіший бізнес для початківців. Але трохи попрацювати без вкладень на таких сайтах стоїть хоча б для розуміння роботи в інтернеті, принципу створення реферального мережі і діяльності в сфері веб-серфінгу.

Ссылка на основную публикацию