Заробіток в ВК на своїй сторінці, групі, на кліках і лайок

Не секрет, що сьогодні у сучасної людини спілкування в соцмережах з друзями займає більшу частину вільного часу. Це заміна реальним зустрічам, перегляду серіалів і читання цікавих книг. А з недавнього часу це ще й можливість забезпечити собі стабільний заробіток в ВК без великих стартових вкладень, маючи партнерів або на кліки і лайки.

Багатьох з нас хоча б зрідка відвідує думка про те, що спілкуватися в мережах цікаво, і було б непогано ще й знайти тут роботу. Проводити час не просто так, а з користю для себе: заробляти на кліках і лайок. На сьогодні мережа в контакті дозволяє зробити цю ідею реальною. Тут можна легко знайти заробіток без стартових вкладень ВКонтакте на своїй сторінці. Що ж потрібно вміти для досягнення цієї мети, і які способи заробітку взагалі існують в цій мережі?

В першу чергу, необхідно запастися терпінням, поставити перед собою мету і йти до неї. Важливо також мати навички впевненого користувача ПК і велике бажання заробити реальні гроші. Далі розглянемо основні і найбільш відомі види заробітку на своїй сторінці або групі ВКонтакте.

Заробіток на продажу місця на своїй сторінці ВКонтакте

Найпопулярнішим видом заробітку в соцмережі є створення спеціальних спільнот, груп за інтересами, або сторінок для комерційної діяльності. Основна вимога для творця сторінки — це її розробка, регулярне оновлення і розкрутка. Для чого це робиться?

Маючи величезну кількість передплатників, можна претендувати на те, що ваша сторінка зацікавить рекламників. Їх можна знайти на спеціальних ресурсах і запропонувати їм свої послуги. За певну плату вони будуть готові розмістити рекламу на вашій сторінці у вигляді поста або посилання, щоб привернути увагу до свого товару. Перейшовши за посиланням, будь-який учасник зможе зробити покупку або замовити послугу. Як правило, можна заробити і на продажу такої розкрученої групі ВКонтакте, створюючи, таким чином, майданчики для розміщення послуг і товарів.

Партнерські посилання і інтернет магазин

Наступний вид заробітку ВКонтакте — це робота з партнерськими програмами. Помістивши посилання на товар, що продається, можна отримувати з цього непогані відсотки. Ви отримуєте стабільний заробіток на кліках по посиланню ВКонтакте, не роблячи нічого.

Як варіант — створення інтернет магазину з допомогою сторінки в контакті. Це дає вигоду і перевага в тому плані, що не виникає необхідності платити за хостинг або домен, як у випадку створення сайту. Тут легше залучити клієнта, оскільки відвідувати соцмережі людям цікавіше, ніж сайти. Хороший інтернет магазин може приносити його власникові по кілька тисяч рублів в день. Важливо лише подбати про репутацію магазину та відгуках. Вони дуже швидко привернуть нових клієнтів і покупців.

Корисні і азартні додатки в групі

Заробити, і дуже добре, можна також створюючи додатки. Ще один вид заробітку, але вже вимагає знань мов і спец програм. Тому не можна сказати, що це доступний вид заробітку в контакті, тут явне обмеження в можливостях. Однак, якщо ви володієте цими знаннями, то можете розробити цікавий додаток. На ньому дуже легко отримати реальні доходи.

Справа в тому, що користувачі в основному хочуть розважитися. Тому придумавши щось нове і цікаве в своїй групі, ви можете отримувати від своєї ідеї відмінні дивіденди. Причому не тільки на кліки, а й на лайок, які залишать вдячні користувачі в групі.

Сьогодні існує заробіток ВКонтакте навіть на лайок, хоча треба підкреслити, що багато тут не заробиш, а якщо в списку друзів у вас зовсім небагато людей, то про цей вид заробітку краще і не думати. Крім того, заробіток на лайок — це монотонна робота, що вимагає посидючості. Вона швидко набридає, а бажаного доходу так і не принесе. Але отримати дохід на лайок — це доступно будь-якому і не вимагає спеціальних навичок і знань.

Якщо все те, що ми пропонуємо, вам здається нереальним, то можна ще розглянути заробіток в ВК в якості співробітника. Можна спробувати себе в ролі адміністратора або модератора в який-небудь цікавою групі. Це віддалена робота, вона може принести подвійне задоволення — дохід і заняття улюбленою справою. Багато творчі люди, наприклад, музиканти або художники складаються в тематичній групі і використовують їх для викладки своїх матеріалів. А також пропонують свої послуги в підходящої групі. Наприклад, музиканти, візажисти і організатори — завжди є учасниками весільних груп або груп для наречених. Сьогодні найпопулярнішими сторінками ВК вважаються:

№ місця в рейтингу Назва групи напрямок
1 «Позитив» У групі понад 2,5 млн. Користувачів. На її сторінці смішні матеріали, забавні фото з інтернету, яскраві замітки, кумедні історії.
2 «Світ позитиву» Смішні ролики, відео, яке показують в тілі передачі.
3 «+100500» Забавні відеоролики.
4 «ComedyClub» Група має понад 2,2 млн. Користувачів. На її сторінці записи виступів учасників телешоу.
5 «В ритмі щастя» На стіні групи багато незвичайних фраз, думок, дотепних зауважень.

Як проводиться оплата?

Створюємо віртуальний гаманець в системі Webmoney або на Яндекс гроші. Виводимо на нього зароблені кошти. Далі прив’язуємо до гаманця банківську карту і виводимо їх з інтернету. Отримати чесно зароблені кошти можна в будь-якому банкоматі. Ну а потім, витратити їх за своїм бажанням. Або на покупки, або на хорошу розкрутку і просування групи.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таким чином, ми описали доступні і прості способи того, як можна сьогодні заробити на своїй сторінці або групі вконтакте без зайвих вкладень. Важливо не просто вибрати свій метод заробітку в мережі, а грамотно його реалізувати на прикладі своєї групи ВКонтакте. Не варто впадати у відчай, якщо з першої спроби удача вам не посміхнеться, важливо витягти з даного досвіду урок і більше не повторювати помилок. Якщо ви знайдете заняття, яке співпаде з вашими інтересами, то така робота ніколи не набридне, а дохід від неї буде приємним.

Ссылка на основную публикацию