Заробіток в соцмережах на лайок

Тисячі користувачів щодня витрачають багато часу на соціальні мережі, але далеко не кожен знає, що на цьому можна заробити. Причому спектр завдань досить широкий — перегляд відео, додавання в групи, простановка лайків і т.д. Про останній і піде мова.

Заробіток Вконтакте на лайок?

Лайк — це популярна опція в соцмережах, яка дає можливість користувачеві оцінити вподобаний матеріал (фотографію, запис, відео). Опція «лайк» в різних соціальних мережах виглядає по-різному. Вконтакте або в Instagram — це кнопка у вигляді серця, в Одноклассниках — піднятий палець руки. Використовуючи таку функцію, користувач висловлює свою згоду з розміщеної записом, схвалення. Також по-різному і називається кнопка «лайк»: в Facebook — це і є «лайк», Вконтакте — «мені подобається», в Одноклассниках — «клас», в Гуглі — «+1», на Youtube — «мені сподобалося» .

Назви різні — суть одна. Ще недавно більшість користувачів і не здогадувалися, що, використовуючи таку просту функцію, можна отримати реальні гроші. На жаль, така діяльність не дасть можливості заробити мільйон рублів за короткий термін, але якщо поставитися до справи серйозно, використовувати просунуті акаунти кількох соціальних мереж, в день цілком реально отримати 200-400 рублів. Причому даний метод не вимагає наявності попередніх вкладень, спеціальних знань або умінь. Багато блогерів і розробники сайтів колись починали з такого примітивного методу заробітку.

Деякі компанії дають можливість заробити гроші в інтернеті на виконанні завдань за допомогою такої непересічної функції, як офіційні свідоцтва «лайк».

Принцип діяльності при цьому зводиться до наступного:

 1. Реєстрація на спеціальних інтернет-майданчиках, які створені для даних цілей. Такі сервіси — це сполучна ланка між користувачами в соцмережах і замовниками, які потребують розкрутки певних сторінок або спільнот.
 2. Додавання своїх акаунтів на зареєстрованому сервісі.
 3. Виконання завдань, які пропонує обраний сервіс.

Сьогодні існує велика кількість майданчиків, що пропонують заробити на лайок. Деякі з них швидко блокуються і зникають безслідно, інші ж функціонують і удосконалюються.

У чому суть такого методу? Наприклад, комусь потрібно розкрутити групу або сайт, недавно створений. Для цього потрібно, щоб якомога більше користувачів дізналися про нього, відвідали цікаві сторінки. Власник сайту або спільноти створює відповідне завдання і вносить оплату на одному з сайтів-посередників. Бажаючим заробити потрібно просто поставити лайк в зазначеному місці. Після цього його друзі побачать в стрічці новин, що йому сподобалося. Можливо, когось зацікавить зазначена тематика, і він перейде за вказаним URL. Цього замовник і домагався.

Сайти для заробітку в соціальних мережах

Заробити гроші в соцмережах просто, потрібно просто знайти сервіси, які платять гроші за лайки. Крім позначки «мені подобається», більшість з них пропонує і інші завдання — додавання в співтовариства, репост записів, відгуки та багато іншого. Таких майданчиків велика кількість, головне — знайти сайти, де можна заробляти гроші, які дають максимальну оплату, хоча на сьогодні всі вони пропонують практично однакові гроші за конкретні дії. Розглянемо найпопулярніші з них.

Seosprint

Seosprint — відмінний сервіс для заробітку на лайок, який не вимагає особливих навичок, знань або умінь. Оплата виконується миттєво, все нарахування збалансовані. Сайт функціонує з 2010 року, що говорить про надійність і стабільність.

Seosprint має яскравий дизайн, зручний інтерфейс і унікальний функціонал. Але основною перевагою є адміністрація, яка дуже оперативно реагує на скарги, відгуки та пропозиції. Сайт періодично оновлюється, вводить нові функціональні можливості, як і онлайн-покер на реальні гроші.

Виводити гроші можна через платіжні системи: ВебМани, Payza, LiqPay або Яндекс.Деньги. Недолік Seosprint полягає в труднощах при процедурі реєстрації. Для цього потрібно внести свої особисті дані, після цього пройти нескладний тест за правилами ресурсу, з якими розробники пропонують попередньо ознайомитися. Після правильної відповіді на питання необхідно додати додаткові дані (електронну пошту), придумати пароль.

Qcomment

Qcomment дає можливість заробити гроші за лайки, використовуючи сторінки практично всіх існуючих видів соціальних мереж. Алгоритм заробітку простий — проходимо реєстрацію, переходимо на свої сторінки Вконтакте, в Одноклассниках, в Фейсбук і ставимо лайки.

Форма реєстрації проста, не варто вводити багато анкетних даних, досить вказати e-mail для зв’язку, номер електронного гаманця, придумати пароль і логін. Для підтвердження достатньо ввести капчу.

Крім лайків, можна заробити на коментарях, створенні постів на сайтах, перегляді відео, вступах в співтовариства і складання прес-релізів.

Qcomment характеризується досить зручною і грамотно побудованої системою підтримки. При виникненні конфліктних ситуацій з замовником можна звернутися в арбітраж. Як показує практика, проблема вирішується в найкоротші терміни.

Forumok

Forumok — це біржа постінгу, яка розроблена для просування сервісів, товарів або послуг в соціальних мережах. Велике число різноманітних завдань, що дозволяють заробити гроші на лайок, прибуткова реферальная система роблять ресурс затребуваним і для виконавців, і для замовників.

На сьогодні на сайті Forumok виконано більше мільйона завдань. Основні переваги даного сервісу:

 • невелика мінімальна сума виводу (від 200 рублів);
 • можливість заробити гроші за лайки в усіх соціальних мережах — Твіттер, Google+, Однокласники, Фейсбук, Вконтакте, Мой мир, Youtube і т.д;
 • просунута партнерська програма.

Якщо спосіб заробітку грошей на лайки для вас не підходить, дізнайтеся, як заробити на Ютубі з нуля.

CashBox

CashBox — це надійний професійний ресурс для заробітку грошей на лайки у вільний час, може стати роботою в інтернеті для школярів. Використовувати можливості сервісу може будь-хто. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, яскравий дизайн, прості завдання сприяють великій кількості виконавців.

Особливості та переваги CashBox:

 • мінімальна сума виводу коштів — 2 копійки;
 • велика різноманітність завдань — крім лайків заробити можна на опитуваннях, відгуках, установці мобільних додатків;
 • сім соціальних мереж для заробітку грошей;
 • партнерська програма 10%;
 • робота з платіжною системою WebMoney;
 • швидке надходження грошей на рахунок (протягом 1-3 годин).

Likesrock

Likesrock — сервіс, який стане відмінним стартом для новачків, які бажають заробити на лайок. Почати роботу на даному сайті просто. Після проходження процесу реєстрації необхідно зайти в особистий кабінет і натиснути вкладку «Соціальна активність». Перед користувачем відкриються доступні завдання, які розподілені по соцмережах. Вартість за кожну дію залежить від роботодавця.

Порада: виведення грошей можна здійснити через платіжні системи Payeer і PayPal. Якщо користувач бажає перевести гроші на гаманець Ківі, Яндекс.Деньги або на банківську карту, йому необхідно вказати реквізити Payeer, потім перенаправити гроші на будь-яку зручну платіжку.

Для школярів, яким набридло залежати від батьків і хочеться мати свої кишенькові гроші, подібний спосіб — ідеальний варіант. Якщо вже і проводити 2-3 години в соціальних мережах (а саме стільки сьогодні в середньому проводять молоді люди перед комп’ютером у пошуках розваг, спілкування), то нехай краще цей час буде витрачено з метою заробітку на лайок, хоч і невеликого. З такою ж метою заробити гроші на лайок можуть і люди пенсійного віку, з обмеженими можливостями або ж молоді мами, які перебувають в декреті.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Користувачеві, який бажає заробити гроші на лайок, потрібно обов’язково мати акаунт у соціальних мережах (краще, щоб їх було кілька). Від активності і кількості проставлених лайків і буде залежати дохід.

Ссылка на основную публикацию