Заробіток в Інтернеті. ТОП-7 сайтів, де можна заробити

Онлайн-ресурси процвітають і набирають популярність з кожним днем. Тому збільшуються фінансові можливості мережевого бізнесу. Виконувати завдання в Інтернеті за гроші під силу навіть новачкові. Для цього потрібні електронні пристрої, такі як планшет, ноутбук або комп’ютер, а також доступ до Всесвітньої павутини. Як проводити час в онлайні з користю? Давайте розбиратися.

На виконанні яких завдань можна заробити?

Існує безліч різноманітної роботи на даному ринку. І вакансії завжди є. Для цього необов’язково мати особливі навички, досягнення або знання. Немає необхідності в великих капіталовкладень, яких вимагає звичайний бізнес. Заробіток починається з перших хвилин, але від вас потрібні бажання і можливість виділяти достатньо часу, щоб виконувати завдання за гроші. Важливо правильно оцінити свої сили.

Умовно всі пропозиції діляться на два типи:

 • Перший. Прості оплачувані завдання, які можна виконати за кілька хвилин. В основному це постійний оплачуваний серфінг або перегляд контенту. Правда, і гроші за такі доручення заплатять невеликі.
 • Другий. Проекти, що вимагають великих зусиль, іноді знання іноземних мов, вміння грамотно висловлювати свої думки. Відповідно, вони користуються великим попитом і гідно оплачуються.

Регулярні інтернет-користувачі, школярі та студенти можуть взятися за завдання I типу:

 • Клікові оплачувані завдання. Це один з найпростіших видів заробітку. Потрібно заходити на зазначені сайти, відвідувати кілька сторінок, клікати по спливаючій рекламі. Активність на веб-сторінках завжди необхідна, тому пропозицій багато.
 • Соціальні мережі. Для тих, хто часто ними користується, це прекрасна можливість отримати гроші за лайки, репости, голосування, різні відгуки зі свого аккаунта або з декількох; платять за вступ в групи і за відповідні дії в них. Завдань багато, так як соцмережі популярні серед рекламодавців, реалізаторів товарів і послуг.
 • Реєстрація без дій. Все, що потрібно зробити, — це пройти реєстрацію на певному сайті і створити свій профіль. Завдання гідно оплачується.
 • Реєстрація з подальшими діями. Роботи тут трохи більше, потрібно повторно пройти авторизацію, набрати популярність, підняти свій рівень. За додаткові кроки покладається оплата вище.
 • YouTube. Суть полягає в перегляді відео, кліки по рекламних банерів, позначок «подобається» / «не подобається», глобально на канали. Як і в попередніх випадках — чим більше виконано завдань, тим більше оплата.
 • Постинг. Написання різних повідомлень з метою підтримувати активність на новому форумі або ж з метою просунути товар або послугу. За грамотно і по темі вписану інформацію рекламного характеру покладається високу винагороду.

Порада: пишіть дані оголошення грамотно і в міру, щоб у людини з’явилося бажання купити те, що ви пропонуєте, або хоча б перейти за посиланням. Нас самих часто дратує занадто відверта (груба) реклама, особливо з непридатним (неписьменним або дурним) текстом. Адміністратори соцмереж і форумів можуть видаляти подібні пости, якщо вважатимуть їх спамом.

 • Завантаження файлів і додатків. Розробникам потрібні тисячі завантажень, тому ціна за таку роботу невелика.

Завдання другого типу найбільш високооплачувані та цілком можуть служити самостійним видом заробітку, який буде регулярно приносити дохід. Ось деякі з них:

 • Рерайтінг. Суть полягає в тому, щоб обробити вже готову написану статтю так, щоб нова вийшла унікальною. Це тільки здається легким, насправді рерайтери аналізують велику кількість інформації, щоб створити хороший контент і не помилитися в деталях. Також часто потрібно, зберігши читабельність тексту, вписати потрібні словосполучення — так звані «ключі».
 • Копірайтинг. Це теж написання тексту на певну тему за заданими умовами. Але копірайтери самі займаються збором відомостей і створенням тексту на підставі власного досвіду або декількох джерел. Потрібно дотримуватися рекомендацій, наприклад дотримуватися унікальності, уникати зайвих слів і «переспама» (надлишку) ключових слів. Цей вид роботи навіть більш затребуваний. Оскільки він є авторським і вимагає значних зусиль, то і оплачується дорожче.
 • Неймінг. Розробка і створення для компанії (фірми) назви або девізу. Як правило, замовник вибирає найкращий з усіх запропонованих йому варіантів і оплачує тільки його. По суті, це значний крок у просуванні бренду. Якщо мати нестандартне мислення, можна заробити багато за відносно невеликий проміжок часу. Прекрасна діяльність для маркетологів і хороший шанс отримати дохід, проявивши креативність.
 • Переклади текстів. Природно, підходить для тих, хто знає хоча б одну іноземну мову. Можна перекладати тексти різного формату: художні або технічні. Якщо знайти постійних замовників, то збільшаться регулярність завдань і, відповідно, заробітна плата. Існує великий попит на фрілансерів з вищою освітою.

Якості, необхідні для подібної діяльності в Мережі

Щоб навчитися виконувати оплачувані завдання і отримувати прибуток, потрібно мати деякі якості:

 1. Пристосовність. Інтернет вміщує інформацію на будь-яку тематику. А значить, будьте готові постійно робити щось нове.
 2. Зосередженість. Це вміння допомагає тримати погляд на важливому, займатися роботою і не відволікатися на сторонні справи. Таким чином, за короткий проміжок часу можна виконати кілька завдань.
 3. Наполегливість. У вас не відразу буде стабільний і регулярний дохід. Спочатку доведеться працювати з найпростішими завданнями, і не завжди замовнику сподобається те, що ви зробили. Наполегливість же допоможе стати справжнім майстром своєї справи, щоб за ваші послуги клієнти боролися.
 4. Стійкість. Здатність спокійно переносити поразки і не здаватися в разі невдач — це ключ до успіху. Як і в будь-якій справі, ви зіткнетеся з труднощами, але це не привід кинути все, а просто можливість отримати корисний урок і рухатися далі.
 5. Комунікабельність. Ви спілкуєтеся в віртуальному світі, але з реальними людьми. Тому важливо підтримувати зв’язок з роботодавцем, уточнювати нюанси з приводу проекту і так далі. Дотримуйтесь етику і не грубо.
 6. Кмітливість. Не бійтеся проявити ініціативу, додати в роботу «родзинку» і креатив.

Важливо: обов’язково перевіряйте достовірність інформації. Якщо ви некомпетентні в якомусь питанні, виділіть час, щоб вивчити його, і тільки тоді приступайте до нього. Замовник оцінить ваші старання і зусилля, які ви докладаєте. Від цього підніметься ваша репутація.

Завдяки перерахованим вище якостям виконання завдань за гроші в Інтернеті може регулярно приносити вам дохід.

Сайти із завданнями для заробітку

Мета заробітку на завданнях в Інтернеті зрозуміла, але як її досягти? Створено безліч майданчиків, які допомагають реалізувати ваші наміри. Розглянемо основні «рибні місця».

Seosprint

Один з найпопулярніших сайтів для тих, хто тільки починає заробляти в Мережі. Активних користувачів на ньому безліч, запитів теж. Завдання поділяються на дуже легкі, дешеві (перегляд контенту, читання листів за гроші), є і подорожче: завдання з активними діями, запрошення рефералів. Оплата йде в рублях.

Порада: хороший заробіток пропонує реферальная мережа. Це партнерська програма, де колегами стають ті, хто перейшов по посиланню з вашого профілю і зареєструвався там. Нові люди працюють так само, як і ви, але від 1 до 5% з їх доходу йде вам. Плюс Seosprint в тому, що можна швидко вивести зароблені гроші на електронний гаманець.

WM

Тут типи завдань ті ж, що і на Seosprint. Створення профілю, потрібно мати електронний гаманець WebMoney. Фінансові кошти виплачуються в доларах, висновок миттєвий. Багато розробників використовують цю біржу, щоб розкрутити свій сайт для пошукових систем.

Socpublic

Своєрідна соцмережа, яка приносить дохід. Має хорошу репутацію і гідну базу клієнтів. Гроші виплачуються стабільно. Плюс в тому, що даний ресурс пропонує різні бонуси і конкурси, на яких можна заробити. Біржа дуже активна і виконує великий обсяг замовлень.

Otzovik

Сайт платних коментарів. Тут все завдання дещо складніше, але не настільки, щоб з ними не міг впоратися новачок. Слід писати відгуки до товарів або послуг. Гроші спочатку потрапляють на внутрішній рахунок аккаунта користувача, а потім їх можна вивести на гаманець системи Вебмані. Оплата «капає», коли хтось переглядає ваше повідомлення і коли ви пишете відгук про те, про що інші писали менше 30 разів. Остання сума, якщо вона нараховується, залежить від числа символів. Їх має бути не менше 500. Пишіть унікально, своїми словами, придумуйте інтригуючі заголовки і робіть власні фотографії — це додасть популярності відкликанню. Вибирайте цікаві теми, наприклад новий засіб в косметиці, цікаву модель телефону або планшета, тоді теж переглядів буде більше. Іноді адміністрація може попросити підтвердити, що ви користувалися товаром. Тоді слід надіслати підтверджує фото. Але виконувати завдання і отримувати гроші тут реально.

Advego

Біржа завдань, де треба писати статті, пости на форуми або рекламні тексти для інтернет-магазинів і т.д. Вибір великий навіть для новачка. Сайт має зручний інтерфейс і навігацію. Якщо ви зважитеся відкрити свою реферальную мережу, то можна розраховувати на вагомий дохід. Він може досягати 25% від обороту запрошених. Це відмінний пасивний дохід, не віднімає багато часу.

Turbotext

Одна із затребуваних бірж контенту. Тут теж працюють фрілансери, рерайтери і копірайтери. Зареєструватися на сайті легко, але треба пройти тест. Він складається з двох етапів. Перший — завдання на перевірку грамотності і правопису, воно складається з 15 питань середньої складності. Другий — це твір на певну тему. Якщо модератор поставить низьку (до 4 по 5-бальній шкалі) оцінку за перевірочний текст, до роботи виконавець не допускається. На Turbotext можна заробити, якщо ви грамотні і маєте почуття стилю.

Transfer.info

Популярна біржа для тих, хто знає іноземні мови. Даний сайт орієнтований на російськомовну територію. Чим складніше мова, якою ви володієте, тим більше унікальних замовлень буде доступно саме вам. Тут важливо правильно описати власну кваліфікацію, щоб нічого не упустити і придбати постійних клієнтів. Не варто прикрашати свої можливості, робота серйозна, іноді з іноземними партнерами, тому розрахуйте свої сили правильно. Якщо у вас є міжнародні сертифікати, про це варто згадати.

Скільки можна заробити, виконуючи завдання за гроші?

Чи вигідно використовувати вищезгадані сайти із завданнями для заробітку? Все залежить від ваших цілей і наявності особливих навичок. Якщо ви хочете мати додатковий дохід і з користю провести час в Інтернеті, то так. Вам будуть платити за все, що ви до цього часу, можливо, робили безкоштовно. Кожен з нас постійно заходить на сайти, дивиться відеоматеріали, іноді клацає на рекламу. Після реєстрації всі ці дії будуть приносити хоч і невелику, але все-таки прибуток. Отже, скільки коштують найпростіші завдання?

 • Клікові завдання, читання листів, перегляд рекламних роликів. За місяць ви отримаєте приблизно 58-290 рублів. Відмінна робота для новачків і школярів.
 • Платні опитування. Вони коштують дорожче — 290-580 рублів на місяць і виплачуються за ваші відповіді в різних тестах.
 • Заробіток на файлообмінниках. Тут ви не просто завантажуєте файл, але і пропонуєте іншим отримати його, розміщуючи на спеціальних майданчиках свої посилання. Оплата становить 580-2900 рублів на місяць.
 • Різноманітний постинг. Якщо ви маєте свій профіль або групу в соціальних мережах, то половина роботи зроблена і ви заробите гроші швидше. Коли у вашій групи набереться достатня кількість передплатників, рекламодавці захочуть розмістити свої оголошення. За рекламу, пости і лайки платять 580-11600 рублів.
 • Коментарі та відгуки. Якщо ви добре володієте російською мовою і грамотно викладаєте свої думки, оплата буде вище. При дотриманні перерахованих вище умов вона складе від 200 (50-70 відгуків на Otzovik) до 12000 (якщо бути дуже активним) рублів.
 • Рерайтінг і копірайтінг. За унікальний, добре продуманий текст ви отримаєте постійних замовників і непогані гроші. Все впирається в кількість написаних символів: скажімо, новачок отримає за місяць тисячу або дві, а бувалий автор — 20-30 тисяч рублів.
 • Переклади текстів. Одна з найбільш прибуткових сфер інтернет-заробітку. Багато що залежить від складності статті і мови, але середня сума замовлення буде близько 50 доларів або вище, якщо дозволить ваш професіоналізм.

Робота на інтернет-ниві — це постійне зростання і навчання. Якщо ви будете якісно виконувати свою справу, то з часом знайдете настільки цінні навички та вміння для більш дорогих пропозицій.

Заробіток на виконанні завдань в Інтернеті — як досягти успіху?

У будь-якій справі з плином часу ми отримуємо цінний досвід. Ось кілька важливих порад, які краще знати перед початком виконання завдань за гроші:

 1. Співпрацюйте відразу з декількома сайтами. Багато дрібних завдань можна робити одночасно. Також у вас буде можливість перехопити кращі замовлення, нескладні, але за вигідну ціну.
 2. Вивчіть інформацію про замовника. Не завжди найвигідніший проект — це легкі гроші. Чи не кожен замовник легко розлучається з грошима, навіть якщо ви виконали всі описані умови. Тому зверніть увагу на рейтинг вашого роботодавця. Якщо у нього багато негативних відгуків (або він часто незадоволений іншими виконавцями), краще пошукайте іншого.
 3. Зберігайте вигідні завдання. Існують багаторазові проекти, до виконання яких можна повернутися ще кілька разів через певний час. Додавайте їх в «Вибране», щоб не втратити.
 4. Уважно читайте умови. Якщо ви пропустите один з численних пунктів плану, замовник може відмовитися платити вам гроші навіть за те, що ви вже зробили правильно.

Збережіть статтю в 2 кліка:

В Інтернеті реально отримувати гроші за завдання. Сайти, які надають таку можливість, набирають обертів, оскільки їх власники мають гарний прибуток. Це не означає, що дохід вам буде відразу забезпечений, адже потрібно зробити все філігранно. Але, підвищуючи свою майстерність, ви досягнете хороших результатів. Залишилося лише вибрати найбільш підходящий спосіб. Отже, виконуй завдання — отримуй гроші. Все просто.

Ссылка на основную публикацию