Заробіток в інтернеті без вкладень на кліки

Інтернет надає масу можливостей не тільки для пошуку потрібної інформації, приємного проведення часу, але і для заробітку. Один з найпростіших способів підробітку в інтернеті на дому і без вкладень, які під силу будь-якій людині, — отримання грошей за кліки. Для початку роботи не потрібні спеціальні навички або знання, досить цілеспрямованості і наявності вільного часу.

Як заробити в інтернеті без вкладень прямо зараз на кліках?

Заробіток на кліках на увазі перехід (кліки) на певні сайти, перегляд на них реклами, читання листів. На кожній сторінці потрібно затриматися на 5-60 секунд і потім ввести капчу, відповісти на тест або перейти по посиланню. Такі замовлення збирають спеціальні сервіси: букси, поштовики, PTC-спонсори, серфінги, Системи Активної Реклами. Потрібно тільки зареєструватися і почати роботу, а після накопичення потрібної суми оформити виведення грошей.

Важливо не тільки активно виконувати завдання, але і робити це регулярно. Крім кліків можна вибирати інші варіанти: читання листів, проходження тестів, перегляд реклами. Також необхідно прив’язати до аккаунту електронний гаманець платіжної системи: WebMoney, QIWI, Яндекс.Деньги і ін., Саме на них буде нараховуватися оплата. Кожен сайт орієнтований на співпрацю з різними платіжними системами і видом валюти. Цей нюанс потрібно уточнити відразу, ще перед реєстрацією. Після кліка по посиланню зазвичай пропонують переглянути рекламу, дочекатися закінчення відліку таймера або перейти по ще одному посиланню.

На підготовчому етапі варто:

  • створити поштову скриньку від Google, він дасть можливість підробляти і на іноземних сайтах;
  • завести електронні гаманці декількох платіжних систем, на які будуть нараховуватися гроші.

На кліки в інтернеті можна заробити від 10 до 300 руб. в день, в залежності від інтенсивності роботи і бази рефералів. Також збільшити дохід можна, виконуючи додаткові завдання. Варто почати заробляти почати прямо зараз, не втрачаючи часу. Найпопулярніші сайти для заробітку на кліках без вкладень: SEOSPRINT, SocPublic, WMmail, SEO-FAST, PROFITCENTER, WMRfast, WEB-IP, FASTPROM, WMrush, VIP-PROM, Kuban-Bux, CashTaller, WM-SEO.

Заробити велику суму на кліки дуже важко. Це вимагає значного часу, створення великої бази рефералів і деяких вкладень. Ці зусилля в підсумку практично ніколи не виправдовують себе. Куди вкласти гроші, щоб отримати прибуток? Можна створити в інтернеті свій сайт або блог, відкрити бізнес або вибрати один з традиційних варіантів: депозит в банку, покупка дорогоцінних металів, внесок в накопичувальне страхування життя, пайові інвестиційні фонди або нерухомість. Свою справу відкривають самостійно або купують права на використання вже відомої торгової марки. Наприклад, франшиза Заряжай-ка дозволить заробити гроші на автоматах для зарядки телефонів (їх потрібно ставити в місцях з великою прохідністю людей — великі торгові центри, аеропорти). Але будь-яка справа не принесе доходу прямо зараз, для його розкрутки потрібен час і зусилля.

Порада: не варто реєструватися на сайтах, де обіцяють денний заробіток за кілька хвилин. Такий принцип не вигідний ні власникам ресурсу, ні рекламодавцям. Кліки ніколи не будуть оплачуватися високо, так як вони не вимагають багато зусиль.

Заробіток в інтернеті без вкладень на кліки з висновком на QIWI

Існує кілька сервісів, на яких можна без проблем заробити і безперешкодно вивести кошти на qiwi.

SEOSPRINT

Після реєстрації і входу на сайт користувач отримає доступ до завдань. Зі збільшенням їх кількості буде рости рейтинг учасника, а якщо проявляти низьку активність, падати. Щоб почати роботу, потрібно відкрити Заробляти — Серфінг сайтів — Seosprint серфінг і переходити на сайти рекламодавців. За кожен перехід і очікування зворотного відліку (приблизно 5-60 секунд) платять 30-60 коп. Максимальна сума виведення залежить від статусу користувача: Перехожий — 2 р., Бізнесмен — 1000 р., Для інших користувачів — 500 р.

Seo-Fast

Ресурс допомагає в просуванні різних інтернет-проектів, в тому числі за допомогою кліків користувачів. Чим вище їх рейтинг, тим більше є завдань і тим вища оплата. Якщо на проект привести реферала, це принесе додатковий дохід учаснику (на кліках становить 10-30% від їх виплат). Максимальна сума виведення залежить від рейтингу (50-500 р.). Серфінг можна починати після вибору категорії та введення капчі. Заробити на кліки без будь-яких вкладень можна близько 10 р. в день.

WEBOF-SAR

Завдання будуть доступні після реєстрації та внесення платіжних реквізитів. Мінімальна сума виводу — 1 рубль. Крім QiWi проект співпрацює з системами WebMoney (WMR), ЯндексДеньги, LiqPay. Один клік оцінюється в середньому в 5 коп. Якщо виконувати додаткові завдання або привести на проект своїх рефералів, дохід буде збільшується.

Завдання з кліками будуть тільки початковим етапом для новачка, сильно зациклюватися на них не варто. Є більш прибуткові варіанти віддаленої роботи зі щоденною оплатою, наприклад, особистий помічник, фрілансер, складач текстів.

Робота на кліки, щоб гроші нараховувалися відразу на електронний гаманець

Деякі сервіси не вимагають від користувача накопичення певної суми на балансі для її виведення. Всі зароблені гроші нараховуються на гаманець відразу після виконання завдання.

WMRFast

Сервіс дозволяє заробити без вкладень не тільки на кліки, а й на інших видах завдань: перегляд реклами, тести. Крім отримання автоматичних виплат користувач може поповнити баланс телефону (доступно тільки для жителів Росії). Переходи по посиланнях оплачуються в середньому від 2 коп. Кликати пропонують різні ресурси: YouTube, соціальні мережі, форуми, розважальні сайти. Також сервіс часто організовує конкурси із залучення нових відвідувачів, рефералів. Якщо запросити на проект реферала, то можна буде отримувати 10-20% його прибутку. У цьому випадку на кліках в інтернеті реально заробити до 100 р. в день. Комісії за виведення грошей немає, його здійснюють протягом декількох хвилин. Прив’язати до аккаунту можна різні електронні гаманці для нарахування грошей: WebMoney, Payeer, Qiwi, Yandex гроші, PerfectMoney.

WEB-IP

Кліки оцінюються від 2 коп. Також збільшити дохід без вкладень можна за допомогою залучення рефералів — близько 5-10%. Автоматичні виплати нараховують на електронні гаманці WebMoney Transfer, QIWI. Мінімальна сума зняття — 5 руб. Також є система бонусів: за реєстрацію, залучення першого реферала. Один клік з урахуванням введення правильного числа в кінці сторінки варто 2-4 коп. З ростом рейтингу буде збільшуватися плата за перегляд сайту після кліка — від 5 до 100%. Щоб заробіток в інтернеті був стабільним, потрібно регулярно відвідувати сайт

FASTPromotion

Після реєстрації на порталі та активації свого профілю користувач отримує доступ до всіх замовленнях. Крім цього, така процедура дає можливість виводити гроші щодоби, а не раз в 10 днів. Буквою А позначені замовлення, виконання яких не можна переривати переходом на інші вкладки, а буквою П — ті, для яких потрібно зробити перехід. Оновлення сайтів для роботи відбувається кожні 10 хвилин.

Порада: для отримання більшої вигоди від кліків без вкладень вибирайте для постійної роботи ті ресурси, які не вимагають великих мінімальних сум виведення, створюють сприятливі умови для роботи, проводять акції, створюють бонусні програми.

Деякі користувачі-початківці починають активно брати участь в онлайн іграх з висновком реальних грошей, але більшість з них відразу вимагає реальних вкладень, які в більшості випадків не виправдовують себе.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Заробити більш-менш серйозні гроші за допомогою кліків практично неможливо, але як спосіб дрібної підробітку його розглядати можна. Цей вид завдань оплачується низько, зате не вимагає спеціальних знань і великих зусиль, потрібен тільки час і бажання. Кліки — один з найдоступніших способів заробітку в інтернеті для початківців, який не вимагає вкладень і великих зусиль.

Ссылка на основную публикацию