Заробіток на рефералах — сайти з реферальной системою

Робота в Інтернеті відкриває для багатьох користувачів практично необмежені можливості. Деякі з них давно вже навчилися отримувати користь у вигляді пасивного заробітку, який можливий завдяки залученим рефералам в різні проекти. Про те, хто це такі, як працює реферальная система, скільки і де можна заробляти, не вкладаючи при цьому свої гроші, ми поговоримо нижче.

Спрямування — це хто такі?

Кожен користувач інтернет-сайтів, який хоч раз цікавився додатковим заробітком, напевно стикався з такими поняттями, як «реферал», «реферальная посилання» і «реферер».

Наприклад — в глобальній мережі можна зустріти безліч статей і постів, де описані проекти різної тематики, які пропонують певний вид діяльності і оплату за працю. Коли людину цікавить будь-якої ресурс, він часто переходить на веб-сторінку за посиланням, залишеної в матеріалі, щоб дізнатися подробиці про нього, реєструється і приступає до виконання різних завдань. З цього моменту користувач стає учасником партнерської програми (рефералом). Посилання, по якій був здійснений перехід, є реферальной, а людина, який запросив користувача в проект (який залишив посилання), називається реферером, який, своєю чергою, отримує певний відсоток від заробітку своїх рефералів. Це є своєрідною партнерською програмою, де всі учасники мають можливість добре заробляти, залучаючи нових користувачів.

Заробіток на рефералах може виходити за виконання ними певних завдань, вкладення деяких сум грошей, кількість придбаних товарів на сайті. Наприклад, як у випадку з багатьма MLM-компаніями.

Багато починаючі користувачі напевно цікавляться, для чого взагалі потрібні реферали. Відповідь очевидна — для того, щоб збільшити власний дохід, причому багаторазово, а також для множення прибутку сайту, на якому здійснюється виконання різних завдань.

За кожним із залучених учасників в інтернет-проект зберігається власна реферальная посилання. По ній визначається, що реферал був притягнутий конкретним користувачем. Також існує реферального відсоток, який позначає розмір відрахувань реферера за залученого людини.

Що таке заробіток на рефералах?

Розглянемо, яким чином здійснюються партнерські відрахування. У різних проектах, як правило, існує багаторівнева реферальная програма.

Рефералами 1 рівня є особисто запрошені реферером користувачі (прямі реферали). 2 рівень рефералів — це люди, залучені в проект рефералами, від роботи яких реферера також будуть нараховуватися преміальні.

Реферер може отримувати гроші і від доходу рефералів 3 рівня. Ними є ті користувачі, яких залучили до проекту реферали його рефералів. Таким чином, залучаючи користувачів на сайт, рефовод (він же реферер) отримує пасивний дохід від їх заробітку.

Активні реферали приносять щоденну прибуток людині, який їх залучив до проекту. Гроші можна виводити з багатьох проектів у зручний для користувача час на більшість існуючих електронних платіжних систем.

Плюси і мінуси реферального заробітку

Реферальний заробіток для більшості вебмайстрів є основним і досить значним. Такий метод отримання доходу має масу переваг, до яких слід віднести:

 • нічим не обмежений розмір прибутку;
 • вільний графік роботи;
 • можливість заробляти гроші без вкладень;
 • незалежність від інших людей;
 • стабільний фінансовий результат протягом тривалого часу.

Багато в чому отримання стабільного доходу з своїх рефералів залежить від уміння рефовода залучати користувачів і кількості витраченого часу. Незаперечною перевагою такого виду діяльності є можливість одночасного запрошення людей в проекти і самостійної роботи в них.

В Інтернеті існує безліч фінансових пірамід та інших «лохотронів», основна діяльність яких — залучення людей в свою систему. Вони маскуються під партнерські програми, зацікавлені в заробітку всіх учасників. Великою помилкою рефоводов є залучення своїх рефералів в сумнівні проекти, адже вони існують недовго, при цьому люди втрачають вкладені в них кошти. До того ж багатьох це може просто відвернути від роботи на сайтах, що спричинить за собою відчутну втрату грошей. З цієї причини слід залучати людей тільки в особисто перевірені проекти.

До мінусів цього виду діяльності слід віднести той факт, що більша частина рефералів після реєстрації не працює, а значить, і не приносить доходу. В першу чергу це пов’язано з тим, що люди просто не розібралися в суті певного виду завдань або не бажають займатися рутинною роботою. Як показує практика, кількість таких користувачів на різних сайтах може бути близько 70%.

Також існують нечесні сайти, які не виплачують гроші своїм користувачам, посилаючись на різні причини. Нерідко трапляється так, що веб-майстер вкладає свої кошти в залучення цільового трафіку (потенційних користувачів) і не отримує обіцяних комісійних. Те ж стосується партнерок, які закрилися з різних причин, оскільки в цьому випадку припиняються всі виплати.

Важливо: щоб уникнути втрати залучених користувачів і вкладених грошей слід співпрацювати тільки з перевіреними партнерськими програмами, які зацікавлені в реферальних виплати. Також сайт, на якому планується робота, повинен володіти хорошою репутацією. Не завадить перед початком співпраці прочитати про нього відгуки (дізнатися про відсутність затримок з виплатами, стабільність роботи проекту, наявність бонусів, інше).

Заробіток на рефералах — сайти

Розберемо найбільш популярні напрямки роботи в Мережі. Щоб почати заробляти, необхідно зареєструватися на сайтах, отримати рефссилку, вказати свій електронний гаманець і почати залучати користувачів:

 1. Системи активної реклами (САР, букси). Сервіси САР призначені для просування різних проектів в Інтернеті. Користувачам пропонується читання листів і виконання різних завдань (просування певних сторінок сайтів, перегляд відеороликів, реєстрація на сайтах, робота в соціальних мережах, інше). Розмір заробітку залежить від кількості виконаних завдань, а також числа залучених рефералів (партнерів). Серед російських САР слід виділити перевірені сайти — WMmail, Seosprint, Seofast, VIP-promotion. Стабільністю і хорошим заробітком відрізняються і іноземні букси, такі як Neobux, Clixsence, Cashbux і інші.
 2. Інтернет-сервіси по заробітку на введенні капчі. Капчі називається буквений або цифровий код, який пропонується ввести користувачеві для підтвердження входу на сайт і докази, що він не є роботом. Ручне розпізнавання капчі дозволяє заробити користувачам гроші на безпосередньому введенні різних символів і залученні рефералів. Наприклад, на сайті Rucaptcha розмір реферальних відрахувань становить 10% від доходу залучених працівників. Цей сайт хороший тим, що гроші виплачуються миттєво на гаманці електронних платіжних систем. Також можна працювати на сайті Kolotibablo, де оплата здійснюється в доларах.
 3. Сервіси, що надають послуги по накрутці репоста, лайків та передплатників. Цей вид заробітку ідеально підходить для тих людей, які багато часу проводять в соціальних мережах. Серед таких сайтів, що пропонують цікаві умови для своїх партнерів, слід виділити VKtarget. Біржа накрутки пропонує скористатися однорівневої партнерською програмою, а посилання для залучення «рефов» можна отримати в «Особистому кабінеті». З доходів кожного залученого користувача сервіс оплачує 15% і такий же відсоток відрахувань, якщо він стає рекламодавцем. Рівень заробітку залежить від обсягу виконаних завдань. Ще виділимо сервіс — VKserfing, де потрібно виконувати подібну роботу. Реферальськой відрахування становлять 10%, до того ж сайт платить 8% від витрат рекламодавців. Щосуботи користувачам виплачуються гроші, а мінімальний поріг для виведення становить всього 50 рублів.
 4. Біржі написання контенту. Сервіси копірайтингу і рерайтинга пропонують користувачам заробіток на написанні статей, заміток і постінге. Оплачується праця письменників за 1000 знаків без пробілів. Середня вартість за 1 кілознак становить 30 рублів за копірайт і 20 рублів за рерайт. У міру зростання рейтингу виконавця зростає його заробіток, який може складати близько 70-100 і більше рублів за кілознак. У кабінеті партнера можна взяти реферальне посилання, по якій будуть переходити і реєструватися нові працівники. Серед перевірених бірж слід виділити Etxt, Advego, Textbroker, TextSale, Copylancer і інші. Розмір реферальних відрахувань, в залежності від біржі, може досягати 25% від заробітку рефералів.
 5. Сайти обміну електронних валют. Охочі заробити на партнерках повинні взяти до уваги, що в Мережі все громадяни, які так чи інакше пов’язані з онлайн-діяльністю, користуються обмінниками для виведення коштів або оплати товарів і послуг. Таким чином, можна залучити чималу кількість людей і заробляти на цьому постійно хороші гроші. Зверніть увагу на сервіс моніторингу електронних обмінних пунктів, який пропонує найвигідніші курси валют, — Bestchange. На сайті є трирівнева реферальная програма зі щедрими виплатами.
 6. Онлайн-біржі видачі мікропозик і кредитів. Мікрокредитування сьогодні користується величезною популярністю, оскільки дозволяє клієнтам отримати бажані кошти в найкоротші терміни. Серед партнерок слід виділити компанію Турбозайм, яка видає гроші на термін до 30 днів, при цьому розмір позики не перевищує 30 тис. Рублів. Партнерські відрахування залежать від суми взятого кредиту. В середньому виплати за одного залученого користувача оплачується близько 3 тис. Рублів і ще 500, якщо він взяв позику повторно.
 7. Сервіс написання коментарів QComment. На цьому сайті може заробити кожен бажаючий людина. За короткий пост оплата становить від 10 рублів, а за репост в соціальних мережах можна отримати до 5 рублів. Зверніть увагу, що в міру підвищення рейтингу збільшується розмір оплати за працю людини. Реферальні відрахування становлять 20% від доходу кожного запрошеного замовника. Гроші без проблем виводяться на Вебмані і Яндекс.Гаманець.

Крім перерахованих видів заробітку на реферальних посиланнях, користувачі можуть займатися віддаленою роботою на біржах послуг. Там є маса роботи для програмістів, райтерів, дизайнерів і інших фахівців. Серед них такі сайти з реферальной системою, як Workzilla і Kwork. Дохід за кожного залученого користувача на Кворке становить близько 3,5% довічно, при цьому мінімалка на висновок — всього 50 рублів.

Скільки можна заробити на рефералах?

Розмір доходу користувачів від партнерських програм залежить від багатьох факторів. В першу чергу на це впливає напрямок діяльності сервісів. Наприклад, рівень доходу вебмастера, що залучив користувачів на біржу торгівлі бінарними опціонами, буде прямо пропорційний розміру їхніх депозитів.

Якщо реферали на біржі контенту працюватимуть, їх середній заробіток може скласти на перших порах близько 5-7 тис. Рублів, а в подальшому ці суми можуть перевищувати 30 тисяч. Припустимо, реферал заробив за місяць 6 тис. Рублів, значить, його реферера біржа заплатить (якщо розмір рефералкі становить 25%) 1,5 тис., Причому ці гроші надходять на рахунок відразу після перекладу виконавцю гонорарів за його роботу.

При співпраці з інтернет-магазинами розмір реферальних відрахувань залежить в основному від обсягу продажів партнера. Так, при реферальних відрахуваннях у розмірі 5% можна заробити на одному рефералів близько 10 тис. Рублів за умови, що він продасть товару на суму 200 тис. Рублів. Нескладно здогадатися — чим більше кількість активних залучених користувачів, тим вищий дохід реферера.

Як мотивувати рефералів і заробляти більше?

Залучення користувачів в свій проект викликає найбільші труднощі при роботі з партнерськими програмами різних сервісів. Для того щоб зацікавити людей, перш за все необхідно показати їм, які вигоди вони отримають від співпраці з тим чи іншим сайтом.

Для залучення рефералів в проекти потрібно створити інформативний текст, описавши коротко суть роботи і вказавши переваги даного виду заробітку. В обов’язковому порядку в рекламному листі, який можна, наприклад, без зусиль просувати в будь-який з САР, потрібно залишити свою рефссилку.

Також рекомендується створити вітальний лист, яке слід відправляти всім знову зареєструвалися партнерам. У ньому необхідно розкрити наступні питання:

 • суть роботи на конкретному сервісі;
 • існуючі методи підвищення прибутку;
 • наявність бонусів, які буде отримувати ваш партнер;
 • сприяння рефералу (відповіді на питання).

Важливо правильно донести до реферала, куди він потрапив і що тут потрібно конкретно робити, щоб бути в плюсі. Не зайвим буде показати скріншот зі своїм заробітком, щоб людина знала, до чого можна прагнути. Також необхідно дати зрозуміти рефералу, що він отримає детальну інструкцію по залученню його власних рефералів. Бажано для цього підібрати маловитратні і безкоштовні способи.

Важливо: залучати рефералів в свої проекти можна і потрібно з мінімальними вкладеннями. Безкоштовно це вийде зробити, помістивши оголошення на тематичних форумах про заробіток, у власній групі будь-який з соцмереж, особистому блозі або на сайті (якщо такі є). Хороший ефект дають тематичні відеоролики, які можна опублікувати в Ютубі і на інших відеохостингу.

Що необхідно знати про покупку і продаж рефералів?

На деяких сервісах, особливо це стосується САР, є біржі рефералів, де можна купити або продати їх. Куплені реферали — це новачки або користувачі, які нечасто виконують завдання на тих чи інших сайтах. З цієї причини не варто вкладати свої гроші для покупки рефералів в надії на те, що велика їх кількість відіб’є вкладені кошти.

Краще певну суму витратити на залучення партнерів. Знову ж таки — для цього потрібно скористатися сервісами активної реклами, де переважна більшість користувачів є цільовою аудиторією. Активні реферали, які приносять непоганий дохід своїм реферера, стоять на біржі дуже дорого.

Варто знати, що багато рефоводи заробляють на тому, що продають залучених в проект рефералів, залишаючи собі лише тих, хто дійсно приносить постійний дохід. Цей факт може взяти на озброєння кожна людина, яка вирішила заробляти на партнерських програмах.

Збережіть статтю в 2 кліка:

При належному старанні і вкладенні грошей в рекламні кампанії на відчутний пасивний дохід від рефералів можна вийти приблизно протягом 6-8 місяців. Важливо розуміти, що реферер є, по суті, спонсором реферала, тому не варто забувати про проведення конкурсів з грошовими призами, а також надавати допомогу своїм партнерам в залученні нових користувачів. Слід з повною серйозністю поставитися до можливості пасивного реферального заробітку, і постійний дохід не змусить себе довго чекати.

Ссылка на основную публикацию