Заробіток на перегляді відео — велика оплата без вкладень

Деякі люди скептично ставляться до оголошень, які містять привабливі пропозиції про віддалений заробіток в мережі, наприклад, про навчання бінарних опціонах. Це пов’язано в першу чергу з незнанням можливостей «всесвітньої павутини». Користувачі персональних комп’ютерів, що мають вільний доступ до інтернету, можуть щодня заробляти від 100 до 2 000 рублів, не покидаючи стін свого будинку.

Як заробити в інтернеті на перегляді відео?

Вибираючи спосіб заробітку в інтернеті, багато росіян віддають перевагу перегляду відеороликів, що ідеально підходить для новачків. Для початку віддаленої роботи в цій сфері користувачам ПК немає необхідності проходити тривале і дороге навчання, якого вимагають інші віртуальні бізнес-проекти. Все, що буде вимагатися від виконавця, — повністю переглядати різні відеоролики, за що буде нараховуватися оплата.

У багатьох людей, які вперше стикаються з таким видом заробітку, можуть виникнути природні питання: кому це потрібно і хто готовий платити за таку роботу, чи не легше зробити сайт самостійно і просувати на ньому різну продукцію? Відповісти на ці питання досить просто. Як замовники, як правило, виступають приватні особи або суб’єкти підприємницької діяльності, які за допомогою інтернету просувають в маси свої товари, роботи або послуги. Також привертають користувачів до перегляду відеороликів власники інтернет-каналів, яким вкрай важливо мати постійно зростаючу кількість переглядів. Розкрутивши їх таким чином, власники зможуть отримати досить пристойний дохід.

Порада: не дивлячись на велику кількість таких бізнес-проектів, в мережі зустрічаються і шахраї, які обіцяють великі гроші за перегляд їх матеріалу, але в кінцевому підсумку не платять ні копійки. Саме тому потрібно працювати тільки на перевірених інтернет-ресурсах, на яких можна заробити гроші в інтернеті без вкладень.

Що потрібно робити, щоб заробляти на переглядах відеороликів?

Щоб заробляти на перегляді відеороликів більш-менш пристойні гроші, користувачам ПК необхідно в першу чергу дізнатися про всі «рибних місцях». Знайшовши кілька багатообіцяючих інтернет-ресурсів, які мають велику кількість позитивних відгуків, росіянам слід приступати до роботи.

Порада: плануючи свій день, користувачі персональних комп’ютерів повинні розуміти, що для заняття такою роботою потрібно виділяти достатньо великий часовий проміжок. Щоб заробляти мало-мальськи пристойний дохід, їм слід мінімум 3-4 години щодня займатися переглядом відеороликів. Користувачеві після перегляду будь-якого матеріалу іноді необхідно буде вводити капчу. У деяких випадках замовники вимагають клацати по рекламі, яка з’являється під час перегляду відео.

Після того, як користувач знайшов кілька надійних інтернет-ресурсів, йому необхідно пройти на них реєстрацію. У більшості випадків вона не займає багато часу, так як від виконавців вимагається ввести лише деякі дані. Як тільки користувач персонального комп’ютера підтвердить свій намір завести особистий кабінет на ресурсі, йому на пошту буде з регулярною періодичністю приходити реклама. Багато власників каналів або відеороликів почнуть надсилати заявки з вкладеннями, в яких буде озвучена прохання про перегляд. Чим більше матеріалу перегляне виконавець, тим вищою буде його дохід.

Багато замовників бажають отримувати регулярні підтвердження того, що виконавець не просто відкрив його відеоролик, а додивився до кінця. Для цього вони вимагають вводити або капчи, або відповіді на тематичні питання. У такій ситуації оплата за перегляд відеороликів надійде на рахунок виконавця тільки після того, як замовник переконається у виконанні всіх його вимог.

Щоб максимально збільшити свій дохід, виконавець повинен взяти активну участь в партнерських програмах. Для цього йому необхідно буде на своїх ресурсах розмістити посилання на всі відеоролики роботодавців. В цьому випадку до відеоматеріалу буде привернуто увагу більшої кількості людей, відповідно, замовник отримає більше переглядів, а юзер — більше грошей.

На перегляді відеороликів можна заробляти в такий спосіб:

  • оплата виконавцю нараховується залежно від того, скільки часу їм було витрачено на перегляд відеоматеріалу (якщо будуть проглядатися короткі рекламні ролики, то заробіток буде дуже низьким);
  • в процесі перегляду відеороликів виконавець повинен буде ставити лайки, писати відгуки, клікати по спливаючій рекламі і т.д .;
  • на ресурсі виконавця використовуються партнерські програми, дохід від яких буде пропорційний заробітку реферала.

Сайти для заробітку на перегляді відео

В даний час на просторах інтернету можна знайти величезну кількість сайтів, на яких фізичним особам пропонується заробляти на переглядах відеороликів.

Назва інтернет-ресурсу Особливості
qcomment Для початківців і досвідчених користувачів ресурс пропонує реальний заробіток на роликах на ютубі. Розмір заробітку виконавця буде прямо залежати від його активності. Користувачам ПК не потрібно встановлювати розширення для браузера для заробітку грошей.
askusers На цьому інтернет-ресурсі будуть платити гроші виконавцям за залишення відгуків і коментарів. Відповіді від користувачів будуть прийматися у вигляді відеозвернень (досить високий заробіток).
SMMOKе Цей проект користується величезною популярністю серед виконавців, так як тут можна отримати найвищий дохід (за перегляд одного відеоролика платять 50 копійок).
smmok14 Виконавці, які виберуть цей ресурс для постійної співпраці, з легкістю зможуть заробляти на ньому на кишенькові витрати. У будь-який момент для зареєстрованих користувачів буде запропоновано цілий список завдань.
Vizona Для роботи з цим проектом користувачам персональних комп’ютерів немає необхідності реєструвати аккаунт на ютубі. Після перегляду роликів на вебмані виконавця будуть в автоматичному режимі виводитимуться кошти.
novatube Тут виконавцям платять за перегляд відеоролика 3 або 4 копійки. Крім переглядів вони можуть заробляти і іншим способом, наприклад на партнерках і т.д.
seosprint.net Пропонуються для власників ПК різні завдання, зокрема, перегляд відеороликів за гроші. Вартість перегляду стартує від 1 рубля і може досягати до 500 рублів в день (залежить від теми і тривалості матеріалу).

Порада: щоб виконавець не простоював без роботи, йому необхідно одночасно зареєструватися на декількох інтернет-ресурсах. Якщо на одному сайті тимчасово закінчаться відеоролики, він завжди зможе взяти в роботу замовлення на іншому сервісі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо російські громадяни захочуть отримувати додатковий дохід у вільний від роботи час, їм варто розглянути як варіант заробіток на перегляді відеороликів в інтернеті. Щоб не потрапити в мережі до шахраїв, користувачам ПК слід починати роботу тільки на перевірених і мають хорошу репутацію сайтах. Для отримання більш-менш відчутного доходу, необхідно мінімум 3-4 години присвячувати такій роботі. Вибравши різні додатки для заробітку грошей на комп’ютері і пройшовши в них реєстрацію, виконавець завжди буде при замовленнях і з кишеньковими грошима.

Ссылка на основную публикацию