Заробіток на капчі в доларах, відгуки

Інтернет сьогодні є не тільки інформаційний майданчик, але і величезний ринок, в тому числі і ринок праці. Існує безліч інтернет-ресурсів, здатних надати практично будь-якій людині можливість заробити не виходячи з дому. Пропонуються і біржі фрілансу для новачків, і можливість заробити в Інстаграме і на Одноклассниках, і т.д.

Робота пропонується будь-якої складності. Для тих, хто не має потрібного досвіду заробітку в інтернеті, пропонується простий заробіток на капчі в доларах. Зазвичай, щоб почати працювати і заробляти, досить відкрити сервіс, зареєструватися в ньому і отримати завдання. Часто для переказу коштів за виконані завдання потрібно мати електронний гаманець, тому виведення грошей в валюті дуже зручний.

Що таке капча?

Капча являє собою невеликий шифр, що складається з різних знаків, в тому числі цифр і букв, який, як правило, вимагають вводити при вході на різні сайти. Капча використовується для захисту від спаму і роботів.

Приклад введення капчі

Сайти для заробітку на введенні капчі

Якщо ви вирішили почати заробляти на введенні капчі, вам буде потрібно правильно вибрати інтернет-ресурс, що пропонує таку роботу. На різних сайтах доступні різні обсяги заробітків, зазвичай можна заробити по 1,5-3 долара за годину. Оплата ж ведеться за кожну картинку і накопичується на вашому рахунку в обліковому записі.

MegaTypers

Якщо ви виберете ресурс MegaTypers, вам потрібно вміти друкувати хоча б 10 слів за хвилину. При цьому у вас буде можливість заробляти від 45 центів за 1000 вводів. Отримати гроші тут можна не тільки на капчі, але і на розпізнаванні сканів і аудіозаписів. Виведення коштів проводиться на гаманець Webmoney.

AntiGate

Прибуток на даному сайті може бути трохи більше, ніж в попередньому варіанті, і складе від 70 центів за 1000 вводів. Таким чином, за годину роботи на даному сайті можна отримати на свій рахунок від 2 доларів. Вивести ж кошти можна також на Webmoney або банківський рахунок.

KolotiBablo

Інтернет-ресурс з промовистою назвою пропонує досить вигідну роботу на капчі. За годину роботи тут можна отримати від 3 доларів, а за одне розгадане зображення — 1 цент. Виводити долари можна через Webmoney, при цьому мінімальна сума виводу становить всього 1 долар. За хорошу роботу і тривалу співпрацю можна отримати непогані надбавки від 20 до 200% від заробітку. При цьому заробляти можна не тільки за допомогою капчі, але і на реферальних посиланнях.

Pixodrom

Заробітки на Pixodrom досить непогані — від 40 до 70 центів за 1000 вводів. Розпізнавати доведеться не тільки капчи, а й інший графічний матеріал. Якщо ви вирішили попрацювати на даному сайті, висновок ваших коштів можна буде здійснити лише на електронний гаманець Webmoney.

Заробіток на капчі автоматом

Раніше заробіток на капчі автоматом був недоступний, але зараз така робота стала можлива завдяки інтернет-ресурсу Moneycaptcha. Відповідно, принцип роботи з цим сайтом відрізняється від всіх інших. Справа в тому, що такий заробіток відкриває можливості для тих, хто має власний сайт, на який необхідно встановити спеціальний код. Власник такого сайту отримує дохід в той момент, коли гість сайту здійснює певним чином впливати і вводить капчу. Оскільки мінікапча підтримується багатьма сучасними системами сайтів, встановити її у себе праці не складе. Все, що вам знадобиться, — це згенерувати API-код для сайту і встановити певний плагін. Крім того, заробити на капчі в автоматичному режимі можна і не маючи власного сайту. Адже корисну і цікаву інформацію, яку ви відправляєте знайомим періодично, також можна приховати капчі. Коли вони будуть відкривати запропоновані вами посилання і заповнювати капчу, ви будете отримувати дохід.

Ігри, на яких можна заробити реальні гроші без вкладень, на жаль, не передбачають автоматичних режимів. У той же час і заробляти в них можна значно більше.

Заробіток на капчі — відгуки

Сергій:
Вперше спробував заробіток на капчі в 2014 році, коли натрапив на рекламу в інтернеті. Не можу сказати, що сильно потребував грошей, але спробувати заробити без освіти й не виходячи з дому було цікаво. Кількість завдань і, відповідно, заробіток залежать від завантаженості сервера. Вночі, як правило, робота відбувається швидше. Я особисто зареєстрований на декількох сайтах, і якщо на одному робота не йде, відкриваю другий або третій. В середньому заробітки, звичайно, дуже малі — всього 7-15 рублів в день. Але ніхто ж і не говорить, що працівникові без кваліфікації будуть платити багато. Зате можна брати участь в партнерських програмах і там вже можна розраховувати на відчутні доходи.

Наталія:
З тих пір, як зв’язалася з сайтами для заробітку на капчі, заробила собі «дохід» у вигляді болящих очей, рук і спини. Як тільки зареєструвалася, почала працювати. Просиділа за комп’ютером годину, другу і вирішила перевірити баланс. Виявилося, що за цей час я заробила … 3 рубля. В той момент я подумала про те, що такі заробітки можуть бути у мене на перших порах, оскільки я недосвідчений новачок. Але через кілька тижнів картина не змінилася. Спочатку я почала филонить і заходити на сайт рідко. Тепер же і зовсім закинула цю затію, так ні разу не вивела свої заробітки на електронний гаманець. Вважаю, така робота не коштує витрачених часу і сил.

Юлія:
Вчуся на третьому курсі університету. Як будь-який студентці, стипендії не вистачає на життя, так само як і батьківської фінансової підтримки. За три роки навчання в університеті ким тільки не попрацювала: і офіціанткою, і продавцем-консультантом, і касиром в супермаркеті — усюди платили сущі копійки. Вирішила тоді (нехай на шкоду навчанню) працювати відразу на двох роботах. Взяла собі робочі зміни в магазині одягу і офіціантки в нічному клубі. Я змогла витримати такий ритм тільки один тиждень, а на другу вже звільнилася з клубу. Одного разу повернувшись з роботи додому, я твердо вирішила знайти собі підробіток в інтернеті, так, щоб і відпочивати, і заробляти гроші одночасно. Розуміючи, що моя кваліфікація і досвід невеликі, шукала для себе що попроще. І знайшла — заробіток на кліках і капчі. Якби я вибрала тільки кліки або тільки капчу, я б нічого не заробила. Грошей, які пропонують сайти, чи вистачить оплатити мобільний зв’язок. Сьогодні я працюю в магазині, вчуся і отримую доходи з сайтів. І мене це анітрохи не напружує.

Ганна:
Я багатодітна мама. Щоб прогодувати сім’ю, одягнути і взути дітей, працюю на півтори ставки технічкою в школі. Колишній чоловік не платить аліменти, мотивуючи це тим, що ніде не працює. Адже і не причепишся … А грошей весь час не вистачає катастрофічно. Вирішила я одного разу пошукати вакансії на сайтах оголошень, які могли б приносити мені більший дохід, і нічого не знайшла по своїй спеціальності. Зате натрапила на пропозиції про заробіток не виходячи з дому прямо через інтернет. Суть полягала в тому, що потрібно розгадувати картинку з символами, так звану капчу. Не знаю, навіщо сайтам з подібними пропозиціями це потрібно, але я зареєструвалася відразу на двох ресурсах. У першу годину роботи мені вдалося зібрати 70 рублів. Звичайно, це зовсім небагато, навіть технічкою я отримую більше. Але мені прийшла в голову ідея задіяти в роботі своїх дітей. Троє найстарших після школи і виконання домашнього завдання просиджують біля комп’ютера, і все разом в день ми заробляємо близько 200-300 рублів. Гроші зовсім невеликі, але вони дуже допомагають триматися матеріально. Можна сказати, сайти врятували в безвихідному становищі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Суспільство зараз будується таким чином, що багато видів діяльності проходять дистанційно. Люди стають більш ледачими, а відкриття нових можливостей і сервісів саме пропонує нові способи навчання, заробляння грошей і розваг. Заробітком ж в інтернеті сьогодні нікого не здивуєш, скоріше можна здивувати високим заробітком, але для цього потрібно мати деяку кваліфікацію. Наприклад, при її наявності ви можете купити движок для інтернет-магазину або просувати сайти. Зокрема, інтернет-ресурси, що пропонують отримувати доходи на капчі, не дозволяють отримувати багато грошей. Зате вони відрізняються стабільністю і легкістю в роботі.

Ссылка на основную публикацию