Заробити в інтернеті без вкладень і обману прямо зараз

Надійні методи заробітку в інтернеті без вкладень і обману — ця тема з роками не втрачає своєї актуальності. Останнім часом список можливостей значно розширився, і тепер кожна людина з будь-яким рівнем знань і підготовки може вибрати свій метод збагачення. Але чим більшими знаннями і навичками він володіє, чим інтенсивніше їх презентує, тим вищою буде його прибуток.

Де можна заробити в інтернеті без вкладень і обману?

Навіть при відсутності стартового капіталу можна знайти шляхи для досягнення стабільного заробітку прямо зараз. Багато варіантів для початківців не вимагають грошей, а ефективність їх використання цілком залежить від цілеспрямованості людини. Найпростіший спосіб — почати заробляти в соціальних мережах (роблячи пости, коментарі, вступаючи в групи). Також можна спробувати такі методи, як перегляд реклами, переходи по посиланнях, введення капчі, відвідування сайтів за бонуси. Така підробіток на дому без обману оплачується не дуже високо і вимагає певної кількості часу.

Є й інші варіанти заробітку для початківців, які можна реалізувати без фінансових вкладень:

 • написання текстів на замовлення;
 • робота онлайн-консультанта;
 • дропшіппінг (означає перепродаж товарів через інтернет; постачальників одягу для інтернет-магазину можна вибрати на сайтах оптовиків, виробників одягу, на іноземних інтернет-майданчиках: Аліекспресс, Таобао і ін.);
 • перекладач-онлайн (замовлення можна подивитися на спеціальних біржах контенту, сайтах з оголошеннями про роботу);
 • адміністратор соціальних мереж (відповідає за наповнення та ведення тематичної групи);
 • розробка презентацій для семінарів;
 • запис навчальних відеоуроків, відеороликів;
 • дистанційне ведення бухгалтерії;
 • транскрібація аудіо в текст.

Мінімальних вкладень вимагають такі види заробітку без обману, як продаж фотографій, створення сайтів. Як заробити своїми руками? Можна зайнятися продажем авторських прикрас, сувенірів, декоративного мила через інтернет.

Найпростіші види заробітку в мережі

Для того щоб заробити в інтернеті без вкладень і обману, не обов’язково володіти спеціальними знаннями або навичками. Є платні завдання, з якими впорається навіть початківець. Але щоб накопичити більш-менш пристойну суму в кінці місяця, виконувати їх потрібно щодня і встановити для себе мінімальний обсяг роботи.

Заробіток на кліках, посиланнях

Відвідуючи зазначені в замовленні сайти, потрібно переходити за посиланнями і переглядати рекламу, відповідати на питання, читати листи (платять близько 5 коп. За дію), виконувати завдання в інструкції (до 25 руб.), Тести (3 руб.). Серфінгом називають простий перехід по посиланню (кожен клік оцінюється приблизно в 3 коп.). На багатьох сайтах має значення рейтинг користувача. Він росте разом з кількістю виконаних завдань, і на певному етапі до оплати будуть додавати деякий відсоток (20-90% в залежності від виду). Гроші з балансу без проблем і обману виводять на карту, після чого їх можна перевести в готівку.

Таким чином, навіть початківець зможе заробити без будь-яких вкладень близько 100 р. в день. Приклади сайтів: SEOSPRINT.RU, CATCUT.NET, SEO-FAST.RU, VIP-PROM.NET, PROFITCENTR.COM, SOCPUBLIC.COM і ін.

Коментарі, відгуки

Суть роботи полягає в тому, що потрібно залишати коментарі на форумах, сайтах, в соціальних мережах. Ніяких вкладень не потрібно. Сайти для роботи: OTZOVIK.COM, QCOMMENT.RU, ADVEGO.RU, FORUMOK.COM і ін. В місяць можна заробити приблизно 1000-5000 рублів. Сума залежить не тільки від кількості написаних відгуків, але і від того, скільки людей їх прочитало.

Платні опитування

Багато компаній, онлайн-сервіси проводять опитування за винагороду і без обману. Після реєстрації на спеціалізованому сайті з’явиться можливість заробити до 50 дол.в місяць (кожен опитування коштує близько 50 рублів). Спочатку новому учаснику надсилають по 2-3 опитувальника в місяць, але, працюючи одночасно на декількох сайтах, можна заробити непогану суму. Заповнюючи особисту анкету, варто наповнити її по максимуму, це збільшить тематику і кількість надісланих опитувань. Заробити без вкладень таким методом можна на OPINION.COM.UA, PLATNIJOPROS.RU, VOPROSNIK.RU, MYIYO.COM.

Програми-партнери або партнерки

Суть роботи полягає в тому, щоб залучати відвідувачів на певні сайти, що пропонують товари, послуги. Якщо початківець користувач запросить людини на ресурс через спеціальну посилання, а той зареєструється і почне роботу, то отримає відсоток від його заробітку або купівлі-в середньому це 15-50%. Приклади ресурсів, які працюють без обману: Моніторинг валют, Партнери aliexpress, Партнери по онлайн-грі, Партнери з продажу 3D футболок. Ніяких вкладень для початку роботи не потрібно.

введення капчі

Заробити близько 50-100 рублів в день можна за допомогою введення капчі — особливого коду з цифр і букв. Практично на кожному сайті є захист від спаму (масових розсилок), і щоб довести, що дії на сайті робить не робот, потрібно ввести капчу. Для обходу цього захисту потрібні люди, які зможуть багаторазово і регулярно її вводити. Сервіси: RUCAPTCHA.COM, 2CAPTCHA.COM, SOCIALINK.RU.

Перегляд реклами

Гроші можна отримувати, просто переглядаючи рекламні ролики після встановлення спеціального розширення. Реклама, як правило, пасивна і може приносити до 5 р. в день. В середньому один перегляд тривалістю 30 сек. варто 1-3 коп. Іноді додатково пропонують зробити прості завдання (за кожне платять 20 коп-1 руб.). Якщо зацікавити рефералів і працювати по партнерській програмі, то дохід збільшиться до 50 рублів. Заробити на рекламі без обману можна тут: TEASER.BZ, JOBPLANT.NET, SURFEARNER.COM, U-MATRIX.ORG.

Заробіток в соціальних мережах

Практично кожна людина хоча б півгодини в день проводить в соціальних мережах. Але з їх допомогою можна не тільки поспілкуватися з друзями, скоротати час, але і заробити. Є різні завдання: написання коментарів, оцінювання фото, відео, постів (залишаємо лайки), вступ до групи, підписання на розсилки, запрошення друзів в групу. Цим шляхом навіть початківці зможуть заробити 50 коп-100 рублів в день. Кожне завдання оцінюється приблизно в 10 коп-10 руб.Прімери сервісів для заробітку без обману: VKTARGET.RU, LIKESROCK.COM, LIKED.RU, SMOFAST.COM, V-LIKE.RU.

В окрему категорію можна виділити завдання, пов’язані з наповненням тематичних груп в соціальних мережах, їх розкруткою. Можна отримувати гроші за публікацію новин, роликів і просто за вступ до спільноти. Приклади сайтів: Партнери aliexpress, ADMITAD.COM, VIBOOM.COM.

Онлайн ігри

Заробіток на онлайн-іграх не завжди надійний і вигідний, але як альтернативний варіант його розглядати можна. Є ігри, які не потребують вкладень, і ті, роботу з якими можна почати тільки після внесення коштів на баланс. Перед початком гри варто уважно прочитати відгуки про неї, дізнатися про тонкощі і хитрощі її ведення, переконатися у відсутності обману. Такий вид заробітку завжди вимагає багато часу, певної вправності і здебільшого грунтується на везіння (початківці гравці часто вносять великі суми на баланс гри, сподіваючись на удачу, а потім втрачають їх). Приклади: Ферма сусідів, GOLDENTEA, TAXI-MONEY, DENSIS. Ігри з виведенням грошей є, але заробити там непросто, часто потрібні вкладення реальних коштів, і в більшості випадків вони не виправдовують себе.

Безкоштовні бонуси

Для залучення покупців, збільшення відвідуваності сайту багато ресурсів пропонують безкоштовні бонуси (вкладень не потрібно). Якщо заходити на кілька сайтів кожен день, то можна накопичити 5-10 рублів. До кінця місяця вийде нехай і невелика сума (за кожне відвідування платять від 1 коп. До 1 руб.), Але результат і не вимагає значних зусиль. На деяких сайтах для отримання бонусів потрібно зареєструватися. Бонуси будуть надходити на електронний гаманець. Приклади сервісів без обману: simplechange.ru, demoncredit.ru, wmsim.ru.

заробіток біткоіни

Bitcoin — це нова платіжна система, яка використовує однойменну розрахункову одиницю і протокол передачі даних. Біткоіни ще називають кріпто-, цифровий або віртуальною валютою, електронною готівкою. Вартість однієї одиниці нестабільна, але в середньому дорівнює 200-600 $. Різні сайти (FREEBITCO.IN, BOXBIT.CO.IN, CLAIMBTC.COM, TAKEFREEBITCOIN.COM) пропонують заробити біткоіни, виконуючи різні завдання: введення капчі, кліки, перегляд реклами, граючи в прості ігри.

Порада: де взяти замовлення для роботи? Їх розміщують на спеціалізованих інтернет-ресурсах або біржах контенту (наприклад, ETXT.RU, Advego, TEXTSALE.RU і ін.), Сайтах пошуку роботи. За базу для заробітку в інтернеті розглядають новинні, інформаційні, розважальні, освітні сайти, блоги, сайти аукціонів, партнерських продажів, форуми та соціальні мережі.

Як заробити в інтернеті без вкладень і обману 500 рублів і більше?

Величина заробітку в інтернеті повністю залежить від обсягу виконаної роботи і цілеспрямованості виконавця. Ми пропонуємо кілька способів, які без обману принесуть виконавцю не менше 500 рублів в день за умови цілеспрямованої роботи.

Написання статей на замовлення

Копірайтинг (написання авторських унікальних текстів), рерайтинг (створення тексту на базі декількох готових джерел) є одними з найбільш популярних варіантів віддаленої роботи через інтернет. Для якісного виконання завдань необхідно добре володіти граматикою, орфографією, стилістикою і орієнтуватися в багатьох темах. Обсяг заробітку залежить від розміру оплати (платять, як правило, за кожні 1000 символів) і інтенсивності роботи.

Замовлення можна подивитися на спеціалізованих сервісах. Там замовники розміщують свої заявки, вказують вимоги і ціну. Якщо виконавця все влаштовує, він погоджується і в зазначені терміни здає роботу через сайт, який виступає посередником і захищає права обох сторін (сервіс стягує комісію за кожне замовлення та виведення грошей). Писати статті в інтернеті можна на будь-яку тему, головне, знайти оптимальний ціновий сегмент і орієнтуватися в обраній тематиці.

Альтернативним варіантом, що не вимагає вкладень і не загрожує обманом, можна назвати коректорську роботу. Вона передбачає редагування текстів відповідно до параметрів замовника (перевірка на наявність помилок, відповідність стандартам оформлення). Виконавець повинен дуже добре знати мову, вміти концентруватися, працювати зі словниками і бути не просто грамотною людиною, а експертом в лінгвістичній сфері. Коректори потрібні видавництвам, розробникам веб-сайтів, інтернет-бізнесменам. Коректор отримує в середньому 0,50-10 $ за 1000 перевірених знаків.

Особистий помічник

Таку вакансію пропонують багато інтернет-бізнесмени або люди, що працюють через мережу. Їм потрібен енергійний, самостійний працівник, який володіє навичками пошуку інформації, ведення звітності. Як правило, така робота без обману оплачується погодинно і не вимагає вкладень. Щоб збільшити свої шанси на схвалення, варто створити гарне портфоліо вже сьогодні.

Порада: для створення ефективного робочого процесу, особистому помічникові важливо мати якісну гарнітуру, веб-камеру, гарне інтернет-з’єднання, а також можливість виконувати завдання в спокійному місці. Обов’язково потрібно встановити такі програми, як Skype, офісні додатки пакета MS Office, якісний антивирусник, і створити робочий електронну адресу.

продаж фотографій

При наявності досвіду або бажання вивчити техніку створення професійної фотографії можна спробувати заробити на продажу авторських зображень. Їх продають на біржах тексту (ETXT.RU, Advego.ru і ін.), Спеціальних сайтах (RU.DREAMSTIME.COM, RU.DEPOSITPHOTOS.COM). До речі, гроші з балансу на цих ресурсах можна вивести терміново, протягом доби. На деяких сервісах перед тим, як прийняти фото, вимагають проходження тесту. Середня ціна фото — 10-300 руб. в залежності від якості і рангу. Також можна продавати авторство на свій продукт.

Як заробляти в інтернеті 8000 рублів в день без вкладень?

Дуже часто рекламні банери на сайтах обіцяють легкий і солідний заробіток — не менше 8000 руб. в день за виконання нескладної роботи. Але, як правило, всі вони націлені на обман:

 • метод Меллера (після платного скачування авторського курсу, реєстрації на деяких сервісах і створення спеціальної сторінки для розміщення файлів на сайтах клієнт повинен почати отримувати гроші за прості завдання без вкладень, скачування файлів; насправді таке розміщення файлів неможливо і не може приносити прибуток, з людини просто візьмуть гроші за кілька електронних файлів з туманним вмістом);
 • пропозиція зареєструватися на сайті (наприклад, quizperson), стати учасником реферальной програми і регулярно переходити по реферального посиланням з іншого браузера; за кожен перехід реферала за посиланням сервіс нараховує на баланс 500р., після n-кількості повторів сума збільшується і протягом 7 днів після виведення вона надходить на гаманець; але такі дії призведуть лише до зараження комп’ютера шкідливими посиланнями або безкоштовної розкрутки чужого сайту);
 • платне скачування так званих «систем заробітку» (Грошовий феєрверк, Грошовий кран, Швидкісний заробіток), робота з обмінниками, нібито міняють переведений на їх рахунок долар на 26 $ і т.д.

Що повинно викликати підозри в обмані?

 1. Обіцянка заробити велику суму, наприклад, 8000 руб. в день без зусиль протягом 1-2 годин — це обман.
 2. Сильний акцент на тому, що не потрібні вкладення, великі зусилля.
 3. Нав’язливі рекламні ролики, які розповідають про чужих рахунках з великими сумами грошей, нібито заробленими пропонованим методом. Великих грошей просто так ніхто платити не буде.
 4. Гасла: «Потрібно просто ризикнути», «Вам пощастить, ризикніть!».

Вкладення грошей з метою отримання доходу без обману набагато вигідніше і безпечніше робити не в інтернеті, а в умовах реальності, створивши свій бізнес-план або ретельно проаналізувавши всі нюанси і підводні камені.

Все ж при наявності спеціальних навичок і знань заробити таку суму в інтернеті без вкладень можна. Але для досягнення цієї мети буде потрібно час і багато зусиль. Пропонуємо вам спробувати на практиці кілька ідей.

 1. Веб-дизайн сайтів.
 2. Програмування.
 3. Створення та розміщення реклами на веб-сервісах.
 4. Торги на біржі Форекс.
 5. Консалтинг зарубіжних компаній.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Заробити в інтернеті без вкладень цілком реально. Але щоб уникнути обману, потрібно перевіряти всі дані, читати відгуки про роботу сайту на форумах і ніколи не перераховувати свої гроші на чужі рахунки або за сумнівні продукти або послуги, в якості яких ви не можете переконатися. Довіряти можна тільки своїм знанням і навичкам, перевіреним ресурсів, про статус яких вже давно відомо і які не вимагають передоплати за свої послуги, не дають фантастичних обіцянок заробити тисячі за лічені години без зусиль.

Ссылка на основную публикацию