Заплітати косичку красиво і швидко

Кіски — приваблива зачіска для різних випадків життя. Вони існують в різних варіантах, що відрізняються технікою плетіння. Для кожної дівчини знайдуться коси, які будуть підходити для неї найкраще. Вони більше підходять для середніх і довгих волосся. Якщо ж вони короткі, то використовується прийом нарощування.

Коли немає часу на складні укладання, то можна виконувати прості гарні зачіски. Покрокове керівництво для всіх кісок: необхідно ознайомитися з простими правилами, як швидко і просто навчитися створювати коси. Заплітати їх можна буде як маленьким дітям, так і дорослим.

Особливості плетіння звичайних кіс

Навчитися покроково заплітати коси можна по простому майстер-класу. Вони є основою, після чого з’являється можливість створювати складні види плетіння. Створюються такі красиві кіски швидко. Їх можна робити як дітям, так і собі.

Покрокове керівництво:

 1. Волосся необхідно ретельно розчесати і розділити на 3 частини.
 2. Лівою рукою потрібно захопити ліву пасмо і перекинути через середню. Таку ж дію виконується з правого пасмом.
 3. Плетемо косичку далі і кріпимо гумкою.


Красиво виглядають коси, заплетені по боках. Необхідно створити рівний проділ, а його незручно робити собі. Краще, щоб це зробив помічник. Такий варіант підійде дитині в школу або дитячий сад.

Плетіння «Дракончик»

Покроково можна навчитися заплітати красиві кіски «Дракончик». Їх роблять дітям у школу, на свята і для повсякденності. Ці коси існують в декількох варіантах: у вертикальному напрямку, горизонтальному, навскоси. Для виконання потрібно дотримуватися етапи роботи:

 1. Потрібно візуально уявити лінію, паралельно якій виконується плетіння.
 2. Потім волосся слід розчесати. Необхідно взяти пасмо і розділити її на 3 частини.
 3. Щоб було зручніше заплітати, необхідно пронумерувати пасма: 1 кладеться між 2 і 3, 3 між 2 і 1, 2 між 1 і 3.
 4. Потім хвіст вплітається в пучок, запозичений з 1 пасма. В результаті триває плетіння, локони збираються з двох сторін. Виходить відмінна коса.

Робота повинна бути акуратною і охайним. В кінці необхідно закріпити зачіску гумкою або шпилькою.

«Французьке» плетіння

Є покрокове керівництво для отримання привабливих «французьких кіс». Заплітати красиві «французькі» косички можна в різних варіантах. Останнім часом з’являється все більше варіантів, але спочатку необхідно навчитися робити класичне плетіння. Французька коса підходить як дитині, так і дівчині.

 1. Спочатку волосся необхідно добре розчесати. Потім відділятися пасмо у лоба і закріплюється гумкою.
 2. З обох сторін потрібно взяти по 2 пасма. Техніка кілька складна, оскільки доводиться працювати з 4 пасмами. Краще виконувати роботу по майстер-класу, щоб вийшов потрібний результат.
 3. Буде потрібно добре затягувати локони.

Африканський вид плетіння

Дуже популярні красиві африканські косички, які теж можна навчитися заплітати самостійно. Ця зачіска улюблена в усьому світі, але у мешканців пустельного континенту вони є традиційними. Виконання зачіски складне, і краще цю роботу робить майстер. Якщо ж все-таки хочеться зробити це самостійно, то необхідно дотримуватися основних правил створення.

 • Оскільки в зачісці задіють усі волосся, то необхідно розділити їх на рівні пасма по 10-15 мм.
 • З усіх пасом заплести косички, які виходять тонкими.
 • Щоб зачіска вийшла рівною, необхідно, щоб косички були спрямовані один до одного в горизонтальному напрямку.
 • Заплітати косичку потрібно з особи, потім не слід відразу виконувати поділ. Бажано виконати горизонтальний проділ, який в подальшому розділиться на частини.


Заплітати африканські косички довго, оскільки доводиться обробляти близько 400 пасом. Деякі для цього роблять нарощування, через що вони витягують і інші пасма. З такими косичками можна навчитися робити і інші зачіски.

Данська стиль

Для довгого волосся можна навчитися заплітати красиві кіски в датському стилі. Вони схожі на «колосок», тільки створюються в зворотну сторону.

 1. На потиличній частині збираються волосся і діляться на 3 частини.
 2. Ліва пасмо кладеться під середню. Також ж дії виконуються з правою стороною.
 3. Поки локони стають в правій руці, за допомогою лівої руки з’єднується маленька пасмо з боку з лівої косою.
 4. Щоб вийшла гарна зачіска, необхідно брати пасма по 3 см. Ліва пасмо підкладається під середню і вплітається з лівою стороною.
 5. Коли локони в лівій руці, правою створюється приплітаючи, а коса повинна підтягуватися в іншу сторону.
 6. У процесі роботи необхідно міняти руки.
 7. Коли настане місце приплітаючи, розпочинається плетіння лівої пасма з середньою, правою із середньою. Вийшла гарна зачіска для всіх випадків життя. Такий варіант підійде всім, в тому числі дитині.

Зачіска «Колосок»

Волосся поділяються на 3 частини. Спочатку плететься звичайна коса, а з 3 плетіння робота змінюється. З бічних сторін підхоплюються 2 пасма, після чого вплітаються в локони на своєму боці.

Потім плететься інша частина зачіски. Щоб уникнути неохайного образу, необхідно зробити начісування і для його укладання використовувати масажну щітку. Стандартна зачіска «Колосок» відмінно підійде дитині.

грецький стиль

Така зачіска відмінно підходить для прямих і кучерявих волосся. Вони збираються, і плететься коса від скроні з однієї сторони до іншої. Так можна створити 2 коси з двох сторін, а кінчики скріпити за допомогою шпильок. Решта локони можуть бути в розпущеному вигляді або у вигляді «колоска». Приступати до плетіння потрібно з місця біля вуха, а закінчення буде на протилежному боці.

Зачіски на коротке волосся

Оригінальні укладання виходять не тільки з довгими і середніми волоссям. До каре і боб підійде зачіска «Французький водоспад». Плетуться 2 коси по всій голові, а в центральній частині вони скріплюються в хвостик.

Для короткого волосся теж підійде «Колосок», тільки пасма повинні бути більше, ніж 15 см. Якщо локони короткі, то для створення оригінальних зачісок є штучні пасма. Завдяки їм волосся будуть гущі, до того ж з ними дуже просто виконувати роботу. Якщо волосся близько 4 см, то підійдуть африканські косички.

професійні рекомендації

 • Щоб волосся здавалися густими, необхідно заплітати вільну косу.
 • Працювати з тонкими пасмами зручно гострою частиною гребінця. Вони краще заправляються.
 • Поліпшити обсяг можна за допомогою техніки створення штучних пасом.
 • Звичайна коса буде набагато красивіше, якщо створювати її зигзагоподібно.
 • Прямі та густі локони можна зробити у вигляді джгута. Так вони будуть виглядати оригінальніше.
 • Пасма необхідно збирати паралельно косі, і тоді буде готова акуратна зачіска.

Для фіксації кіс використовуються лаки, гелі та муси. Коса виходить краще, якщо пройшло кілька днів після миття голови. Перед роботою волосся ретельно розчісується. Будь-яка зачіска буде виглядати привабливо, якщо волосся охайні, а для цього потрібен щоденний догляд. Рекомендується постійно користуватися лікувальними масками і шампунями. У цьому випадку навіть звичайна косичка буде виглядати акуратно.

Ссылка на основную публикацию