Запалення в організмі, лікування

Запалення стає частиною імунної відповіді організму. Без нього ми не зможемо відновитися. Однак, коли він виходить з-під контролю — як при ревматоїдному артриті — він може пошкодити тіло. Крім того, вважається, що він грає роль в ожирінні, серцевих захворювань і раку.

Продукти з високим вмістом цукру і гідрогенізовані жиром можуть стимулювати запалення. «Вони викликають гіперактивність в імунній системі організму, що може привести до болю в суглобах, втоми і пошкодження кровоносних судин», — говорить Скотт Зашін, доктор медичних наук, медичний учитель в Південно-західному медичному центрі Університету Техасу в Далласі.

Інші продукти можуть пригнічувати запалення. Додайте ці продукти на свою тарілку сьогодні.

Чорне масло насіння кмину зменшує хронічне запалення

Масло чорного кмину (чорнушка посівна) містить ефективні фітохімічні речовини, які пригнічують продукцію і активність запальних елементів, таких як простагландини, цитокіни і інтерлейкіни.

У той же час, масло з чорного кмину покращує інфекційні та протиракові властивості клітин імунної системи організму, які організму необхідно використовувати для профілактики патогенів та раку (тільки по Милості Аллаха).

Насіння чорного кмину, клінічно звані Nigella sativa, а також звані чорним кмином і римським коріандром, включають фітохімічна речовина, зване тімохіноном.

Вчені вважають, що тімохінон, потужний антиоксидант, отримує довіру за більшу частину цілющих властивостей насіннєвого масла. Насіння чорного кмину також включають тимол, природний антисептик і антимікробний.

Що кажуть клінічні дослідження?

У плацебо-контрольованому дослідженні, опублікованому в 2011 році в дослідженні Phytotherapy Research, 40 жінок з ревматоїдним артритом приймали плацебо, що містить крохмаль два рази в день протягом місяця, а потім 500 мг чорного олії з насіння кмину два рази в день протягом місяця.

Протягом місяця вони брали масло, 42,5% учасників дослідження — значна кількість — повідомляли про знижених симптомах, що складаються з зменшеного набряку суглобів і зниження ранньої ранкової герметичності.

Тімохінон з чорного масла насіння кмину аналогічним чином показує перспективу, щоб значно поліпшити остеоартрит, найбільш типовий вид артриту в Сполучених Штатах.

Дослідження на тваринах, опублікованому в 2010 році в «Експериментальної біології та медицині», тімохінон знизив рівні MMP-матричної металлопротеінази, ферменту, що руйнує тканину кісток і суглобів.

Серед найяскравіших досліджень, випущених в єгипетському журналі імунології, масло з чорного кмину було використано на додаток до стероїд-дексаметазону в зниженні кількості цитокінів та запальних клітин в легеневій тканині.

Протизапальна активність меду

Важко думати, що що-небудь приємне, як мед, може бути для вас відмінним. Однак зовсім нове дослідження показує, що вживання 4 столових ложок меду у воді покращує антиоксиданти крові, що допомагає запобігти звуження артерій.

Вага для ваги, мед складається приблизно з тієї ж кількості антиоксидантів, що і шпинат, і того ж сорту, що і в яблуках, бананах, апельсинах і полуниці.

Висновки є останніми в довгому списку переваг меду, що складається з лікування акне, опіків і виразок шлунка. Він використовується в деяких британських лікарнях — серед них Royal Free на півночі Лондона — для невпинних ран, що складаються з інфікованих супербактерій.

Зазвичай вважається, що мед є авторитетним відновлює представником, і клініцисти, а також широка громадськість швидко користуються ним.

жирна риба

Жирна риба, як лосось, скумбрія, тунець і сардини, висока в омега-3 жирних кислотах, які можуть допомогти зменшити запалення.

Прагніть їсти рибу багато разів в тиждень, приготовлену в здорових методах: в дослідженні 2009 року чоловіки, які споживали більшість омега-3 кожен день з запеченої або відвареної риби (замість смажених, сушених або солоних), зменшували ризик смерті від серця на 23 відсотки, по порівняно з тими, хто споживав найменше. Проте, жінки були менш значними.

Добавки для риб’ячого жиру можуть допомогти знизити запалення. Аналогічним чином зменшите споживання омега-6 жирних кислот (міститься в оброблених харчових продуктах і деяких вегетаріанських маслах). Здоровий баланс між омега-3 і омега-6 життєво необхідний.

цілісні зерна

Споживання більшої частини ваших зерен у вигляді цілісного зерна, а не тонкої настройки, білого хліба, крупи, рису і макаронних виробів може допомогти запобігти небезпечному запалення. Це тому, що цільні зерна мають більше волокон, що, як було показано, знижує рівень С-реактивного білка, маркера запалення в крові.

Одне застереження: не всі продукти, ідентифіковані «цільне зерно», завжди здоровіше, ніж їх поліпшені еквіваленти.

Щоб бути впевненим, що ви отримуєте відмінні речі, шукайте продукти, в яких загальна кількість вуглеводів в порції менше, ніж в 10 разів більше кількості гранул.

Темна листова зелень

Вітамін Е може бути ключем до захисту організму від прозапальних частинок, званих цитокінами. Серед кращих джерел цього вітаміну — темно-зелені овочі, такі як шпинат, швейцарський мангольд, капуста і брокколі.

Темна зелень і хрестоцвіті овочі також мають більш високі концентрації певних поживних речовин, таких як кальцій, залізо і флавоноїди, пов’язані з хворобами, ніж овочі з листям світлого кольору.

горішки

Іншим джерелом запальних здорових жирів є горіх. Мигдаль особливо багатий клітковиною, кальцієм і вітаміном Е, а волоські горіхи містять велику кількість альфа-ліноленової кислоти, типу жирів омега-3.

Всі горіхи упаковуються антиоксидантами, які можуть допомогти вашому організму (тільки по Милості Аллаха) викорінити і усунути пошкодження, спричинені запаленням.

Горіхи (разом з рибою, листовою зеленню і цілими зернами) також є великою частиною середземноморської дієти, показаної в одному дослідженні для зменшення маркерів запалення всього за шість тижнів.

Соя

Певні дослідження рекомендували, щоб ізофлавони — з’єднання в сої, які організм перетворюється в естрогеноподібний хімічні речовини — можуть допомогти знизити рівні CRP і запалення у жінок.

Дослідження 2007 року, опубліковане в Журнал запалення, показало, що ізофлавони сої також допомогли зменшити негативні ефекти запалення на здоров’я кісток і серця у мишей.

Запобігайте сильно оброблену сою, коли це можливо, що може не включати в себе ті ж переваги і зазвичай поєднується з інгредієнтами і консервантами. Швидше, мета отримати більше соєвого молока, тофу і едамама (варені соєві боби) в вашу рутинну дієту.

Маложирні молочні продукти

Молочні продукти часто вважаються триггерной їжею для запальних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, тому що у деяких людей є алергія або непереносимість казеїну, білка, знайденого в молочних продуктах.

Однак для людей, які можуть терпіти це, знежирене і маложирное молоко є важливим джерелом поживних речовин. Йогурт може також містити пробіотики, які можуть зменшити запалення кишечника.

«Продукти з кальцієм і вітаміном D, такі як йогурт і знежирене молоко, гарні для всіх», — каже Карен Х. Костенбадер, доктор медичних наук, ад’юнкт-професор медикаментів і ревматоїдного артриту в Гарвардській медичній школі.

На додаток до своїх протизапальною властивостями, вона заявляє: Дуже важливо отримати достатню кількість кальцію і вітаміну D для зміцнення кісток, а також потенційно зменшити рак та інші загрози для здоров’я.

перець

Барвисті овочі стають частиною більш здорової дієти в основі. На відміну від картоплі або кукурудзи, різнокольорові перці, томати, кабачки і листові овочі містять велику кількість антиоксидантних вітамінів і більш низький рівень крохмалю.

Перець доступний в різних кольорах, а гострі перці (наприклад, чилі і Кайєн) багаті капсаїцином, хімічною речовиною, яка використовується в місцевих кремах, які зменшують біль і запалення.

Перці, тим не менш, є нічними маслами, які, на думку деяких медичних фахівців і пацієнтів, можуть погіршити запалення у людей з ревматоїдним артритом.

Що допомагає комусь може бути небезпечним для іншого. Вам просто потрібно зосередитися на своїй дієті і симптомах і дотримуватися того, що працює для вас.

помідори

Помідори, ще один вегетаріанець, також можуть допомогти в зниженні запалення у деяких людей.

Помідори рясніють ликопеном, що допомагає зменшити запалення легенів і всієї іншої частини тіла.

Приготовлені помідори постачають набагато більше лікопіну, ніж сирі, тому теж працює томатний соус — і дослідження показало, що використання томатного соку також вигідно для мінімізації системного запалення.

Буряк

Цей фантастичний червоний колір цього вегетаріанця є підказкою до його однаково фантастичним антиоксидантним властивостям: буряк (і буряковий сік) не може просто зменшити запалення, але може також захищати від раку і серцевих захворювань завдяки їх щедрій допомозі Багато клітковини, фолату і ефективним пігментів рослин називаються беталаінамі.

Імбир і Куркума

Ці спеції, поширені в азіатській кулінарії, були показані в різних дослідженнях для підтримки протизапальних властивостей. «Хоча доказ щодо запалення RA не є надзвичайно сильним, це овочі — і це частина здорової, багатої овочами дієти», — говорить д-р Костенбадер.

Куркума, гостра, золотиста спеція, яка використовується в стравах, здається, діє в організмі, допомагаючи відключити NF-каппа В, речовина, важливе для постановки процесу запалення, показують дослідження.

З іншого боку, курйозний імбир куркуми може викликати запалення в кишечнику, коли його приймають у вигляді доповнення.

Часник і цибуля

Є вагома причина, чому ці гострі овочі вважаються протизапальними суперзірками. Органосульфовие речовини, отримані з часнику, можуть знизити виробництво речовин в крові, які покращують запалення.

Кверцетин, флавоноїди в цибулі, допомагає запобігти появі збудників запалення при артриті. Для досягнення максимальних переваг, є часникове сировину, або нехай подрібнені або нарізані гвоздики представляють за 10 хвилин до приготування. І виберіть червоний або жовтий цибуля або цибулю-шалот, а не білий або солодкий.

Оливкова олія

Все, що підходить для серцево-здорового харчування, ймовірно, також корисно для запалення, яке включає в себе здорові рослинні жири, такі як оливкова олія », — говорить доктор Зашін, автор дослідження« Природний лікування артриту ».

Фактично, в іспанському дослідженні 2010 року повідомлялося, що переваги середземноморського дієтичного харчування можуть бути в основному через використання оливкового масла.

Дослідження, проведене в 2014 році, показало, що підвищення рівня альфа-токоферолу в крові, свого роду вітаміну Е в оливковій олії, пов’язане з набагато кращою функцією легенів.

Більше гамма-токоферолу, свого роду вітаміну Е в кукурудзяних і соєвих маслах, пов’язане з більш високими показниками астми, що потенційно пов’язане з функцією вітаміну Е при запаленні.

ягоди

Всі фрукти можуть допомогти боротися із запаленням в організмі, тому що вони мають високий вміст клітковини і антиоксидантів (тільки по Милості Аллаха).

Однак ягоди мають особливо сильні протизапальні переваги — можливо, завдяки силам антоціанів, антиоксидантну флавоноидам, які надають ягодам їх рясний цвіт.

Дослідження, наприклад, показали, що екстракт червоної малини допомагає уникати виникнення артриту у тварин. Що чорниця може захистити від запальних станів травної системи, таких як виразковий коліт, а також зниження артеріального тиску і ризик серцево-судинних захворювань. Жінки, які їдять більше полуниці, можуть мати більш низькі рівні CRP.

терпка Вишня

Терпкі вишні складаються з «найбільшого протизапального вмісту будь-якої їжі», відповідно до обговоренням в 2012 році дослідниками Університету Орегона і Університету штату Орегон.

Дослідження показали, що терпкий порошок вишневого соку може зменшити запалення в капілярі лабораторних щурів приблизно на 50%.

У людей це допомагає професійним спортсменам швидше відновлюватися від екстремальних вправ і зменшує біль в м’язах після операції.

Фахівці вважають, що вживання 1,5 чашок терпкою вишні або випивка від 1 до 1,5 чашок вишневого соку в день може дати порівнянні переваги. І, так, вишня повинна бути терпкою — солодкі, схоже, не мають однакових результатів.

Поради по дієті

Базові американські дієти ніколи не рекламуються як чудові, проте під час обговорення запалення він стає критично важливим, щоб переглянути наші загальні дієти. У доповіді Національного інституту алергії та інфекційних захворювань повідомляється:

У той час як сьогоднішня сучасна дієта може забезпечити доброчинну захист від нестачі мікро- і макроелементів, наше надмірна кількість калорій і макроелементів, які складають нашу дієту, може привести до збільшення запалення, зниження контролю над інфекцією, збільшення частоти раку і збільшення ризику розвитку алергічних та автовоспалітельное захворювання.

Середземноморська дієта складається з безлічі свіжих овочів і фруктів, мало червоного м’яса, без будь-яких хімічних речовин або добавок м’яса, а також велика кількість продуктів омега-3

Коли ми перевіряємо протизапальні частини певних продуктів і трав, ми можемо бачити, як цей вид дієти пов’язаний зі зменшенням запалення.

Серед численних речовин, виявлених в свіжих фруктах і овочах, кілька загальних класифікацій виділяються як вигідні при нападі на запалення і запальну хвороба в їх джерелі.

  • антиоксидантні продукти
  • Корисні мінерали
  • Жирні кислоти

Існує мало сумнівів в тому, що прагнення до хорошого дієті починається з меню з високим вмістом овочів, фруктів, дикого м’яса і пророслого насіння, багатих омега-3 перевагами.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию