Замовляння від зубного болю — читати в домашніх умовах

Виникнення зубного болю – це явний сигнал того, що пора зробити візит до дантиста. Проте часто трапляється так, що негайне відвідування стоматологічного кабінету, в силу яких-небудь причин не представляється можливим. У цьому випадку можуть прийти на допомогу різні молитви і замовляння від зубного болю.

Спеціальні слова, заговаривающие хворі зуби, використовувалися населенням з давніх часів і часто служили єдиним способом полегшити свій стан при виникненні даної неприємності. І це не дивно, адже рівень медицини в давнину змушував бажати кращого, а зубні лікарі і зовсім були дефіцитом. От і нічого не залишалося нещасним людям, окрім як звертатися до допомоги змов. Своєї актуальності замовляння від зубного болю не втрачають і зараз, коли стоматологія досягла небувалих висот.

Як діють замовляння від зубного болю і коли вони застосовуються?

Скептики напевно поставлять під сумнів ефективність змов для зняття зубного болю і скажуть, що давно вже придумали різні знеболюючі препарати, які діють краще всяких магічних слів. А що, якщо потрібних таблеток не виявилося під рукою, або вони не дали потрібного результату, або зовсім людині приймати їх не можна? Якраз у такий момент і зможуть виручити ритуали і молитви, спрямовані на усунення зубного болю. Їх дієвість перевірили на собі чимало людей.

Замовляння від зубного болю використовуються в різних випадках: їх можна читати з метою профілактики або тоді, коли біль вже є яскраво вираженою, і терпіти її не виходить. Чим більше людина зосереджується на болі, тим інтенсивніше вона себе проявляє.

Секрет дії змов криється в тому, що певний порядок слів і ритуал дозволяють людині відволіктися від болісних відчуттів, і біль поступово стихає. Кожен, хто використовує замовляння від зубного болю, вірить в його дія, і, таким чином, створюється ефект плацебо – внаслідок усуває біль сигналу, посланого мозком.

Більшість магічних ритуалів характеризується прив’язкою до певної фазі місяця. Що стосується змов для зняття зубного болю, переважна їх частина може вимовлятися в будь-яку місячну фазу. Якщо ж нічне світило має якийсь вплив, то зазвичай це вказується в інструкції до ритуалу, супроводжуючому магічне заклинання.

Протипоказань до застосування таких змов не існує. Використовувати їх можуть навіть недосвідчені люди, яким раніше мати справу з магією не доводилося. Єдине, що ви повинні для себе зрозуміти, – це те, що замовляння для зняття зубного болю є лише засобом для тимчасового полегшення свого стану.

Повноцінне лікування ними замінити не можна, так як магічні слова тільки знімають зубний біль, а не лікують причину її виникнення. Останнім займаються професійні лікарі-дантисти, тому візит до них повинен стати неодмінною умовою. Важливо захворювання не запускати, а своєчасно його лікувати, навіть якщо стоматологи є найбільшим страхом у вашому житті.

Як самостійно заговорити зубний біль?

Змова для профілактики виникнення зубного болю

Даний змова читати можна з профілактичною метою. З лікувальною він теж може використовуватися за умови, що вимовляється на молодий місяць. Щомісячне ж його обговорювання на зростаючу місяць допоможе надовго забути про болящих зубах.

Обряд виконується на вулиці, коли на небі добре видно зростаючий місяць. Змова читають 3 дні поспіль. Перед його проголошенням трьома пальцями руки креслять навколо щелепи коло, рухаючись за годинниковою стрілкою. Після цього виголошується текст:

“Святий місяць по небесах літає, дітей адамових спостерігає. Не болять у дітей тих ні губи, ні кістки, ні зуби. Так би і в мене, раба Божого (раби Божої) (своє ім’я), не хворіли б ні губи, ні кістки, ні зуби. Ключ, замок, мову. Амінь».

Ритуал з дверима

Налийте воду в ємність, вимийте в ній свої руки. Потім цією ж водою вимийте і скобу від вхідних дверей, а після її вилийте за поріг. На щоці, з боку розташування хворого зуба, креслите хрестики і вимовляєте магічні слова:

“Зоря-зірниця, красна дівиця, полуночниця, заєць – в полі, камінь у морі, на дні – лимар. Зірниця, своєю фатою накрий скорботні мої зуби від лимаря проклятого: цілі вони залишаться під твоїм покровом. Відчепися від мене, ворог Лимар; а якщо станеш ти продовжувати гризти зуби мої білі, тебе приховую у безодні пекла. Міцно моє слово!»

Замовляння на воду від болю в зубах

Змова читається на воду з джерела (ключа), або талу (можна попередньо заморозити її в морозилці, а при необхідності розморозити). Налийте воду в склянку з гранованого скла або кришталю, 3 рази наговорите на неї, торкаючись губами поверхні води:

“4 сестриці, Захарій та Макарій, сестрице Дар’я да Марья, і сестриця Уляна говорили, щоб у раба Божого (раби Божої) (своє ім’я) не боліли зуби, і щоки не опухали – століття за століттям, віднині і довіку. Амінь!»

Зробіть кілька ковтків заговоренной води і скоро відчуєте полегшення.

Змова від раптової зубного болю

Якщо зубний біль різко заявила про себе, читайте даний нижче змова. Вимовляєте, поки біль не вщухне. Текст:

“Біль проганяю тупу, тягнучий, терпку, колючий, ниючий. Поступово біль зменшується, зменшується. Зуб – затихає, затихає, нерв – вмирає, вмирає, і мене не мучить, не мучить. Амінь (3 рази)«.

Ще один змова можна почути в цьому відео:

Швидкий змова

Читати відразу при появі зубного болю:

“Каїн, Каїн, Каїн! Запитай Авеля, брата рідного свого: не болять чи його білі зуби? Ні? Так нехай і у раба Божого (раби Божої) (своє ім’я) не болять. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь (3 рази)«.

Ссылка на основную публикацию