Замовляння на гроші на зростаючу місяць

Час, коли зароджується нова місяць і на небі починає миготіти її тонкий серп – особливий період. Це час, коли земля і все живе на ній вбирають в себе нову порцію цілющої енергії. Це час оновлення і пробудження.

У магії фаза зростання нічний цариці вважається сприятливим періодом, що дозволяє проводити різні ритуали і читати замовляння, націлені на тяжіння і примноження чого-небудь. Приміром, на зростаючу місяць ефективними виходять замовляння на гроші, яких на сьогоднішній день існує велика кількість.

Як користуватися замовляннями на гроші на зростаючу місяць?

Замовляння на гроші, що читаються на зростаючу місяць, переслідують мету примножити добробут виконавця і направити на його адресу стабільний фінансовий потік. Звернувшись до грошової магії, можна забезпечити собі регулярне надходження грошей з різних джерел, миттєво збагатитися (наприклад, за рахунок виграшу в лотерею), повернути старі борги та інше.

Ключовим у будь-якому обряді на гроші є змова. Змова являє собою певний набір слів, який приводить в дію програму, яка впливає на підсвідомість виконавця і відкриває перед ним можливості для отримання багатства. Магічні слова запускають енергію, що йде у цей час від місяця, в потрібне русло, змушуючи її працювати на досягнення мети.

Деякі майстри магії дотримуються думки, що змова, за допомогою якого йде звертання до місяця, повинен бути складений самим виконавцем, а слова його повинні бути взяті з його думок і виходити від чистого серця. Власна ініціатива, дійсно, здатна значно посилити дію грошового ритуалу, але лише тоді, коли виконавець має велику магічну практику. Новачкам рекомендується користуватися змовами вже готовими і не відступати від них, щоб ненароком не перешкодити роботі обряду.

Застосовуючи грошовий змова на зростаючому місяці, необхідно пам’ятати про те, що місяць – це помічник, а не наймичка, готова виконати будь-яку примху свого пана чи пані. До цариці нічного неба треба ставитися з повагою. Відсутність поваги не тільки зведе нанівець усі спроби, але і може обернутися неприємними негативними наслідками. В процесі проведення обряду з місяцем неодмінно потрібно створити зоровий контакт (особливо це стосується новачків), щоб повною мірою відчути всю енергію, що від неї виходить. Це також допоможе встановити з нею сильну зв’язок, що тільки позитивно позначиться на взаємодії і результаті грошового ритуалу. У професіоналів встановлення зв’язку з нічним світилом, як правило, виходить вже і без наявності візуального контакту.

Замовляння на гроші на зростаючу місяць – сильні і перевірені практикою

Простий і короткий замовляння на гроші на зростаючу місяць

Як настане 4-й після молодика день, з гаманцем в руках підійдіть ввечері до вікна, з якого видно буде місяць. Відкрийте гаманець, подзенькайте монетами, пошуршите купюрами і промовте:

«Тобі, місяць, молодиться, а в моєму гаманці грошей не переводитися!»

Змова при пересчитывании грошей для примноження багатства

Зростаюча місяць – сприятливий період, щоб перерахувати в своєму гаманці гроші. Намагайтеся займатися цим як можна частіше. В процесі пересчитывания вимовляєте змова:

“Чим більше місяць, тим багатше моя частка. Як місяць підросте, так і мене багатство знайде. Гроші в гаманці моєму дзвенять та шарудять, розмножуватися поспішають. Мені і Всесвіту в інтересах! Нехай буде так!»

Змова на нову купюру

Змова читається в перший день місяця, що зростає. Саму нову купюру, яку знайдете у себе в гаманці, покажіть молодому місяцю і промовте:

“Зростає місяць і Місяць перетворюється з ним разом моя душа збагачується. Гроші – до грошей, прийде стільки, скільки віддам. Потім в 2 рази збільшиться, потім потроїться, грошей буде велика кількість. Не буду над ними марніти, буду балувати і радувати друзів та коханих, рідних. Амінь!»

Заговоренную купюру помістіть в гаманець окремо від інших грошей. Витрачати її, давати в борг не можна ні в якому разі. Через місяць ритуал повторіть з іншого купюрою, а заговоренную раніше витратьте на подарунки і приємні сюрпризи своїм коханим і друзям (адже саме це ви і обіцяли місяці).

Змова на живу воду – для багатства

Жива вода – вода, що мала безпосередній контакт з землею, взята з джерела (ключа) або колодязя. Такою водою до країв потрібно наповнити склянку. Вночі, коли зростаюча місяць добре буде видно на небі, слід встати до неї обличчям, тримаючи в руках склянку з водою – так, щоб місячне світло відбивалося в рідині. Потім тричі вимовити змову:

“Вода-водиця, місячним світлом насыться, наполнись силою небесною і благодаттю чудовою. Місяць-матінка, джерельна водиця, душею до вас звертаюся – допоможіть, мені грошенят покличте. Як багато води в річці, морі, океані, так і в моєму гаманці нехай грошей буде багато. Матінка-Місяць, водицю своїм світлом осияй, багатство мені дай. Слову і справі мою амінь!»

Потім треба підняти склянку з водою до рівня своїх очей і крізь нього дивитися на місяць, промовляючи:

“Чаші – повній, а мені, рабові Божому (рабу Божу) (своє ім’я), бідність забути. Амінь (3 рази)

Дія змови почнеться вже на наступний день після здійснення ритуалу.

Ссылка на основную публикацию