Замовити онлайн дебетову карту

Сьогодні практично у кожної дорослої людини є банківська карта. Використовувати пластик вигідно з різних причин: у вас завжди з собою є велика сума грошей, при цьому не потрібно переживати про її втрату, при втраті карти навряд чи хтось нею зможе скористатися, не знаючи ПІН-коду.

Навіщо потрібна дебетова карта?

Багато хто не знає, що означає дебетова картка. Дана карта використовується для оплати за послуги і товари, для отримання готівки. Вона є прекрасною альтернативою паперовим грошам. Картка прив’язується до особового рахунку клієнта. Розпоряджатися він може тільки своїми грошима, які там зберігаються. На відміну від кредитних карт, у клієнта немає доступу до грошей банку. Але іноді допускається несанкціонований овердрафт. Дебетові карти потрібні для отримання заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат та іншого.

Переваги дебетових карт

 • Використання в будь-якій точці світу. Ви без проблем можете перевозити через митницю великі суми грошей. Використання дебетових карт міжнародних платіжних систем можливо в будь-якому місті світу.
 • Швидкість платежів. Операції з карткою здійснюються практично миттєво в будь-якій точці світу.
 • Можливість оплати товарів і послуг через інтернет. Однак такий спосіб розрахунку не зовсім безпечний. Є ризик крадіжки персональних даних і використання їх в шахрайських цілях.
 • Безвідсоткове поповнення рахунку. Поповнювати дебетову карту можна з іншого міста і країни, не сплативши при цьому жодної комісії за переклад.
 • Немає необхідності в дрібних грошах. Клієнту не потрібно носити з собою дрібниця, відраховувати продавцям здачу.
 • Відсутність контакту з грошима. Всі ми знаємо, що через гроші може передаватися різна інфекція, так як вони «проходять» через руки багатьох людей.

Недоліки дебетових карт

 • Проблема з прийомом платежів. У невеликих населених пунктах, особливо в менш розвинених країнах, у багатьох торгових точках не скрізь є платіжні термінали.
 • Ліміт на видачу готівки. У більшості випадків для безпеки встановлюються добові ліміти. Змінити їх можна, якщо звернутися в процесинговий центр банку.
 • Відсутність можливості заплатити чайові. При оплаті карткою в ресторанах, кафе, барах не вийде залишити чайові офіціантові. Хоча вже в тій же Америці на рахунках передбачено окремий рядок для чайових.
 • Складність використання. Застосування карт часто проблематично, особливо для літніх людей. Це стосується не тільки зняття готівки в банкоматі, але і розрахунку по терміналах в супермаркетах.
 • Висока комісія для торгових точок. За прийом до оплати карток власники магазинів змушені платити комісію в розмірі 2%. Часто цей збір закладається у вартість товару.
 • Легкість у відстеженні платежів. З одного боку, клієнт може без праці відстежити свої витрати за певний період, з іншого — покупки фізособи стають прозорими для податкової інспекції.
 • Втрати на курсовій різниці. По карті встановлюється фіксована валюта. Як правило, це рублі. При оплаті карткою за кордоном або в інтернеті клієнт втрачає на курсовій різниці.

Отримання дебетових карт онлайн

Сьогодні будь-який громадянин може замовити дебетову карту, при цьому не завжди потрібно їхати в банк. Залишити заявку на дебетову карту Тінькофф, Альфа Банку, Ощадбанку, Літо Банку та інших установ можна в онлайн-режимі. Це істотно заощадить час. При замовленні дебетової карти Моментум від Ощадбанку та інших через інтернет необхідно вказати, що потрібна доставка додому, в офіс або на будь-який інший адресу. Час оформлення карти в онлайн-режимі складає кілька хвилин. Для оформлення платіжної картки знадобиться паспорт.

Порада: при замовленні карти варто уважно ознайомитися з умовами її обслуговування.

Є різні види карт Альфа Банку, Ощадбанку, Літо Банку, Райффайзенбанку і інших. Деякі дебетові карти можуть бути з овердрафтом, за використання якого нараховуються відсотки. Є і дебетові карти з нарахуванням відсотків за зберігання коштів (як при оформленні депозиту). Ставка в даному випадку цілком може конкурувати зі ставкою по вкладах в більшості банків. Замовивши дебетову карту, ви не лише збережете власні заощадження і зможете з зручністю розпоряджатися ними, а й ще отримаєте додатковий дохід.

Що робити при втраті карти?

При втраті дебетової картки, необхідно звернутися в процесинговий центр банку, що випустив її, для блокування. Тоді людина, що знайшов карту, не зможе нею скористатися. Потім власнику буде випущена нова карта зі збереженням ліміту на момент блокування. Перевипуск карти коштує грошей.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні дебетові карти використовуються повсюдно. За допомогою їх отримують заробітну плату, пенсію, стипендію, будь-які соціальні виплати. Це зручно і безпечно. Не потрібно носити з собою великі суми готівки, однак при необхідності завжди можна зробити великі покупки. За допомогою дебетових карт можна перевозити великі суми грошей через кордон, не маючи проблем з митницею. Дебетові картки міжнародних платіжних систем дозволяють розрахуватися за товари і послуги в будь-якій точці світу. Замовити дебетову карту можна через інтернет, не приїжджаючи в банк, що істотно заощаджує дорогоцінний час. Доставка карти можлива в будь-яке місце. Адреса необхідно попередньо вказати при оформленні заявки.

Ссылка на основную публикацию