Заморожена малина користь

Заморожена малина — це одна з найбільш приголомшливих ягід у всьому світі. Ми любимо її яскраві кольори, текстури і смаки. Незважаючи на те, що ягідний сезон — всього лише пара коротких тижнів на рік, заморожена малина дає нам насолоджуватися солодким смаком літа протягом всього року.

Немає абсолютно нічого, як малина, щоб наповнити світлом холодний, темний січень. Очевидно, що свіжий сорт буде реактивним, дуже дорогим і невтішним без смаку. Однак в цей час року заморожена малина, переважно британська.

Процедура заморожування підкреслює їх різкий, свіжий аромат, і вони зберігають свій спокусливий аромат, забезпечуючи оживляють контраст з їжею взимку.

Чому заморожена малина корисна мені?

У міру того як фрукти йдуть, вони відносно низькі в цукрі (фруктоза), тому для тих, хто хоче зменшити вагу, це робить їх краще, ніж, скажімо, банан або манго. Як відмінне джерело вітаміну С, вони також допомагають імунній системі (тільки по Милості Аллаха).

Малина також є воістину багатим джерелом природних флавоноїдних і фенольних речовин. Ці важливі мікроелементи надають антиоксидантну дію, яке допомагає нейтралізувати зміни в клітинах, які можуть привести до хвороби і хвороб.

Дослідження рекомендують, щоб ці речовини в ягодах могли зменшити поширення раку і допомогти клітинам головного мозку ефективно функціонувати.

Переваги замороженої малини

Існує відмінність між хворими харчовими продуктами і здоровими обробленими харчовими продуктами. Заморожування — це здоровий спосіб для обробки свежевибранних фруктів.

Заморожування не усуває поживні речовини. Воно підтримує волокно та інші поживні речовини в фруктах. Заморожені малини мають майже таку ж кількість клітковини, мінералів і вітамінів, що і свіжі фрукти, часто набагато більше.

свіжоприготовлений

Малини ретельно збираються під час збору врожаю. Потім вони потрібні для заводу по упаковці, який розташований на фермі або в компанії з пакування за межами майданчика, де свіжі малини упорядковано, упаковуються, ідентифікуються і відправляються в супермаркет.

Якщо свіжа малина не зберігається, не обробляється або доставлена ??правильно, деякі з волокон і інших поживних речовин можуть бути втрачені. Коли ви купуєте свіжі малини або свіжі фрукти, переконайтеся, що ваші ринки отримують свіжу малину від ваших регіональних фермерів, щоб переконатися, що ви отримуєте поживні речовини зі свіжих фруктів.

процес заморожування

Малина вручну під час збирання врожаю, і ті, які призначені для морозильника, обробляються миттєво. Харчова цінність в замороженої малини, швидше за все, вище, ніж свіжа малина, імпортована з інших країн і навіть інших держав. На той час, коли свіжа малина з далеких позицій дійде до вашого столу, деякі з поживних речовин можуть бути втрачені.

морозильна життя

Свіжа малина готова, але в деяких випадках заморожена — це просто кращий варіант. Свіжа малина може зберігатися близько тижня. Великий пакет замороженої малини триватиме близько року. Це вірно для більшості заморожених фруктів. У вас є один рік з дати покупки, щоб з’їсти ці заморожені малини.

Цитрусові мають коротший термін зберігання в морозильній камері. Його потрібно споживати протягом 4-6 місяців. Один пучок свіжої малини дорожчий, ніж мішок із замороженою малиною, тому ви отримуєте більше фруктів приблизно за тією ж ціною. Ви також можете придбати заморожену малину як суміш заморожених ягід.

зміст волокна

Між кількістю свіжої та замороженої малини немає великої різниці в кількості волокна. Ви отримаєте близько 8 г дієтичного волокна в одній чашці свіжої малини і 11 г дієтичного волокна в одній чашці замороженої малини. Або одна, або свіжі або заморожені малини будуть включати клітковину в ваш раціон, на додаток до живильних речовин і антиоксидантів.

Заморожені малини можуть бути більш економічними, ніж свіжі, особливо якщо вони закінчуються сезон або імпортуються. Ви можете натерти заморожену малину і покласти їх поверх свого морозива, йогурту і злаків і суміші. Використовуйте заморожену малину, щоб зробити фруктовий соус, щоб отримати морозиво, йогурт або млинці і вафлі з цільної пшеницею.

Де купити, на що звернути увагу при виборі малини?

Малина — вважається аристократом серед плодів, коли вони свіжі, — дивно недорого, коли заморожується. Фермерські магазини, які врятували свою літню урожай, безперспективні магазини морозильної камери і мережі зі знижкою, особливо відмінні місця для їх покупки. Мета платити не більше 2,84 $ за 500 г: це менше половини ціни свіжого річного еквівалента.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию