Заклинання на виконання бажання — види і особливості заклинань

Все наше життя складається з бажань — ми завжди прагнемо чогось досягти або домогтися. Є нагальні бажання — вгамувати голод і спрагу, відпочити після трудового дня. А є потаємні бажання, які досягти часом неможливо. Як виконати заповітну мрію, що потрібно для цього зробити? Для цього знадобиться заклинання на виконання бажання із закликом могутніх сил природи або божественного провидіння. Розглянемо кілька магічних ритуалів на цю тему.

заклинання вогню

Вогонь є потужною стихією, яка здатна допомогти в здійсненні задуманого. Щоб розбудити силу стихії вогню і залучити її на свій бік, потрібно принести жертву. Це найдавніша техніка магів, яка здатна творити чудеса. Жертвою вогню можуть стати зерна або хлібні крихти.

Пам’ятайте, щоб отримати щось, потрібно віддати взамін свою енергію. Тому чорні обряди на залучення бажаного робити небезпечно — темні сили візьмуть за свою допомогу непомірну плату. Ви можете позбутися найдорожчого або цінного в житті, звертаючись в бісівським силам. Тому не ризикуйте!

Отже, для проведення ритуалу з вогнем, виберіть вільний день. Вас ніхто не повинен відволікати, бажано залишитися в повній самоті. Час проведення обряду може бути будь-яким, але бажано — нічний. Ви можете творити магію у себе вдома, але краще — вийти на природу.

Вам потрібно запастися зернами пшениці або взяти з собою хлібні крихти. Розведіть невелике багаття і кидайте зерна пшениці (крихти) по одному, вимовляючи свої бажання. Можна згадати 9 бажань на 9 пшеничних зерен. Дочекайтеся, поки багаття потухне.

Подякуйте стихію вогню за допомогу в здійсненні задуманого і забудьте про свої бажання! Не можна постійно думати про них і переживати про час виконання — бажання збудуться в саме потрібне і відповідне для вас час. Якщо якісь бажання не збулися, значить, вони могли принести для вас шкода. Пам’ятайте про це і поважайте стихію вогню!

Якщо ви робите обряд вдома, можна розвести вогонь в жаровні або на сковороді. Паливом для домашнього багаття може стати папір або картонні коробки.

Заклинання духів вогню

Цей обряд допоможе виконати заповітне бажання. Через стихію вогню можна звернутися до творця всесвіту і попросити про допомогу. Для проведення ритуалу потрібно свічка, аркуш паперу, скляна сфера і металевий піднос. Час виконання — ніч.

Опівночі намалюйте крейдою на підлозі рівносторонній трикутник, звернений вершиною на південь. У центрі цього трикутника помістіть скляну кулю або прозорий кристал.

Напишіть на аркуші своє бажання, прочитайте заклинання вголос 3 рази і підпаліть лист свічки. Свічку для ритуалу бажано брати червоного кольору, матеріал свічки не важливий — віск або парафін. Коли листок буде горіти, вимовляєте бажання вголос.

заклинання:

Свічка повинна прогоріти до кінця. Потім зітріть трикутник серветкою і поверніть скляну кулю (або кристал) на місце. Ритуал закінчено, духи вогню донесуть ваше прохання до Всевишнього. Після виконання бажання подякуйте духів вогню і Всевишнього за допомогу — прочитайте молитву і киньте в вогонь хлібні крихти.

заклинання води

Що необхідно підготувати для ритуалу:

  • кришталевий келих або гранований стакан;
  • лист нелінійованому паперу;
  • червону нитку;
  • ручку.

Цей ритуал проводять в дні зростаючого місяця. Сидіть на самоті, перед ритуалом зробите обмивання — прийміть душ. Налийте в кришталевий келих (або гранований стакан) джерельну воду і поставте його на стіл перед собою.

Важливе зауваження! Келих повинен бути без ніжки, стакан потрібен саме гранований — в кожній грані заломлюється і збільшується енергія вашого бажання. Тому звичайний скляний не підійде.

Напишіть на аркуші своє бажання і оберніть їм стакан. Зауважте папір червоною ниткою і поставте склянку перед собою. Тепер закрийте очі і починайте уявляти, як букви, написані на аркуші, переходять в воду. Необов’язково представляти це буквально, можна просто думати про це.

Коли закінчите уявлення і будете повністю впевнені, що букви перейшли в воду, — відкрийте очі і випийте всю воду зі склянки. Уявляйте, як енергія води змішується з вашої власною енергетикою — вони стають єдиним цілим. Ви повинні не сумніватися в тому, що межі склянки збільшили силу бажання в кілька разів — тепер воно не може не збутися!

Подякуйте воду за допомогу в ритуалі. Ви можете піти до річки і кинути в воду монети в відкуп річковим духам. Так само можна розчинити цукор у воді і вилити на землю. Будь-яке подяка від душі буде дієвим!

косичка бажань

Для цього ритуалу вам знадобляться 3 однакових мотузки з натурального матеріалу — бавовни, пеньки або шпагату. Колір ниток не важливий. Тепер потрібно приготувати 3 настою:

  • з полину;
  • з лаврового листа;
  • з вербени (або конюшини).

Покладіть мотузки в настій на ніч — кожну в окрему склянку. Вранці мотузки вийміть і висушіть. Вночі можна приступати до ритуалу. Сплетіть з мотузок косичку з дванадцяти плетінь. На кожне плетіння потрібно вимовляти певну фразу заклинання:

Не поспішайте. Це слова стародавнього магічного мови, їх краще співати. Співайте тихим голосом, протяжно. Про правильне наголос можна не турбуватися — співайте від душі.

Носіть косичку з собою до виконання бажання. Коли воно здійсниться, розплетіть нитки і хай помре вогню з вдячністю. Ритуалом можна користуватися в будь-який час для досягнення задуманого.

Ссылка на основную публикацию