Заклинання на виконання бажання — 5 обрядів

Заклинання використовують тоді, коли потрібно здійснити найпотаємніше бажання. Заклинання відрізняється від молитви, тому що ми не просимо і не благаємо. Заклинання відрізняється від змови, бо в ньому міститься пряма вказівка ??виконати бажане. Заклинання на виконання бажання може містити і загрозу Силам, якщо вони не виконають просимо. Розглянемо п’ять варіантів заклинань для реалізації мети.

недільний ритуал

Це заклинання потрібно вимовляти будь-якої неділі місяця, але не більше трьох разів на рік. Ваша магія виповниться в тому випадку, якщо ви вкладете в заклинання всю душу і воно буде для вас життєво необхідним. В інших випадках цей ритуал проводити не рекомендується.

Отже, в недільний день застеліть стіл білою скатертиною або білим чистим полотном. Прийміть душ, провітріть кімнату, надіньте чистий одяг, запаліть свічку червоного кольору. Уявіть, що ви стоїте на краю всесвіту і перед вами тягнуться простори космічних далей. Десь там знаходиться причина світобудови — Творець. Звертайтеся до нього!

Слова заклинання не обов’язково вчити напам’ять, але з текстом потрібно добре ознайомитися заздалегідь, щоб ви не збивалися і ваші слова звучали переконливо. Формулювання бажання теж впишіть в текст заклинання, щоб вона завжди звучала однаково.

Рівно о 3 годині дня сядьте за стіл, сконцентруйтеся на полум’я свічки і заспокойте всі свої думки. В цю мить вас не повинні хвилювати побутові проблеми, викиньте їх з голови. Уявіть, що перед вами джерело всього сущого і чітко скажіть три рази:

Після цього залиште свічку догоряти, в цей час можна зайнятися своїми справами. Бажано виключити контакти зі сторонніми людьми в цей день, щоб силу слова і думки не розгубити.

заклинання ангелів

Це заклинання підходить віруючим людям. Щоб провести ритуал, потрібно вірити в існування ангелів, і що вони виконують наші прохання і бажання. День проведення — неділя. Найкраще приступати до ритуалу після відвідування ранкової літургії в церкві, але можна прочитати звід недільних молитов і вдома перед іконостасом.

Приміщення повинно бути підготовлено: наведіть порядок, приберіть зайві речі в шафу, Окур кімнату ладаном і запаліть церковні свічки. Ви повинні і себе підготувати до ритуалу виклику ангелів — прийняти душ, надіти чистий одяг.

Застелите стіл білою скатертиною або полотном, запаліть церковні свічки перед іконами. Наповнитеся милостивим станом, прочитайте молитви. Коли ваша душа прийде в рівновагу, а думки заспокояться, тричі прочитайте заклинання. Його не обов’язково вчити напам’ять — можна прочитати за попереднім записом.

Після прочитання заклинання назвіть своє бажання. Коротко і влучно. Ви повинні собі уявляти це бажання в кінцевому результаті і бути точно впевненим, що воно життєво необхідно. Інакше прохання не буде виконана.

вузликове заклинання

Цей обряд працює з вашим наміром, яке повинно бути чітко сформульовано. Виконується обряд в будь-який день зростаючого місяця, але краще починати в перші два-три дні, щоб до повного місяця всі 9 вузлів були розв’язані.

Отже, купите щільну мотузку з натуральних ниток — шпагат, однотонну тасьму. Наріжте 9 шнурів довжиною 10 см. Голосно скажіть своє бажання і починайте зав’язувати вузли: ви пов’язуєте кінці шнурів один з одним, щоб вийшло кільце. Зав’язуючи вузли, говорите:

Тепер візьміть мотузки, розмахуйте ними над головою і говорите впевненим голосом:

Почніть говорити гучним голосом, поступово зменшуючи гучність — поки не станете шепотіти. Після цього покладіть шнури в шафу. Щоранку розв’язуйте по одному вузлу, повторюючи своє бажання. Через 9 днів воно повинно виповнитися.

Заклинання на латині

Цей обряд проводиться в дні повного місяця, коли на небі добре видно повний місяць. Текст слід вивчити напам’ять, так як дивитися потрібно буде не на папірець із записом, а на місяць. У ніч повного місяця вийдіть на вулицю або на балкон, звідки добре проглядається місячний диск. Дивлячись на нічне світило, урочисто скажіть 7 разів:

Після цього скажіть вголос своє бажання і вклоніться місяці. Зазвичай протягом місяця бажання збуваються, якщо вони були реальними. Після здійснення задуманого не забудьте подякувати місяць за допомогу, адже вам доведеться не раз до неї звертатися!

Заклинання з гілками

Для цього заклинання вам знадобляться 3 гілочки від різних кущів і дерев: калини, малини та шипшини. Не важливо, чи будуть на них листочки — ритуал можна проводити і взимку. Принесіть гілочки додому і приступайте до обряду. Його потрібно проводити в будь-який день зростаючого місяця до заходу.

Застелите стіл чистою скатертиною, поставте ікону Ісуса Христа, запаліть перед нею свічку і покладіть гілочки. Читайте молитви, поки ваша душа не наповниться добром і вдячністю за порятунок душі. Приміщення повинно бути заздалегідь прибрано, провітрено і Окур ладаном — щоб вигнати з нього нечисту силу і нечисті думки живуть в ньому.

На вас повинна бути надіта чистий одяг, волосся — під церковний хустку. Читайте заклинання тихим, але впевненим голосом 3 рази. Можна читати по запису на аркуші паперу.

Коли прочитаєте заклинання, скажіть вголос своє бажання. Після цього винесіть на дорогу гілочки і залиште там. Повертайтеся додому мовчки, прочитайте 9 разів молитву «Отче наш». Намагайтеся ні з ким багато не розмовляти в цей день, тільки по справі. Взагалі в день скоєння магічних обрядів потрібно обмежити спілкування до мінімуму — це збереже енергію. На наступний день і після виконання бажання поставте в церкві подячну свічку Спасителю.

Ссылка на основную публикацию