Заклинання на удачу — як залучити фортуну в своє життя

Якщо ваше життя не ладиться, чорна смуга не закінчується, а удача відвернулася, — пора виправляти ситуацію. Що може допомогти повернути везіння? Для цього потрібно здійснити обряд очищення і прочитати заклинання на удачу! Це проста схема магічних дій допоможе гармонізувати енергії навколо вас і домогтися бажаного успіху.

Позбавлення від невдач

Чому спочатку потрібно позбутися від невезіння, а потім залучати удачу? Тому що причиною тотального невезіння часто стає чорна заздрість людей або магічні обряди на закриття шляхів і руйнування всіх справ людини. Якщо чорна смуга не закінчується, пора приступати до дій — допомагати собі повернути відібране чорною магією.

Обряд позбавлення від невдачі можна проводити тільки 13 або 15 числа будь-якого місяця, коли серп місяця убуває. Місяць — помічниця в магічних обрядах, і її фази активно впливають на результат.

Якщо ви будете робити обряд на залучення удачі під час спадання місяця, у вас вийде протилежний результат. Відповідно і обряди на позбавлення від чогось потрібно проводити на убуванні місячного світила.

Обряд позбавлення виконати не складно. Потрібно після заходу сонця запалити воскову свічку і обрізати нігті на обох руках — спочатку на правій, потім на лівій. Починати обрізати необхідно з мізинців. Виконуючи цю дію, уявляйте або просто думайте про те, що з кожним нігтиком відрізаються біди, нещастя, хвороби і невезіння.

Коли нігті будуть обрізані, капає на них віск від свічки. У вас повинна вийти воскова коржик. Зачекайте, поки вона трохи охолоне і скачайте з неї кульку. Довго катати кульку не потрібно — інакше біди можуть знову повернутися до вас. Думати про правильній формі кульки теж не потрібно — швидко скачали, швидко завернули в аркуш паперу.

Тепер вам потрібно закопати згорток в землю. Вийдіть на вулицю і знайдіть осику або тополя — ці дерева мають властивість вбирати негативну енергію. Закопайте під корінням дерева глибше, подалі від поверхні землі. Тепер знайдіть дві гілочки осики або тополі і покладіть їх хрестом на імпровізовану могилу — ви поховали свої біди.

Бажано, щоб ваші дії ніхто не бачив. Повернувшись додому, не можна ні з ким розмовляти. Помийте руки під проточною водою, помийте обличчя і відразу лягайте спати. Наступні три дні потрібно дотримуватися рослинної дієти — їсти тільки овочі, каші і фрукти.

Дуже важливо дотримуватися в ці дні питний режим — пити близько двох літрів джерельної води без газу. Купіть в магазині мінеральну або очищену питну воду і пийте тільки її. Це допоможе вийти залишкам негативу з вашого організму.

Важливе зауваження! Перед цим ритуалом не можна остригати нігті на руках рівно місяць і 3 дні. Якщо за цей час випадково обломиться нігтик, покладіть його в скляну посудину на зберігання. Обламані ніготь потрібно залити воском разом з обрізаними.

Тепер вам потрібно дочекатися зростаючого місяця, щоб зробити обряд на залучення успіху в своє життя.

Заклинання на удачу

Це заклинання закликає богиню удачі Фортуну, яка буде допомагати вам у всьому. Щоб провести ритуал на зростаючому місяці, потрібно підготувати такі інгредієнти:

 • 13 свічок жовтого кольору;
 • 1 свічку зеленого кольору;
 • аркуш паперу зеленого кольору;
 • відріз матеріалу зеленого кольору
 • ; Скляний бутилек;
 • металевий піднос або вогнетривкий посуд.

До даного ритуалу потрібно грунтовно підготуватися: запасти необхідні складові для виготовлення масла удачі і куріння удачі.

Для куріння удачі потрібно:

 • соснові голки;
 • жимолость;
 • кульбаба (листя);
 • рожеві пелюстки;
 • полин гіркий;
 • чебрець.

Трави можна придбати в аптечній мережі, голки нарвати в парку або лісі. Всі інгредієнти повинні бути сухими — їх викладають на зелену тканину і зав’язують вузлом або за допомогою зеленої нитки.

Для масла удачі потрібно:

 • щіпка полину;
 • 3 щіпки меленого мускатного горіха;
 • полщепоткі запашного кореня кульбаби;
 • 13 крапельок ефірного масла сосни;
 • оливкова олія.

Інгредієнти кладуть в скляний бутилек, змішують в ньому за годинниковою стрілкою. Потім бутилек потрібно заховати в темне місце рівно на 13 днів (тому починайте підготовку відразу після повного місяця або в перший місячний день, щоб провести ритуал в дні повного місяця або в дні зростання місяця).

проведення ритуалу

Зробіть магічне коло — викладіть його камінчиками, насипте сіль або покладіть шнур. Коло потрібно робити в напрямку руху годинникової стрілки. Поставте по колу 13 свічок в свічниках, а зелену свічку змастіть маслом удачі. Виглядати це повинно так:

 • покладіть в місце передбачуваного кола всі необхідні предмети аж до сірникової коробки;
 • зробіть коло;
 • не виходячи з кола, запаліть свічки.

Виходити з кола за якимись предметами не можна — все продумайте до дрібниць заздалегідь, щоб не зірвати ритуал!

Коли ви будете змащувати зелену свічку маслом удачі, говорите:

Тепер вам потрібно запалити цю свічку від сірника. Пам’ятайте, що в магічних обрядах запальничками не користуються! Витріть руки після масла серветкою, запаліть свічку і скажіть:

Тепер вам потрібно покласти куріння удачі на вогнетривкий посуд або залізний піднос і підпалити від свічки. Якщо куріння буде затухати, окропіте його спиртом. Коли куріння почне диміти, скажіть:

Поки куріння перетворюється на попіл, намалюйте на аркуші зеленого паперу знак удачі. Це може бути грошовий знак або будь-який інший, який буде представляти для вас символ удачі. Підпаліть лист від свічки — нехай перетвориться в попіл.

Тепер змішайте попіл (руху строго за годинниковою стрілкою) і насипте його в бутилек з маслом. Тримайте бутилек в правій руці, робіть рухи за годинниковою стрілкою по колу і говорите:

Ритуал закінчено, коли догорять все 13 свічок. Тепер вам потрібно розібрати коло — проти годинникової стрілки. Покладіть всі предмети на свої місця, а бутилек зберігайте в будинку. Якщо у вас немає кришки від бутилька, можна поставити на горлечко зелену ритуальну свічку — віск заллє пляшечку і запечатає її. Залишки ритуальних свічок закопайте під плодоносне дерево (яке приносить плоди або насіння).

Коли вам буде потрібна удача, беріть бутилек в руки, притискайте до серця і просите про необхідному богиню Фортуну. Якщо ви виявите, що дія бутилька закінчилося, закопайте його в землю і зробіть новий ритуал заклинання удачі. Це може статися через рік, 3 роки або 5 років — магічні обряд не вічні!

Ссылка на основную публикацию