«Займи Просто» — Особистий кабінет (вхід, онлайн-заявка)

Оформлення кредитів в мікрофінансових організаціях в останні роки склало значиму конкуренцію банківським позикам. Багато компаній змінюють формат роботи і замість створення мережі офісів в різних регіонах віддають перевагу розвивати свою справу в Інтернеті. «Займи Просто» тисячі клієнтів вважають однією з найбільш вигідних і безпечних МФО. Процедура видачі мікрокредиту займає тут мінімум часу, користувачеві не потрібно збирати довідки і витрачати час на візит до офісу компанії.

Що собою являє МФО «Займи Просто»?

«Займи Просто» багато хто вважає однією з найбільш вигідних компаній, що надають мікрокредити на короткий термін. Вона змогла зробити процес оформлення позики максимально швидким і комфортним для клієнта. Для цього знадобляться тільки заповнена онлайн-заявка, активна банківська карта і мобільний телефон. Користувачеві не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками, для успішного оформлення позики достатньо мінімального досвіду роботи з ПК. Укласти договір про позику можна з будь-якої точки світу. Компанія працює на діловому ринку з 2009 року, а займається видачею мікрокредитів онлайн з 2013-го.

«Займи Просто» — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Для того щоб оформити мікрокредит в компанії «Займи Просто», необхідно зареєструватися на ресурсі. Після цього для користувача створиться його віртуальний робочий простір на сайті — «Особистий кабінет». Там буде зберігатися історія кредитів, інформація про них, внесення платежів, різні повідомлення. За допомогою функціоналу «Особистого кабінету» клієнт зможе стежити за своїм графіком погашення боргу, моніторити статус заявки. Ввійти вийде після заповнення форми входу.

Щоб почати процес реєстрації, на головній сторінці знаходимо розділ «Оформити позику» і, скориставшись інтерактивним калькулятором, визначаємо потрібну суму, термін надання кредиту, натискаємо «Оформити позику».

Натисніть, щоб збільшити

Потім необхідно заповнити форму онлайн-заявки. Інформацію вказують в кілька етапів:

 • загальні відомості (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, адреса прописки, проживання, номер мобільного, домашнього телефону, посилання на сторінку в соціальній мережі);
 • відомості про роботу (потрібно вказати джерело доходу — назва, адреса, контакти роботодавця, пенсійні виплати, отримання інших доходів або їх відсутність).

Потім необхідно підтвердити згоду на обробку та передачу персональних даних, натиснути «Відправити заявку». Реєстрація нового клієнта і внесення його в базу відбувається в процесі оформлення першої позики.

Натисніть, щоб збільшитиНатисніть, щоб збільшити

«Займи Просто» — вхід в «Особистий кабінет»

Користувач здійснює вхід в «Особистий кабінет» через номер свого мобільного телефону (той, що був зазначений при реєстрації). Щоб авторизуватися, на головній сторінці вибираємо розділ «Особистий кабінет».

Натисніть, щоб збільшити

У порожньому полі вводимо комбінацію цифр. Потім користувачеві відправлять СМС-повідомлення з одноразовим кодом для входу. Після його введення стане доступний весь функціонал «Особистого кабінету».

Процентні ставки і вимоги до позичальників

Компанія «Займи Просто» видає мікрокредити від 3 до 15 тис. Руб. на термін 5-30 днів під 2,18%. Оформити заявку на отримання позики вийде в будь-який час доби. Виплати проводяться протягом 24 годин. Незважаючи на лояльну клієнтську політику, організація може схвалити позику тільки при виконанні обов’язкових вимог:

 • вік — 18-80 років;
 • наявність паспорта російського громадянина;
 • прописка в одному з регіонів Росії;
 • наявність мобільного телефону (для уточнення анкетних даних, продовження терміну позики, отримання повідомлень);
 • платоспроможність (у клієнта повинен бути постійне джерело доходу, наприклад, заробітна плата, пенсія, здача в оренду нерухомості і т.д.).

«Займи Просто» — онлайн-заявка

Коректність заповнення онлайн-заявки — одне з найважливіших умов схвалення і виплати позики. Вказувати можна тільки точну інформацію. Першим кроком є ??вибір суми і терміну надання позики за допомогою інтерактивного калькулятора. Після цього заповнюємо форму онлайн-заявки, вказуючи особисті, паспортні дані, адреса, контакти, відомості про роботу, джерела доходу. Також знадобиться підтвердити свою згоду на обробку персональних даних та клікнути «Відправити заявку». Після перевірки інформації буде прийнято остаточне рішення. На це впливає коректність введених даних, платоспроможність клієнта, наявність постійного джерела доходу, його кредитна історія (відсутність тривалих прострочень, відкритих судових виробництв по стягненню грошової заборгованості). Як правило, час очікування після схвалення заявки не перевищує 15 хвилин. На останньому етапі клієнту зателефонує менеджер компанії для уточнення даних, зазначених в анкеті, і підтвердження переказу.

Порада: при своєчасній оплаті відсотків пролонгація позики (продовження терміну дії договору) відбувається автоматично. Тому відсотки за використання грошей необхідно завжди повертати вчасно.

Способи отримання грошей

Компанія «Займи Просто» оформляє мікрокредити виключно в Мережі через свій сайт. Гроші переводять двома способами: на розрахунковий рахунок в банку або на картковий рахунок дебетової або кредитної карти. У першому випадку клієнт отримує гроші на рахунок в будь-якому російському банку (необхідно знати його реквізити і банківський ідентифікаційний код). У другому — кошти переводяться на карту, і клієнт може зняти їх у найближчому банкоматі або оплатити товар послугу онлайн. Як правило, гроші надходять на рахунок користувача протягом 1 дня.

Як погасити заборгованість?

Погасити заборгованість можна декількома способами. Багато з них дозволяють не платити комісію за послугу миттєвого переказу грошей, істотно заощадити час і особисті ресурси.

Як повернути позику:

 1. Банківська картка.
 2. Системи дистанційного обслуговування клієнтів банків — сервіс «Сбербанк Онлайн», «Альфа-Клік», «Промсвязьбанк».
 3. Електронні платіжні системи (Яндекс.Деньги, Вебмані).
 4. Пункти прийому готівки — термінали, каси (щоб скористатися останнім способом, потрібно попередньо виставити рахунок на оплату, записати код платежу).
 5. Оплата на реквізити компанії через інтернет-банк.
 6. Платіж через касу банку.

«Займи Просто» — телефон гарячої лінії (безкоштовний)

Безкоштовного телефону «гарячої лінії» у компанії «Займи Просто» немає. При виникненні питань клієнт завжди може скористатися формою зворотного зв’язку на сайті. Менеджери обов’язково зателефонують і нададуть кваліфіковану консультацію. МФО приймає заявки на позику тільки через свій сайт, а перераховує гроші на банківський рахунок або карту. Якщо знадобиться офіційне звернення або спілкування з керівництвом, можна отримати консультацію, зателефонувавши в центральний офіс: +7 (499) -709-80-94, 8 (800) -333-35-39 (прес-служба). Електронна пошта: info@zaymiprosto.ru.

«Займи Просто» — відгуки боржників

Більшість відгуків про роботу компанії «Займи Просто» позитивні. Але деякі клієнти відзначають і дрібні недоліки в організації роботи МФО. Якщо уважно вивчити умови співпраці перед оформленням договору, дотримуватися своїх зобов’язань, істотних проблем виникнути не повинно.

Сергій:
Звернувся в «Займи Просто», тому що терміново знадобилися гроші. Займати особливо не у кого, а збирати документи для банку або шукати офіси МФО часу катастрофічно не вистачало. А тут все просто — зайшов на сайт, заповнив заявку, і через кілька хвилин угода укладена. Заборгованість погасив в термін, тому ніяких проблем не виникло.

Інга:
Завжди з побоюванням ставилася до кредитів, тим більше під високий відсоток. Але ситуація, що склалася змусила мене шукати вихід. Було прийнято рішення ризикнути і спробувати оформити мікрокредит в «Займи Просто», незважаючи на деякі негативні відгуки боржників. Заявку схвалили буквально через 5 хвилин. Дівчина-менеджер уточнила деякі дані і все, до вечора гроші були на мапі.

Валерій:
Послугами МФО, яка працює онлайн, скористався вперше. Враження позитивні. Такий мікропозик дуже виручає, коли терміново потрібні гроші і немає часу на відвідування банку. Але не сподобалося, що довго чекав дзвінка від менеджера. До того ж гроші надійшли на рахунок трохи більше ніж через 24 години.

Збережіть статтю в 2 кліка:

«Просто Позика» — одна з популярних МФО, яка працює через Інтернет. Процедура оформлення мікрокредиту досить проста, збирати пакет документів не потрібно, а рішення про видачу грошей приймається за лічені хвилини. Клієнту знадобиться тільки заповнити онлайн-заявку, дочекатися її схвалення і дзвінка менеджера. Якщо дотримуватися графіка погашення заборгованості, не забувати про свої обов’язки за договором, отримання позики, незважаючи на високу процентну ставку, буде вигідною операцією для клієнта.

Ссылка на основную публикацию