Займи просто — онлайн-заявка, телефон гарячої лінії

Інтернет — відмінний інструмент віддаленого доступу до ресурсів різного типу. Розробки в сфері інтернет-технологій впроваджуються повсюдно. Сьогодні такі мікрофінансові організації, як Грін Мані, МаніМен, Веббанкір, Займи просто, активно цим користуються, чим збільшують свою популярність, роблячи сервіс зручнішим. Неодмінною умовою роботи таких компаній є і наявність центру підтримки клієнтів. Так, телефон гарячої лінії МаніМен або Займи просто можна знайти у вільному доступі і звертатися туди в разі потреби абсолютно безкоштовно.

Мікрофінансових організація Займи просто

Щоб терміново вирішити фінансові проблеми, можна взяти кредит Росбанка для фізичних осіб. Але якщо банки відмовляють або часу на оформлення паперів недостатньо, завжди є можливість звернутися за короткостроковими позикою в мікрофінансову організацію Займи просто.

умови

На сьогоднішній день в МФО Займи просто є можливість отримати мікропозик на суму від 3 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 2,1% в день на мінімальний термін в 5 днів (максимальний — 30 днів).

Порада: попередньо розрахувати вартість послуги за розміром і терміну позики можна на головній сторінці сайту організації.

Вимоги до позичальників

Для того щоб отримати мікропозик, клієнт повинен бути не молодше 18 років і не старше 80 років на момент погашення. Крім того, від позичальника потрібно:

  • Бути платоспроможним і мати постійний офіційне джерело доходу;
  • Не мати відкритих прострочень і судових проваджень щодо стягнення заборгованостей;
  • Мати гарну кредитну історію, постійну реєстрацію на території РФ.

Для того щоб подати заявку і оформити договір позики, необхідний тільки паспорт громадянина РФ, але обов’язковою умовою взаємодії з МФО є також і наявність діючого мобільного телефону. Він потрібен для уточнення анкетних даних, продовження терміну договору (при необхідності), отримання повідомлень.

Онлайн-заявка на отримання позики

Щоб подати заявку на отримання мікрокредиту, не потрібно виходити з дому або залишати робоче місце. Дана процедура проводиться на сайті, для чого на головній станиці потрібно вибрати необхідну суму і термін, а також пункт меню «Оформити позику». Після заповнення анкети її слід відправити. Потім клієнт отримує відповідь, і в разі схвалення протягом 15 хвилин з ним зв’язується менеджер компанії. Протягом 24 годин гроші надходять на банківський рахунок або на карту (реквізити вказуються в заявці).

Як повернути позику?

Погашати мікропозик можна як в пунктах прийому готівкових коштів, так і віддалено за допомогою переказів. Для проведення операції можна скористатися:

  1. Банківською картою в особистому кабінеті.
  2. Системою «Сбербанк Онлайн».
  3. Системою Альфа-клік (інтернет-сервіс Альфа-банку).
  4. Електронними гаманцями Яндекс і Webmoney.
  5. Інтернет-банком Промсвязьбанка.
  6. Будь-яким відділенням Ощадбанку.

Порада: слід пам’ятати, деякі способи переказу коштів припускають затримки у зарахуванні, тому необхідно заздалегідь уточнювати інформацію про них і не здійснювати перекази в останній день. У разі проблем з можливістю погашення позики термін можна продовжити в особистому кабінеті на сайті МФО.

Телефон гарячої лінії МФО Займи просто

На даний момент номери телефонів головного офісу компанії: 8 (800) -333-35-39 (дзвінок безкоштовний на території РФ); +7 (499) -709-80-94. Вони зараз не вказуються на сайті, але отримати зворотній зв’язок можна за заявкою через спеціальну форму, вибравши пункт меню «Контакти». Практично всю необхідну інформацію про послуги можна отримати на сайті компанії в розділі «Часті питання».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Для того щоб отримати невеликий кредит, сьогодні необов’язково звертатися в банки і відстоювати величезні черги, а після цього довго чекати схвалення. Позики онлайн — відмінна альтернатива стандартним банківським кредитам. Мікрофінансових організація Займи просто — одна з тих компаній, які пропонують віддалений доступ до своїх послуг і опцій. Надаючи короткострокові позики на суми до 15 тисяч рублів, вона надає інформаційну підтримку своїм клієнтам, можливість погашати позики практично будь-яким зручним способом і продовжувати терміни кредитування в разі потреби.

Ссылка на основную публикацию