Займер — займ, Особистий кабінет (вхід)

Позики «до зарплати» з кожним роком стають дедалі популярнішими. Багато мікрофінансові організації змінюють формат роботи і замість організації офісів воліють розвиватися в Мережі. Одна з найпопулярніших МФО в Росії — «Займер» теж пішла за цим прикладом. Оформити позику вийде в будь-який час доби і без зайвих втрат часу, надавши мінімум даних. Більшість відгуків про роботу компанії позитивні.

Займер — «Особистий кабінет» (можливості)

Після реєстрації у фінансовому онлайн-сервісі для кожного користувача формується його віртуальний робочий простір — «Особистий кабінет». Для перевірки даних, оформлення нової позики, перегляду кредитної історії клієнта потрібно буде кожен раз підтверджувати свою особистість після входу на сайт за допомогою персональних логіна і пароля. Це допоможе зберегти таємність особистих даних, не допустити їх передачі третім особам.

Можливості «Особистого кабінету» Займер:

 1. Швидке оформлення заявки на кредит в будь-який час доби.
 2. Перевірка статусу оформленого позики, відображення інформації по ньому (схвалення заявки, терміни пролонгації (продовження) договору позики, відключення послуги «Поліпшення кредитної історії» і т.д.).
 3. Оплата заборгованості декількома способами.
 4. Оформлення продовження терміну дії договору про надання мікрокредиту.
 5. Перегляд своєї кредитної історії.

Zaimer — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Щоб взяти позику, потрібно спочатку зареєструватися в системі сервісу. Для нового користувача цей процес проходить в процесі оформлення першого кредиту. Стартовий крок — на головній сторінці ресурсу натискаємо функціональну кнопку «Реєстрація» у верхній частині екрану.

Натисніть, щоб збільшити

Потім необхідно заповнити поля форми для створення облікового запису, де вказуємо прізвище, ім’я, по батькові, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, підтверджуємо згоду з Правилами надання позик, Угодою про використання аналога власноручного підпису, обробкою персональних даних. Далі натискаємо «Продовжити». Є й альтернативний перший етап — швидка реєстрація через соціальні мережі (Однокласники, Фейсбук, Мій світ). Важливо пам’ятати, що дані, зазначені там, повинні збігатися з інформацією в паспорті. На цьому ж етапі клієнт може прорахувати величину переплати, вказавши в інтерактивному калькуляторі над формою бажану суму кредиту і термін надання позики.

Після переходу на нову сторінку форми реєстрації на вказаний номер телефону прийде СМС від компанії з одноразовим кодом, який необхідно ввести в порожнє поле, потім натиснути «Підтвердити». Потім вказуємо пароль, особисті (дата народження, стать), паспортні дані (установа, яка видала документ, серія та номер, код підрозділу, місце народження). На наступному етапі потрібно написати індекс, регіон, місто проживання, точна адреса. Далі при бажанні користувач може увійти через соціальну мережу і отримати 3% знижку або вибрати «Пропустити цей крок». Після коректного введення всіх даних вони будуть перевірятися і аналізуватися системою автоматично. На цій основі заявка про позику буде схвалена або відхилена (для цього повинні бути вагомі причини). Процес займає в середньому від декількох десятків секунд до 2 хвилин, але не може перевищувати півгодини.

Якщо рішення буде позитивним, клієнтові потрібно буде пройти фінальний крок оформлення замовлення (реєстрація вже завершена) і вибрати спосіб отримання грошей: на банківську карту, Kari, Яндекс.Деньги, Контакт, Ківі, пункт РНКО «Платіжний центр». Останній крок після вибору способу отримання коштів — натискаємо «Отримати гроші».

Займер — «Особистий кабінет» (вхід)

Вхід в «Особистий кабінет» відбувається через авторизацію за допомогою секретних даних. Користувачеві знадобиться натиснути «Увійти» на головній сторінці сайту і заповнити форму. У порожніх полях потрібно вказати номер мобільного телефону і пароль (його клієнт вигадує самостійно в процесі реєстрації). При необхідності відновити секретну комбінацію можна, скориставшись посиланням «Забули пароль?» Або зателефонувавши в службу підтримки за безкоштовним телефоном 8 (800) -707-02-47.

Натисніть, щоб збільшити

Вимоги до позичальників і відсотки

Для оформлення мікрокредиту у «робота онлайн-позик» Займер не потрібно витрачати багато часу, спеціально відвідувати офіс компанії, готувати документи. Робота сервісу організована в автоматичному режимі, що дозволяє зробити процес отримання кредиту максимально комфортним і швидким. Але в той же час МФК розпочинає співпрацю тільки при виконанні певних вимог, хоч і досить простих:

 • вік від 18 років;
 • дієздатність;
 • постійна реєстрація на території Росії;
 • наявність паспорта;
 • наявність активної карти російського банку, дебетової карти Kari, рахунку в платіжній системі Яндекс, Ківі, якщо ці способи будуть обрані для перекладу грошей;
 • наявність постійного доходу;
 • відсутність простроченої заборгованості у Займера;
 • займ може бути тільки споживчим, грошові кошти не можна витрачати в підприємницьких цілях.

Ліміт максимальної суми кредиту від Займера залежить від кількості оформлених позик у компанії. Клієнт може взяти від 1 до 30 тис. Руб. на термін від 7 до 30 днів. Відсоткова ставка за кожну добу користування грошима стартує від 1%, середній показник-1,9%. У разі прострочення і формування заборгованості компанія нараховує пеню в розмірі 20% річних або 5% в день для нових клієнтів (для постійних штрафні не призначають, але збільшують процентну ставку до 2%).

Займер — онлайн-заявка

Оформити онлайн-заявку легко і просто. Для цього на головній сторінці сайту, користуючись інтерактивним калькулятором, вибираємо потрібну суму, термін надання і натискаємо функціональну кнопку «Отримати гроші».

Натисніть, щоб збільшити

Потім входимо в «Особистий кабінет» (свій обліковий запис на сайті) і заповнюємо форму — вказуємо особисті дані, спосіб отримання грошей. Рішення приймається, як правило, за кілька хвилин. Гроші відправляють протягом 60 секунд після підписання договору (в якості підпису клієнт вводить одноразовий секретний код з СМС від компанії). При оформленні першої позики користувач зможе претендувати максимум на 15 тис. Руб.

Порада: згідно з умовами роботи клієнт компанії Займер платить відсотки тільки за фактичне користування кредитними грошима. Тому, якщо вони надійдуть на рахунок не в день підписання договору (наприклад, з вини банку), варто відправити в якості підтвердження виписку з фінансової установи на пошту support@zaymer.ru, що дозволить уникнути непотрібної переплати.

Способи отримання грошей

Клієнт МФК «Займер» може отримати позику будь-яким зручним способом з тих, що пропонує компанія. Засоби перераховують на карти, електронні гаманці або надають готівкою. Позику видають:

 • на банківську картку Visa, MasterCard, МИР;
 • банківський рахунок (у формі знадобиться вказати реквізити: номер рахунку, найменування банку, ІПН, БИК);
 • електронні платіжні системи Яндекс.Деньги, Qiwi;
 • система «Контакт» (отримати готівку можна в офісі компанії, клієнту потрібно пред’явити паспорт та знати номер переказу).

На банківські картки, електронні гаманці кошти найчастіше зараховуються моментально, через Контакт — протягом 1-3 години, банківський переказ — 1-5 днів.

Як погасити заборгованість?

Внести гроші для погашення заборгованості можна декількома способами. Клієнт вибирає найзручніший для себе варіант. Деякі з них дозволяють істотно заощадити на комісії і втрати часу. Користувач має право внести повну суму або ту, що дорівнює величині відсотків за дні продовження договору.

Способи погашення заборгованості:

 1. Компанії (знадобиться ввести тільки реквізити карти, переклад проводять моментально).
 2. Гаманець Ківі (в меню вибираємо «Оплата послуг» — в рядку пошуку вводимо «Займер» — «Погашення кредитів», потім номер телефону, переклад здійснюється миттєво).
 3. Яндекс.Деньги (заходимо в свій аккаунт, вибираємо спосіб оплати, отримуємо пароль по СМС і натискаємо «Підтвердити).
 4. Вебмані (після авторизації підтверджуємо платіж, кошти відправляються миттєво).
 5. Банківський рахунок (в «Особистому кабінеті» інтернет-банку в розділі «Платежі та перекази» вводимо необхідні реквізити або звертаємося в касу установи).
 6. Система «Контакт» (клієнту потрібно звернутися в один з пунктів компанії і повідомити оператору номер телефону і суму; кошти зараховують протягом години).
 7. Термінали «CyberPlat», «Елекснет» (комісії немає), «Московський кредитний банк» (алгоритм внесення коштів аналогічний порядку дій в інших пристроях самообслуговування).
 8. Мобільний банк Ощадбанку (знайти докладну інструкцію можна на сайті фінансової установи).
 9. Пункт обслуговування магазину «Ноу-Хау», салону «Зв’язковий» (клієнту потрібно повідомити номер договору, мобільного і вказати суму).

Займер — «гаряча лінія»

При виникненні питань або спірної ситуації клієнт МФК завжди може зателефонувати на безкоштовну «гарячу лінію» Займер, яка працює цілодобово: 8 (800) -707-02-47. Письмові звернення направляють за юридичною адресою: 630099, м Новосибірськ, вул. Жовтнева магістраль, д. 3, оф. 906. Офіс працює кожен робочий день з 9 ранку до 18 вечора.

Відгуки про робота Займер

Сергій:
Завжди з побоюванням ставився до оформлення кредитів в банках і в МФО. Але коли склалася важка фінансова ситуація, зважився на співпрацю з Займером. Відсоткова ставка прийнятна, умови кредиту розумні. Гроші повернув в строк, тому ніяких проблем не виникло.

Олена:
Відсоткова ставка, звичайно, вище, ніж у банків, а й займ оформляється дуже швидко. Якщо брати його на короткий термін і дотримуватися графіка виплати, переплата буде порівняно невеликою. Для мене Займер став справжньою паличкою-виручалочкою.

Ольга:
Оформила кредит онлайн буквально за кілька хвилин. Всі дії зрозумілі інтуїтивно, умови прописані чітко. Перед тим як звернутися в Займер, прочитала чимало відгуків, і більшість з них були позитивними. У мене залишилися тільки хороші враження. Хоч процентна ставка відчутна, але зате гроші видають за кілька хвилин все з одним документом.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Займер — одна з найпопулярніших МФК, що надають мікрокредити. Для оформлення договору клієнту потрібно пройти нескладну реєстрацію і подати онлайн-заявку. Для постійних користувачів, які оформили більше 3 кредитів, діє кілька вигідних пропозицій.

Ссылка на основную публикацию