Займер — відгуки позичальників

Сучасні мікрофінансові організації здатні допомогти росіянам, що потрапили в скрутні фінансові положення, швидко і просто, не вимагаючи ні довідок про доходи, ні поручителів, ні стажу роботи, ні відвідування офісу (в деяких випадках). Відгуки про Манімен, Вкармане, Домашні гроші і навіть відгуки про eZaem відрізняються один від одного незначно, що дає право вважати, що практично всі МФО працюють приблизно по одній і тій же схемі. Однак процентні ставки всюди абсолютно різні, так само як терміни і пропоновані суми. Як вибрати МФО правильно? Слід відштовхуватися від власної потреби, ну і, звичайно ж, від відгуків інших людей.

Мікрофінансових організація Займер

Мікрофінансових організація Займер — одна з перших МФО, які працюють на території Російської Федерації. Робот Займер — автоматизована система компанії, що видає мікрокредити цілодобово, без вихідних і свят. Завдяки цій автоматизації організація дуже швидко приймає рішення і видає потрібну клієнту суму.

Умови та вимоги

Мінімальна сума, яку може отримати позичальник, становить 1 тисячу рублів, а максимальна — 30 тисяч рублів, терміни кредитування вибираються з діапазону 7-30 днів. Процентна ставка визначається від 0,63% в день.

Вимоги до позичальника прості і досить лояльні:

 • Вік від 18 років;
 • Реєстрація на сайті Займер;
 • Наявність стільникового телефону.

Для оформлення заявки знадобиться тільки паспорт.

Онлайн заява

Всі стадії отримання мікрокредиту виробляються на сайті компанії, в тому числі і оформлення заявки. Для того, щоб її оформити, необхідно зареєструватися на сайті Займер, далі вибрати необхідну вам суму грошей і термін. Після цього за допомогою паспортних даних заповнити просту анкету. Оформлення заявки можливо в будь-який день тижня і в будь-який час доби.

отримання позики

Після того, як позика буде схвалений, буде потрібно підтвердження договору за допомогою коду в СМС-повідомленні, який вам пришле робот. Після цього гроші надійдуть на ваш рахунок за вказаними в анкеті реквізитами. Це може бути:

 • Компанії (моментальне зарахування);
 • Розрахунковий банківський рахунок;
 • Гаманець Яндекс.Деньги;
 • Система CONTACT (отримання готівкових коштів).

Як повернути гроші?

Оплатити кредит можна декількома способами за вказаною в договорі графіку платежів:

 • Банківська картка;
 • Термінали Qiwi;
 • Особистий кабінет Qiwi;
 • Яндекс гроші;
 • Webmoney;
 • Банківський рахунок;
 • Готівкові в салонах Евросеть і Зв’язковий;
 • Мобільний банк Ощадбанку;
 • Система CONTACT;
 • Термінал CyberPlat;
 • Московський Кредитний банк;
 • Термінали Comepay;
 • Магазини Ноу-Хау.

Порада: дуже часто в мікрофінансові організації звертаються клієнти з поганою кредитною історією, через яку банки їм відмовляють в наданні кредитів. МФО Займер не тільки здатна видавати позики клієнтам з поганою репутацією, але і покращувати її. Для цього у компанії навіть вироблена спеціальна схема, по якій довіру повертається цілком після 4-х повернутих кредитів без прострочень і невиплат.

Мікрофінансових організація Займер — відгуки клієнтів

Багато людей відносяться до кредитів і позик сумлінно і вчасно повертають борги. Але бувають ситуації, коли з тих чи інших причин з виплатами з’являються проблеми. У таких випадках одні намагаються активувати карту Тінькофф, щоб з її допомогою гасити заборгованості, а інші шукають зразок заяви в банк на реструктуризацію кредиту. Проте відгуків про мікрофінансових організаціях можна зустріти сьогодні безліч.

Михайло:
Я працюю в інтернеті. Була якось ситуація, коли необхідно було терміново оплатити послуги провайдера, а грошей не було ні копійки. Вирішив звернутися в мікрофінансову організацію. Мені відмовили в 3-х компаніях, а схвалили займ тільки в Займере. Коли вибрав потрібну суму і оформив заявку, мені повідомили, що оскільки я беру позику вперше, повинен пройти відеоідентифікації з паспортом і карткою. Созвонился по скайпу з дівчиною, показав їй своє обличчя, паспорт і банківську карту. Після цього мені зарахували тисячу рублів, як я і просив. Гроші повернув достроково, хоча мені не сподобалася комісія за дострокове повернення — аж надто вона була велика. Але це краще, ніж я б залишився без інтернету і роботи. Від мене позитивний відгук.

Олеся:
Терміново знадобилася всього 1 тисячу рублів, а й такої суми під рукою не виявилося. Вирішили з чоловіком взяти гроші в МФО і наткнулися на Займер, який до того ж обіцяв виправити кредитну історію за 4 кроку. На першому кроці при цьому як раз потрібно було взяти 1 тисячу рублів. Однак ми ніяк не очікували, що відсотки будуть такими великими, але пояснювалися вони платою за виправлення рейтингу. Довелося брати, у чоловіка все-таки кредитна історія неабияк зіпсована ще з 2005 року. Кредит нам оформили, однак гроші зарахували на карту чоловіка тільки на наступний день. Та ще й повернути зажадали більше 2-х тисяч. Навіть не впевнена, чи варто продовжувати брати позики і покращувати ці рейтинги.

Анатолій:
Дуже подобається турбота і довіра до клієнтів в компанії Займер. Через часті затримок заробітної плати постійно до них звертаюся за великими і маленькими позиками в залежності від потреб. Перший раз брав позику на 3 тисячі рублів, і було це давно. Тоді мені призначили, правда, досить велику процентну ставку і зажадали пройти відеоідентифікації. Але нічого, вимоги я виконав. У наступний місяць знову попросив 3 тисячі рублів і так само, як і в перший раз, виплатив всі вчасно. На третій же раз вже знизили процентну ставку, і мені вдалося погасити позику достроково, навіть при тому, що кредит брав уже на 10 тисяч рублів. З тих пір спокійно замовляю позики прямо на сайті, оплачую свої потреби, подарунки і поїздки, мені все подобається. Відсоткова ставка же стає все менше з кожним разом, значить, збільшується ступінь довіри.

Порада: щоб уникнути проблем із затримками платежів користуйтеся системами з моментальним зарахуванням грошей на рахунок, якщо терміни спливають. Крім того, не слід брати мікрокредити на суму, що перевищує 50% ваших доходів за місяць, так ви убезпечите себе від боргів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Будь-які мікрофінансові організації зручні і гарні до тих пір, поки не починаються проблеми з погашенням заборгованостей. А такі проблеми можуть виникнути в зв’язку з неправильними розрахунками і оцінками власних фінансових можливостей або недобросовісністю. Відгуки боржників часто говорять про те, що необхідно підходити до питання мікропозик серйозно, і тоді ніяких проблем з кредитною історією і колекторами не буде.

Ссылка на основную публикацию