Заявка на кредит в «Ощадбанку Онлайн» — відповідь відразу

На сьогоднішній день важко знайти людину, яка повністю задоволений своїм фінансовим становищем. Ситуація, коли залишилося «два дні до зарплати», знайома багатьом з нас. Деякі ж не хочуть витрачати багато часу на накопичення грошових коштів і бажають отримати бажане вже зараз, зробити термінову покупку. У цих та інших фінансових труднощах виручають фінансово-кредитні організації, які надають послуги кредитування.

Кількість таких установ сьогодні кілька сотень, розміщених в різних куточках Росії. Але, як показала практика, більше 70% населення в Росії скористалися кредитними програмами Ощадбанку — найбільшої фінансової організації державного рівня, яка обслуговує населення ще з 1841 року.

Вона дає не тільки впевненість у завтрашньому дні, але почуття комфорту, так як заявку в банку тепер можна залишити в режимі онлайн, не залишаючи власного будинку.

Також в 2016 році Ощадбанк здійснює компенсаційні виплати за вкладами до 1991 року.

Види кредитів, які можна оформити онлайн

Терміновість — не причина відмовлятися від фінансової безпеки і комфорту — стверджують засновники Ощадбанку Росії, пропонуючи подати заявку на кредит онлайн. Банк сьогодні пропонує широку лінійку кредитних програм і високорівнева сервіс. До того ж вірогідність схвалення заявки дуже висока (приблизно 8 з 10 поданих заявок).

Алгоритм оформлення кредиту в інтернеті дуже простий, а велика кількість офісів і територіальних відділень Ощадбанку сприяють зручності оформлення будь-яких банківських послуг, включаючи іпотеку.

На даний момент можна оформити наступні види кредитів:

 • споживчий;
 • іпотечний;
 • рефінансування;
 • освітній.

Розглянемо кожен з них більш детально.

Споживчий кредит

Споживче кредитування від Ощадбанку дозволяє в короткі терміни отримати суму розміром до 1,5 млн. Руб. При цьому нараховується процентна ставка розміром від 14,9%. Отримати кошти можна на термін до 5 років.

Залишити заявку можна онлайн без особистого візиту в офіс Ощадбанку. Зареєструвавшись в особистому кабіні, можна перевірити залишок коштів на рахунку. Даний кредит не вимагає сплати додаткових комісій.

Заповнити анкету можна з домашнього комп’ютера в інтернеті, що істотно спростить і прискорить процес обслуговування в офісі банку. Рішення на видачу позики приймається на строк до двох робочих днів. Деякі клієнти можуть розраховувати на більш оперативний розгляд заявки. До такого числа відносяться власники зарплатних карт Ощадбанку або пенсіонери.

іпотека

Сбербанк дає можливість залишити заявку онлайн на кредитування житла. Кредит надається на житло, що будується, об’єкти на первинному і вторинному ринку. Процентні ставки і загальні умови отримання іпотеки в Ощадбанку залежать від конкретної програми.

Термін позики не повинен перевищувати 30 років, процентні ставки варіюються від 11,9 до 14,5%. Сума кредитування не може бути менше 300 тис. Руб. Для оформлення кредиту в Росії потрібно сплатити стартовий внесок, розмір якого становить 15-30% від вартості об’єкта.

Важливий нюанс — необхідність покупки страхового поліса при укладенні договору іпотеки. При цьому потенційному позичальникові варто вивчити питання повернення страховки при достроковому погашенні кредиту.

На більш вигідні окремі тарифи можуть розраховувати військовослужбовці, які мають право використовувати в якості оплати за кредитом материнський капітал.

До розгляду кожної кредитної заявки застосовується індивідуальний підхід, навіть якщо запит був відправлений в режимі онлайн.

освітній кредит

Якщо ви бажаєте підвищити рівень своєї кваліфікації або дати гідну освіту своїм дітям — оформите освітній кредит. Сбербанк співпрацює з Міністерством освіти, тому пропонує вигідні для Росії ставки по кредиту, які мають на увазі часткове субсидування. Це означає, що клієнт сплачує не повну ставку, а тільки її частину (7-10%).

Дізнатися умови і рівень відсотків можна, подавши заявку онлайн, попередньо заповнивши спеціальну анкету.

Кредит надається на отримання середньої спеціальної та вищої освіти будь-якого напрямку, обмежень по формі отримання знань також не встановлено.

Оформити позику можна на весь термін навчання або продовжити виплату до 10 років.

рефінансування

Чи маєте заборгованість в МФБанке або іншої фінансово-кредитної організації? Процедура рефінансування від Ощадбанку дозволяє мінімізувати оплату щомісячного платежу, а також об’єднати кілька позик. Також банк дає можливість отримати додаткові гроші на споживчі цілі готівкою.

Кредит надається в рублях під порівняно високий відсоток — від 15,9% на термін від 3 місяців до 5 років. Після того, як рефінансуються кредити погашені, процентна ставка може бути знижена. Максимальна сума наданої позики складає 1 млн. Руб. Таким чином, об’єднувати в програму рефінансування можна до 5 позик інших банків.

Як подати заявку на кредит в Ощадбанк онлайн?

Заявка онлайн дає багато переваг: немає необхідності простоювати довгі черги або підлаштовувати свій робочий графік під режим роботи банку. Всі ці незручності просто минути, використовуючи можливості Інтернету. Подати заявку можна в будь-який час і в будь-якому зручному місці, де є пристрій з виходом в інтернет.

Звернувшись в банк і пояснивши співробітнику про намір взяти кредит готівкою, ви приречете себе на ряд довгих і нецікавих процедур. Спочатку потрібно обговорити всі прийнятні варіанти позики і можливі деталі угоди, потім зупинитися на самому привабливому варіанті і зробити вибір. Після цього потрібно зібрати пакет документів для оформлення позики. Потім вас чекає знову довга черга для оформлення угоди. Кожному хочеться спростити такий процес і зробити процедуру якомога швидше.

Подача заявки онлайн позбавляє від багатьох клопоту. В результаті співробітника банку можна оповістити про бажаної сумі кредиту і про вибрану програму.

При подачі заявки через інтернет ви передаєте свої особисті відомості, заповнивши анкету і прикріпивши до неї необхідні документи. Позика в Ощадбанку видається не всім бажаючим, тому не варто недооцінювати процес розгляду заявки. Враховуватиметься ваша кредитна історія, рівень доходу, стабільність заробітку. Перевірити кредитну історію на прізвище можна самостійно для оцінки своїх кредитних можливостей.

Оформлення кредиту в «Ощадбанку Онлайн»

Порада: подайте заявку онлайн і скористайтеся кредитним калькулятором для підбору підходящої пропозиції по заданим критеріям.

Процедура оформлення кредиту в інтернеті не займе більше 10 хвилин. Щоб подати заявку онлайн, виберіть мета позики, потім вкажіть бажаний термін погашення платежу. Зручний сервіс дає можливість ознайомитися з усіма пропозиціями і зупинитися на найбільш оптимальному варіанті для своєї ситуації. До заяви додається заповнена анкета, яку можна завантажити на сайті.

Схема кредитування гнучка і прозора — на екрані видно суму позики, приблизну кількість переплати, дату відкриття і закінчення дії позики, внесення платежів готівкою або безготівковим способом. Така зручна подача інформації дає можливість побудувати чітку картину фінансової операцій і вчасно виплачувати борг, що не накопичуючи штрафів.

Клієнтам Ощадбанку залишити заявку онлайн буде простіше — про це прийде повідомлення при заповненні анкети. Після відправлення запиту потрібно почекати від 2 годин до 2 днів. Якщо відповідь від Ощадбанку буде відразу позитивний, потрібно віднести всі документи і отримати гроші зручним способом (готівкою або на рахунок).

До позичальнику при цьому висувається ряд вимог:

 1. вікові рамки — від 21 року до 65 років (на момент внесення останнього платежі з погашення позики);
 2. наявність трудового стажу — не менше ніж один рік роботи за останні п’ять років;
 3. працевлаштування — не менш ніж півроку на останньому місці роботи.

Для зарплатних клієнтів стаж на останньому місці роботи може бути від трьох місяців. Також для клієнтів, які отримують заробітну плату або пенсію в Ощадбанку, знижений трудовий стаж до півроку.

Пакет документів повинен складатися з паспорта громадянина РФ і довідки про заробітну плату, інших джерел доходу.

Сбербанк: відгуки клієнтів по кредитах

Ольга:
Є позичальником Ощадбанку і хочу висловити подяку і виключно позитивні відгуки привітним співробітникам. Дзвонила свого кредитного менеджера, навіть коли вона була у відпустці — отримала тільки дружелюбність, вона оперативно відповіла на питання, що цікавлять, проконсультувала. Угода була оформлена протягом години, зараз всі платежі вношу вчасно і ніяких суперечок не маю. Навіть навпаки — хочу висловити подяку дружньому колективу, побажати банку процвітання і успіху!

Максим:
Сьогодні забрав в одному з банків свою картку (перевипуск). Все було добре, у вікні видачі сказали, що активувати її бажано з консультантом банку. Нічого не віщувало біди — співробітник проводив мене до комп’ютера і швидко провів процес активації. Зовсім випадково зайшов в особистий кабінет — а там підключені платні послуги «Автоплатеж» (200 рублів на місяць), поповнення «Скарбничка» (500 рублів на місяць). Будьте обережні в таких випадках і перевіряйте дії співробітників. До цього роботою Ощадбанку був на всі 100% задоволений!

Ельміра:
Висловлюю виключно негативні відгуки. У мене закінчився термін дії картки Maestro «Momentum». Звернулася в офіс, щоб її замінити. Але робити це виявилося неможливим. Співробітниця сказала, що таку карту зараз не випускають, і безкоштовних карт зараз у них взагалі немає (тільки для пенсіонерів), пропонували мені відкрити кредитну карту за 750 рублів. Я повернулася додому і ознайомилася з тарифами на сайті, зрозуміла, що мене обдурили. Повернулася на наступний день — співробітник інший, розповідає те ж саме. Чи не витримала і покликала заступника відділення. В його присутності мені сказали, що я повинна закрити рахунок і отримати свою карту безкоштовно, але через 45 днів. У результаті повинна стільки чекати! Подзвонила в колл-центр — сказали, що карту могли видати в той же день. Огидне ставлення, банк зовсім не цінує своїх клієнтів!

Оформити кредит онлайн в Ощадбанку

Процес подачі заявки онлайн для оформлення кредиту в Ощадбанку здійснюється в короткі терміни. Для цього потрібно:

 1. визначитися з сумою позики;
 2. вибрати цільову програму;
 3. прочитати умови угоди;
 4. заповнити поля стандартної анкети, надану банком.

Залежно від обраної грошової суми, клієнт може самостійно вибирати терміни повернення. Максимальний термін кредиту — 5 років.

Алгоритм дій після подачі заяви онлайн:

 • очікування перевірки даних;
 • отримання відповіді.

Співробітник банку зателефонує на номер, вказаний в анкеті, або надішле відповідь на електронну пошту. Якщо відповідь позитивна, потрібно віднести документи до найближчого відділення Ощадбанку і укласти договір на отримання готівки.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Надіслати заявку на кредит ??? На сьогоднішній день в момент інформатизації технологічних процесів з’являються нові можливості, які спрощують життя середньостатистичної людини. Завдяки інтернету тепер можна оформити кредит Ощадбанку не виходячи з дому. Нескінченні черги, обмежений час прийому, дні очікування відповіді, тривала обробка персональних даних — про все це тепер можна забути. Заповнити анкету в режимі онлайн дуже просто, а час на очікування відповіді не перевищує двох днів.

Ссылка на основную публикацию