Захист від псування і чаклунства: обряди, змови

Якщо у вашому житті все раптом стало йти якось не так, з’явилися проблеми на роботі і в особистих відносинах, можливо, ви маєте потребу в захисті від псування. У цій статті ми розповімо про те, як самостійно захиститися від різних магічних дій і чаклунства.

Що таке псування

Псування відноситься до цілеспрямованих негативним впливам на людину, яка виявляється за допомогою чаклунських ритуалів і обрядів. Для наведення псування часто використовують їжу або напої, особисті речі, волосся і нігті, над якими читають спеціальні замовляння.

Якщо такий предмет потрапить у ваш будинок, дуже скоро ви відчуєте його дію. Почнуться проблеми зі здоров’ям, розлад у родині, постійні сварки та скандали, депресія і брак життєвих сил.

Щоб уберегти себе від таких неприємностей, досить дотримуватися простих порад:

 • Ні в якому разі не беріть руками незрозумілі речі, знайдені на порозі. Це можуть бути голки, шпильки, пучок волосся, дрібниця або інші предмети. Акуратно кошторисі їх на совок і викиньте подалі від житла через ліве плече. Три дня не можна нічого давати з дому і не приймати ніяких подарунків.
 • Якщо ви знайшли на дорозі гроші або прикраси, краще їх не піднімайте. На такі цінні речі наводиться один з найсильніших видів псування — на вітер. Той, хто візьме такий предмет, прийме її на себе.
 • Якщо ви опинилися за одним столом з недоброзичливцями, їжу і напої перед вживанням подумки перехрестіть три рази.
 • Уважно оглядайте місця, в яких зазвичай буваєте. Насторожити вас повинні обгорілі сірники, розплавлений віск, краплі незрозумілою рідини або згортки з ганчірок. Все це може виявитися атрибутами чаклунських ритуалів. У такому випадку рекомендується проконсультуватися з професійним магом.

Захист від псування за допомогою амулетів, оберегів і талісманів

Зробити сильний захист від псування і чаклунства вам допоможуть заговорені предмети: амулети, талісмани і обереги.

Амулетом зазвичай є предмет, виготовлений фахівцем в сфері магії. Для їх створення використовуються різні натуральні предмети, частини тварин, наприклад, бивень мамонта, зуб акули або пташине пір’я. Сьогодні в якості амулетів найчастіше виступають камені, що володіють потужними захисними властивостями: яшма, агат, алмаз, тигрове око, малахіт. Найсильнішим амулетом вважається камінь, який передається по роду і не несе на собі відбитку злих думок і вчинків попередніх власників.

Для захисту від негативних впливів можна використовувати також талісмани. Ним може стати будь-який предмет, який приносить вам удачу: модний аксесуар, монетка або камінчик з діркою. Помітивши за річчю таку властивість, носите її весь час з собою. Вона надійно захистить вас від будь-якого негативу.

Якщо ви вірите, що певний предмет може володіти сильною захистом від пристріту, вам слід самостійно зробити захисний амулет.

Як виготовити захисний оберіг від псування

Щоб своїми руками створити сильний оберіг від магічних впливів, дотримуйтесь таких дій:

 • Відправляйтеся до храму і виберіть зростаюче поблизу дерево. Така рослина увібрало в себе всю творчу енергію, що йде від цього місця. З нього вийде потужний захисний амулет від темних сил.
 • Відірвіть листочок або гілку і обмотайте білим полотном. Чи не розгортайте тканину до проведення обряду, щоб амулет не втратив силу.
 • Тепер приступайте до самого ритуалу. Запаліть воскову свічку і розгорніть зірваний з дерева предмет. Починайте лити на нього розплавлений віск. Продовжуйте робити це до тих пір, поки він повністю не покриється воском. Дайте амулетові застигнути.
 • Покладіть виготовлений оберіг в шкатулку з дерева і накрийте кришкою. Візьміть в праву руку і читайте така змова: «Енергія добра, світла допоможе захистити мене від усього злого, від пристріту і привороту. Нехай буде так».

З цими словами ваш оберіг наповнюється потужним зарядом позитивної енергії, яка вбереже від будь-якої псування або чаклунських чар. Нехай він завжди буде у вас в сумочці. Але не забувайте, що давати свій оберіг не можна нікому, інакше він втратить захисну силу.

Захиститися від чаклунства і псування вам також допоможуть магічні обряди і ритуали. Деякі з них можна провести самостійно.

Обряд, що захищає від псування на зростаючу місяць

Якщо ви хочете поставити потужний захист від магічних впливів, вам слід провести такий обряд. Потрібно підготувати освячену сіль, святу воду, дрібні монетки і дев’ять воскових свічок. Монет візьміть стільки, скільки в вашому домі кутів. Далі дійте в такому порядку:

 • У кожен кут покладіть по монеті і запаліть свічку біля вхідних дверей.
 • Запаліть ще одну свічку від вогню першої і обійдіть з нею все приміщення в будинку. У кожній кімнаті читайте така змова:

 • Поверніться до вхідних дверей і поставте там свічку. Дуже тихо прочитайте дев’ять разів така змова:

 «Спасителю, Боже наш, зволив під покров Закхееву і порятунок всьому житлу того бувай. Сам завжди і нині здержі ти восхотевшая нами, негідними благаннями Тобі і моління приносить від усього шкоди збережи неушкоджені, благословляючи тих, хто тут живе. Амінь ».

 • Зверніть увагу, в яких місцях свічка тріщить. Запаліть іншу свічку і пройдіться по ним ще раз. Перехрестіть всі кути в цих кімнатах і місця, де було помічено дивну поведінку свічки.
 • Залиште свічку догоряти в одному з цих місць і не заходите в кімнату, поки вона не погасла.
 • Ритуал необхідно проводити три дні поспіль, а на четвертий вирушайте в храм. Ставши біля ікони Богородиці, просіть у неї захисту для всіх членів сім’ї від всякого зла. Гроші, які використовувалися в ритуалі, пожертвуйте храму.
 • Повернувшись додому, посипте сіллю біля входу і у кожного вікна. Це захистить вас від різних сутностей астрального світу, що проникають в житло. Окропіте також кожну кімнату по свячену воду.

Тепер ви надійно захищені від різних видів псування і чаклунства.

Як встановити дзеркальну захист від псування

Для проведення ритуалу вам буде потрібно сім дзеркал невеликого розміру і 7 воскових свічок білого кольору.

 • На заході сонця сядьте в центрі приміщення, розташувавши навколо дзеркала. Всі вони повинні відображатися один в одному.
 • Запаліть по одній свічці біля кожного з дзеркал і намалюйте навколо них коло. Це коло замкне енергетику дзеркал від магічних впливів.
 • Увійдіть в стан медитації, налаштувавшись на позитивні думки. Згадайте самі радісні моменти вашого життя, місця, де відчували себе повністю щасливим. Проведіть в такому стані чверть години.
 • Поступово відвертайте кожне дзеркало від себе через ліве плече, гасячи при цьому свічку. Ці дзеркала не можуть більше бути використані для проведення інших обрядів.

Сильна магічна захист від псування встановлена. Якщо коли-небудь ви захочете її прибрати, необхідно буде розбити дзеркала.

Дивіться також цікаве відео:

Ссылка на основную публикацию