Захист від енергетичних вампірів: кращі способи

Захист від енергетичних вампірів необхідна, якщо ви підозрюєте, що якісь люди з вашого оточення буквально «висмоктують» з вас енергію. Як визначити, що ваш співрозмовник енергетичний вампір і захиститися від нього? Розглянемо докладно.

Ознаки енергетичного вампіра

Енергетичні вампіри небезпечні тим, що після спілкування з ними ви можете відчувати себе емоційно втомленим. Ви втрачаєте енергії, погано себе почуваєте, бачите світ в чорних фарбах. Захиститися від подібного роду дії можна, але спочатку потрібно визначити, чи дійсно енергетичний вампір перед вами.

Ось ознаки:

 • Чи не сприймає і не радіє успіху людей, а заздрить їм і бажає провалу
 • У компанії часто прикро висміює когось, особливо, якщо предмет глузувань сильніше і успішніше його
 • Обожнює критикувати інших людей, але критику на свою адресу сприймає неадекватно
 • У будь-який, навіть самої світлим і радісним ситуації знайде щось погане
 • Постійно скаржиться на життя, а хороших моментів не помічає. Обожнює вивалювати купу проблем на оточуючих
 • Шукає винних у власних проблемах навколо — звинувачує друзів, держава, начальство або родичів
 • Чи не здатний сприймати нічого нового, чіпляється за минуле і не відпускає його

Енергетичні вампіри — дуже токсичні люди, які представляють справжнісіньку небезпека. Вони здатні змусити засумніватися в позитивному результаті справи, розкритикувати так, що у людини опустяться руки, вони псують настрій і вводять в умонастрій «як же все погано».

Кращий спосіб захиститися від енергетичного вампіра — відмовитися від спілкування з ним. Але зробити це не завжди можливо: часто «вампірів» батьки або інші близькі родичі, начальство і інші люди, яких не можна вивести з оточення.

Тому важливо знати способи захисту — розглянемо їх далі.

Яким людям не страшний енергетичний вампір?

Існує категорія людей, яким захист від енергетичного вампіра просто-напросто не потрібно. Погляньте на ознаки, характерні для таких щасливчиків — можливо, ви входите в їх число.

Ознаки енергетично стійкого людини, якій «вампіризм» не здатний нашкодити:

 1. Він завжди сповнений сил і енергії. Це людина, яка ніколи не сидить на місці, постійно чимось зайнятий. У нього купа хобі, справ, захоплень, різноманітна і насичена життя. Це генератор ідей, творчих або для бізнесу, «живчик»
 2. Він володіє позитивним мисленням. Здатний в будь-який, здавалося б, самої негативної і неприємної ситуації виявити щось хороше. Вдячний Долі і Всесвіту за те, що має, ніколи не скаржиться на життя. Думка не проблемами, а шукає їх вирішення. Сприймає неприємності, як досвід, корисний для подальшого розвитку
 3. У нього відсутні негативні блокування типу: «багато заробляють тільки злодії і шахраї», «вийти заміж з дитиною після тридцяти неможливо», «все люди погані і думають тільки про себе». Навпаки, він точно знає — життя прекрасне і кожен може жити так, як хочеться, потрібно просто шукати правильні шляхи і ставити правильні цілі

Якщо ви саме така людина, боятися енергетичного вампіризму вам не потрібно. Хіба що в рідкісні моменти емоційної нестійкості і уразливості — вони трапляються у кожного, навіть у самих життєрадісних оптимістів.

Кращі способи захисту від енергетичного вампіра

Як протистояти енергетичному вампірові? Це нескладно, і у вас обов’язково вийде. Якщо ви відчуваєте, що ведете діалог з неприємною людиною, через якого втрачаєте енергію, користуйтеся наступними техніками:

 1. «Закрита поза». Людина, яка відчуває себе некомфортно, починає несвідомо захищатися: схрещує руки на грудях або перехрещує ноги. Це не дивно — в даному випадку підсвідомість відчуває енергетичного вампіра і діє рефлекторно. Якщо ви не хочете сидіти в закритій позі, хоча б схрестіть пальці на руках
 2. «Водяний стовп». Спілкуючись з енергетичним вампіром подумки уявляйте, що між вами товста і потужна стіна з води. Ця техніка ідеальна для тих випадків, коли ви відчуваєте раптовий занепад сил, погіршення самопочуття. Водяний стовп не дасть статися витік енергії
 3. «Водоспад». Цю техніку можна використовувати після важкого дня, спілкування з енергетичним вампіром. Коли відчуваєте, що сильно емоційно виснажені і втомилися від контактів з людьми. Встаньте під душ і уявіть, що стоїте під найчистішим гірським водоспадом. Вода дзюрчить, стікає від голови до ніг, змиває всю втому і накопичену негативну енергію. Якщо уява добре розвинене — можна уявити водоспад і подумки, не встаючи під душ
 4. «Кокон». Цю техніку краще всього використовувати напередодні зустрічі з потенційним енергетичним вампіром або просто неприємною людиною. Уявіть, що ваше тіло оточує щільний кокон, що складається з тонких золотих ниток. Ви спокійні, вам затишно, не відчуваєте ні роздратування, ні будь-яких інших негативних емоцій

Дивіться відео про методи захисту від енергетичних вампірів:

Перераховані техніки вимагають хоча б невеликий зосередженості, але не у всіх виходить в потрібний момент сконцентруватися. Тому, якщо застосувати якусь з них не виходить, просто подумки окресліть коло навколо себе і уявіть, що ніхто не може через нього переступити, ні одна неприємність не проникне через кордон.

І пам’ятайте: ніколи не діліться з вампіром планами, ідеями, думками, подіями, які відбуваються в житті. Не шкодуйте його і не допомагайте навіть в дрібницях. Не слухайте скарги і ниття — або йдіть, або відбуваються фразами: «я вірю, ти з усім впораєшся». І не намагайтеся переробити токсичного енергетично людини в нормального — ризикуєте вийти з цієї затії з великими втратами.

Ссылка на основную публикацию