Зачіски з локонами

Від укладання залежить не тільки гармонійність і цілісність образу, але і налаштованість дами. Деякі дають зрозуміти, що дівчина серйозна, а інші — вона легковажна. Розглядаючи деякі зачіски з локонами, намагаються зрозуміти це і розбираються, як їх можна зробити самостійно.

Кілька красивих і легких укладок

Всі мріють про бездоганну і доглянутою зачісці на вечір, весілля або інше торжество. А якщо у дівчини довгі і шикарне волосся, то їх укладання відбирає багато часу, зате можна виконати її: з косами, начосом, «водоспад», зібрати в пучок, хвіст, каскад і ін.

Розглянемо стильні, легкі, ніжні і красиві укладання. Їх можна робити на кожен день або весілля. Спробуємо зробити легкі недбалі укладання своїми руками. Простий варіант — це розпущене завитки, прикрашені обідком. Вони будуть красиво виглядати і на основі стрижки каскад. Якщо довге волосся мокрі, то їх накручують на бігуді, а сухі — за допомогою плойки.


На весілля, вечір або інший урочистий день можна зробити ефектний причесон, наприклад — великі локони на бік і пучок. У ньому поєднують розпущене і прибрані завитки, які прикрашають ободком, декоративними шпильками, шпильками. Таке укладання робиться не тільки на основі стрижки каскад, але і на короткі пасма.

Розглянемо покроково майстер-клас і дізнаємося, як створити її своїми руками:

 • якщо вони мокрі, то їх накручують на великі бігуді, а сухі за допомогою 3 см плойки;
 • після цього біля коріння, але тільки на одну сторону, зачісують локони на бік і вгору, закріплюють їх невидимками;
 • ці місця прикривають великі завитки;
 • в кінці можна підколоти декором, наприклад, якщо на шпильках камені або квіти, то все буде відмінно виглядати, так як зачіска об’ємна.

А якщо все зібрати в красивий пучок, а йдуть від скронь — накрутити на великі завитки, то вона вже — романтична і красиво виглядає на стрижці каскад, так як виходить гарний струмує водоспад. Залишивши кілька вільних волосся, ними можна зробити плетіння або звити одну косу, і оповити нею пучок. Якщо на шпильках перлини, то вони будуть чудово поєднуватися з зачіскою.

З’ясуємо, як виконується висока і пишна «Мальвіна з начосом». Вона підходить на вечір або весілля, якщо ззаду створений пучок. Якщо довге волосся з чубчиком, тоді і її зачісують вгору і назад, тобто робиться об’ємна укладка.

З скронь зазвичай завитки прибрані (назад або убік) і закріплені на потилиці. В результаті розпущене великі локони залишаються позаду. Розглянемо майстер-клас, як відбувається виконання Мальвіни з начосом, крок за кроком:

 • завиткам надають текстуру, тобто вони повинні бути накрученнимі за допомогою плойки;
 • на тім’яній зоні роблять зачіску з начосом, тут вона виходить об’ємна;
 • укласти її можна за допомогою гребінця і зафіксувати;
 • завивають одну косу або роблять плетіння;
 • прикрашають декором квітів або намистин (на шпильках);
 • якщо стрижка з чубком, то її прибирають назад;
 • далі потрібно укласти скроневу зону, звідси довгі завитки переносять в сторону або на потилицю і підколюють.


«Мальвіну» можна виконати і на середні, і на короткі пасма, і на стрижку каскад з чубком. А прикрашають її обідком, а роблять різними методами: просто зачісувати наверх, створюється плетіння, скручують джгути або заплітається коса та ін. Для їх декору вживають різні прикраси, які кріпляться на шпильках.

Варіації для середньої довжини

Можна створити зачіску на вечір, весілля або на кожен день, з повністю або частково розпущеним волоссям. В цьому випадку завитки зібране ззаду, відведені на бік (в будь-яку сторону). Пучок виходить великим. Його можна робити на будь-який урочистий день. Розглянемо майстер клас його створення своїми руками:

 • пасма повинні бути накрученнимі;
 • якщо вони мокрі, то їх сушать за допомогою фена і роблять завивку плойкою;
 • хвіст, збирають на одну гумку і на нього фіксують валик;
 • поділяють хвіст і закріплюють локони;
 • при потребі верхівку роблять з начосом, тобто тут буде обсяг;
 • поступово хвіст перетворюється в пучок, для прикраси якого одну косу обвивають навколо нього;
 • хвіст прикрашають квітами на шпильках або ободком з фатою.


Цю зачіску можна створити і на шикарні коротке волосся і на стрижку каскад. Також хвіст можна частково заплести і так зробити укладку і тоді, гладкі і плетені, будуть красиво поєднуватися в пучку. Для того щоб їх легко було заколювати кожна збирається на одну гумку.

З’ясуємо, як зробити своїми руками водоспад з локонами і так щоб його прикрашало плетіння. Фактично це розпущене волосся, які поєднуються з косами. Її роблять на вечір, весілля. Якщо її хочуть створити на довгих, прямих волоссі, то коса-водоспад плететься паралельно плечам, а роботу починають від скронь. Після того як коса заплетена, вільні пасма накручують. Цей водоспад, можна прикрасити ніжним обідком з фатою. Її може створити кожен з нас. Виходить красивий водоспад сяючих завитків.

На середні і короткі пасма рекомендується — грецька коса на бік, в сторону. Вона романтична і виглядає дуже красиво. В її основі — французька косичка, плетіння якої здійснюють на бік (в будь-яку сторону), причому деякі завитки залишаються випущеними. Але вони повинні бути добре накрученнимі і підколоти. Коса додатково тримається на шпильках або шпильках. Вона підходить на будь-який вечір, урочистий або кожен день. Розглянемо її майстер-клас покроково:

 • до того як почнуть плетіння, відокремлюють фронтальну частину, яку оформляють начосом, тому об’ємна коса укладається буклями;
 • прикрасити її можна обідком з камінням;
 • якщо її хочуть на весілля, то застосовують банти або живі квіти.

З’ясуємо, як зробити об’ємну зачіску з чубчиком покроково. Її виконують на короткі або середні волосся і на стрижку каскад. Якщо взяти недбалі, розпущене пасма, то вони будуть частково закривати лоб. Найчастіше використовують зачіски з локонами, але не з чубчиком, а її просто заколюють. Розберемося, як виробляють їх виконання. Розглянемо це крок за кроком:

 • завивають ще мокрі пасма за допомогою бігуді, а сухі — плойкою в крупні локони;
 • з чола все прибирають і фіксують на верхівці;
 • якщо укладання не з чубчиком, то пасма розташовані спереду потрібно укласти назад.

легкі укладання

Якщо жінка має короткі або середні волосся, то на кожен день рекомендовані різні зачіски. Наприклад, створимо так звані «голлівудські локони». В цьому випадку прядки недбалі. В цілому це елегантний причесон, а образ набуває певний стиль і дорожнечу. Розглянемо її майстер-клас на стрижці «каре».

Спочатку пасма накручують, при цьому дотримується один напрямок. Після кожен завиток прочісують і формують хвилясте полотно. Якщо хочуть отримати чіткий малюнок, то їх небагато смикають. Фіксують лаком і притискають, для цього використовують шпильки без зубців. Це можна виконати своїми руками.

Розглянемо майстер-клас укладання в ретро стилі. Її роблять як голлівудські, недбалі локони, але їх мають у своєму розпорядженні на бік від проділу. Якщо частково накрутити і укласти пасмо, на зібрані і гладкі завитки, то вийде красивий зигзаг.

Ось деякі види зачісок, які можна зробити самим. Але якщо щось незрозуміло тоді звертаються до стилістів.

Ссылка на основную публикацию