Зачіски з кучерями

Кудрі можуть бути природними або створеними за допомогою підручних інструментів. У розпущеному вигляді вони можуть заважати, тому вони можуть збиратися в різні зачіски. Вони виглядають оригінально, тим більше що укладку можна підібрати під наряд і макіяж. Зачіски з кучерями на середні волосся можна виконувати своїми руками, якщо дотримуватися покрокові інструкції.

Укладання набік

Існує багато різновидів зачісок з кучерями на середні волосся. Однією з популярних вважається укладання набік. Її можна легко зробити своїми руками за допомогою гребінця, шпильок, засобу для укладання, стайлера. Це прекрасний варіант для святкового вечора.

Для створення зачіски з кучерями на середні волосся важливо виконувати покрокові інструкції. Спочатку потрібно помити і просушити волосся. Потім вони укладаються пінкою або мусом. Після цього вони в’ються стайлингом. Необхідно визначитися зі стороною, на якій будуть розташовуватися кучері. Їх потрібно зачесати і закріпити шпильками. В кінці зачіска фіксується за допомогою лаку. В якості аксесуару тут можуть бути ободок, пов’язка, стрічка.

«Кінський хвіст»

Зачіски з кучерями на довге волосся виглядають прекрасно. Однією з кращих укладок вважається «Кінський хвіст». Перевагою такої укладки вважається швидкість виконання. Спочатку потрібно зібрати волосся у хвіст. Він може бути низьким або високим. Його потрібно добре закріпити гумкою.


«Кінський хвіст» може бути створений з великими і чіткими завитками. Якщо натуральне волосся кучеряве, то їх слід заздалегідь укласти гелем. Якщо хвилі не зовсім сильні, то необхідно використовувати для завивки плойку або бігуді. В кінці необхідно закріпити пасма пінкою або мусом. Вийшла гарна зачіска. Хвіст може розташовуватися як ззаду, так і на боці.

недбала укладання

Привабливо виглядають недбалі види зачісок з кучерями на середні волосся. Для цього потрібно створити пучок і трохи зробити його розпатланим. Найкраще робити зачіску з довгим волоссям. Це є головною умовою.

Пасма потрібно обернути навколо підстави. Пучок кріпиться невидимками. Зачіску потрібно прикрасити ажурною стрічкою або оригінальним обідком. Укладання може бути створена ззаду або на боці. Така зачіска підійде до вечірнього вбрання. Недбалий варіант укладання може створюватися з хвилями.

створення начісування

Начісування є однією з класичних зачісок. Його створюють за допомогою простої гребінця і фіксуючих засобів. Такий варіант укладання ідеально підійде для будь-якого святкового випадку. Для виконання укладання своїми руками потрібно виконати покрокові дії:

 1. Спочатку волосся потрібно помити, висушити з використанням термоспрея. Це потрібно для захисту пасом від пошкоджень, тим більше що за допомогою додаткового шару забезпечується захист від механічних впливів, коли створюється начісування.
 2. Щоб вийшов гарний начісування, необхідно відокремити верхню частину волосся, яка буде служити для маскування поплутаних локонів.
 3. Потім потрібно відокремити маленьке пасмо волосся і начесать її гребінцем. Начісування слід зафіксувати за допомогою спрею. Така ж робота створюється з іншими пасмами. Начісування може бути створений ззаду, на маківці і по всій голові.
 4. В кінці потрібно взяти першу прядку і приховати за її допомогою інші пасма. Начісування потрібно закріпити лаком. В якості прикраси підійдуть обруч, шпилька, ободок. Є гарні краєвиди зачісок з кучерями, начосом, хвилями.

грецький стиль

Грецька зачіска завжди в моді. Вона має кілька різновидів, що відрізняються принципом створення і використовуваними прикрасами. Грецька зачіска з кучерями і хвилями відмінно підійде для будь-якого свята.

Буде потрібно створення начосом, який виконується на верхніх і бічних Прядко. Потім вони закріплюються заколи або шпильками. Волосся, що залишилися вільними, будуть звисати на плечі. Грецька зачіска може бути прикрашена обідком. Оригінальність створюється за допомогою мокрого ефекту, отримати який можна спеціальними засобами. Вийшла прекрасна грецька укладка. Для фіксації краще використовувати лаки та муси. Грецька укладка може бути як в зібраному вигляді, так і з розпущеним волоссям.

Створення «Водограю»

Деякі види зачісок з кучерями містять елементи плетіння. Своїми руками можна покроково зробити красиву зачіску «Водоспад».

 1. Волосся потрібно ретельно розчесати, щоб не було вузликів.
 2. Після цього необхідно розділити локони за допомогою центрального проділу.
 3. «Водоспад» можна починати з будь-якого боку. Якщо починати з правого боку, то слід взяти тоненьку прядку, заплести стандартну косу з 3 стрічками. Якщо є чубчик, то вона теж вкладається.
 4. Косу слід заплітати до вушної раковини. Після цього слід перехрестити праву прядку із середньою. Третьою буде служити верхній локон, що накривається вільної пасмом.
 5. Потім права частина і додатковий локон випускається вниз. В результаті виходить 1 пасмо каскаду.
 6. Продовжувати плетіння потрібно таким же способом.
 7. «Водоспад» можна красиво заплести по всій голові або тільки до середини.
 8. В кінці локони потрібно залишити вільними, щоб вийшов незвичайний «Водоспад».
 9. Щоб вийшов оригінальний «Водоспад», буде потрібно трохи випустити пасма. Для отримання невеликої недбалості потрібно залишити кілька пасом лежать на плечах.


«Водоспад» легко створюється своїми руками. В якості прикраси можна використовувати невидимки, шпильки і шпильки. Потрібно лише трохи потренуватися, після чого будуть виходити оригінальні укладання.

Покрокові інструкції дозволяють створювати своїми руками оригінальні варіанти зачісок з кучерями для різних випадків життя. Буде потрібно трохи часу, застосування фіксуючих засобів і оригінальних прикрас.

Ссылка на основную публикацию