Зачіски з кучерями набік, покроково

Зачіски з прекрасними кучерями користуються великою популярністю серед багатьох дівчат. Вони відмінно підходять на середні і довгі волосся. Оригінально виглядають укладання набік. Укласти їх допомагають фіксуючі засоби. Є оригінальні весільні зачіски набік, прикрашають стильними аксесуарами. Більшість з них можна зробити самостійно, якщо крок за кроком виконувати інструкції.

Особливості створення зачісок

Виконувати зачіски потрібно тільки з чистими локонами. Якщо укладання буде створюватися за допомогою ганчірок, бігуді, гумок, кісок або папільоток, то волосся необхідно просушити в повному обсязі. Так пасма будуть легше завиватися.

Для отримання зачісок на одну сторону будуть потрібні муси, гелі та інша фіксує косметика. Якщо для виконання укладання набік будуть використовуватися електричні прилади, то буде потрібно використовувати захисні засоби. З ними пасма будуть захищені від негативного впливу високих температур.

Починати створення укладання з кучерями потрібно з кінчиків. Накручування прядок може виконуватися від вуха або вище. Локони не потрібно розчісувати, нехай вони самостійно стануть распрямленнимі.

Не завжди вдається укласти волосся на один бік, тому обов’язково потрібно скористатися засобами для укладки. В кінці необхідно скористатися спеціальним лаком для волосся. Тільки він повинен використовуватися в помірній кількості, щоб не зіпсувати вигляд.

створення кучерів

Власницям чубчика можна створити привабливу укладку з чітким проділом. Вона підійде на середні і довгі пасма. Волосся необхідно розділити на 2 проділу, щоб один був гущі іншого. Чубчик не зачіпається. Накрутити локони можна будь-яким способом, щоб завитки вийшли до вуха.


Найкраще виконувати зачіску з великими локонами. Для цього підійдуть велика плойка або ефективні варіанти накручування. Після повної завивки волосся потрібно обробити гелем. З ним вийде створити ефект «мокрого волосся». Локони можна зібрати на одну сторону. На довгі і середні волосся відмінно підходить зачіска з кольоровими кінчиками. Використовувати для цього можна окрашивающие крейда.

Перші етапи створення укладання аналогічні попередньому варіанту. Метод завивки такий же, тільки фіксуючим засобом служать кольорову крейду. Волосся потрібно перекинути на одне плече і пофарбувати крейдою. Найкраще застосовувати 2 подібних кольору. Фарбувати потрібно нижню частину пасом. Візуально вона поділяється на 2 частини, верхня оновлюється в темний тон. А кінчики будуть світлими. Кудрі фарбуються так, щоб вони не були распрямленнимі. Зачіска може бути створена на одну сторону.

Хвіст і кучері

Хвіст повинен бути вільним. Його закріплюють шпилькою або об’ємної гумкою. Для закріплення можна скористатися стрічкою. Такий варіант відмінно підходить на середні і довгі волосся. Оригінально виглядає виділення прядок гелем. За таким принципом можуть бути створені весільні зачіски набік.

незвичайні коси

Зачіска може бути створена на середні і довгі волосся. Пасма потрібно завити за допомогою плойки, оскільки інші варіанти не дозволять краще зафіксувати укладку. Спочатку локони потрібно помістити на одну сторону.

Після цього виділяється крайня лицьова пасмо шириною 3 см, після чого потрібно заплести косу. Потім вона використовується для обертання голови, а ззаду вона закріплюється. Потім накручуються інші пасма плойкою.

Іншою цікавою зачіскою є коса на основі кучерів набік. Важливою умовою є використання великої плойкою. Створені пасма необхідно перекласти на одну сторону, «збити» їх і створити слабку косу.

Плетіння виконувати до кінчиків не потрібно. Бажано залишити приблизно 1/3 частини волосся. Кріплення виконується за допомогою гумки або шпильки. Тугу косу потрібно трохи послабити. На основі цього методу можуть бути створені весільні зачіски набік.

Кудрі і зачес

Таке укладання використовується на середні і довгі локони. Необхідно пам’ятати, що для отримання такої зачіски не варто накручувати волосся до коренів, найкраща межа — до закінчення вуха. Кудрі потрібно виконувати за допомогою плойки, оскільки з кіскою не вийде потрібної фіксації. Потім їх слід зачесати на будь-яку сторону.

Кращий ефект забезпечує пудра, яка застосовується для отримання обсягу. Після того як зачесані пасма були поміщені на один бік, потрібно виділити по 1 прядки спереду і ззаду. Їх слід скріпити біля вуха за допомогою шпильки.

«Французьке» плетіння

Така зачіска створюється на середні і довгі локони. Спочатку потрібно помити голову — тільки з чистими локонами укладання на один бік буде виглядати акуратно. Буде потрібно зачесати проділ, хоча зачіска може бути створена з косим проділом.

Плести косу необхідно з потиличної частини до протилежної сторони. Якщо заплітати її з потиличної частини, то прядки потрібно додавати поступово. Пасма потрібно брати тонкі, адже тоді укладання вийде акуратною. Потім потрібно розтягнути косу, щоб вона стала об’ємною. Коса шпильками може бути згорнута в пучок. Заплітати «французьку косу» потрібно тільки з волоссям однієї довжини.

Створення «Риб’ячого хвоста»

Локони потрібно заздалегідь промити і просушити. Потім створюється бічний проділ, після чого можна заплітати косу від потиличної частини до протилежної, так само як і «французьку косу». При плетінні потрібно стежити, щоб укладання виходила акуратною. Плести слід до тих пір, поки не залишиться волосся.

Кріплення краще виконувати за допомогою прозорої гумки. Потрібно зібрати всі прядки з протилежного вуха. Потім настає плетіння «Риб’ячого хвоста». Локони потрібно розділити на 2 частини. Ліві і праві прядки слід накладати один на одного (вони беруться з-під низу, одна накладається на іншу). В кінці потрібно розправити пасма і зафіксувати їх лаком.


Всі варіанти зачісок прекрасні по-своєму. Для їх кріплення використовуються лаки, гелі, муси. Найкраще образ виглядає з чистими волоссям. Бічні укладання зазвичай створюються для урочистих випадків, особливо якщо вони прикрашені яскравими шпильками. Такий вид зачісок виглядає акуратним і красивим.

Ссылка на основную публикацию