Зачіски з кіс на середні волосся

Щоб щодня була акуратна зачіска, необов’язково виконувати складні укладання, на які потрібно багато часу. Адже можна зробити прості зачіски, в тому числі на середні волосся. Необхідно навчитися робити своїми руками прості види плетіння. Коси бувають різних видів, що дозволяє виконувати різні види зачісок. Для дівчинки таке укладання буде незамінною, адже вона зручна і практична.


Щоб освоїти плетіння, потрібно покрокова інструкція. Красиві зачіски повинні доповнюватися за допомогою гумок, шпильок і невидимок. Коси на середні волосся прекрасно підходять для свят. На весілля можна вибрати оригінальне плетіння. Серед розмаїття зачісок є можливість вибрати красиві вечірні укладки. Для таких випадків підійде об’ємна укладка. Чубчик теж може бути різноманітною, все залежить від способу. Вона буває коса, пряма, набік і т. Д.

різновиди зачісок

Існує умовний розподіл зачісок на основі кіс. На середні волосся можна робити гарні зачіски з пучком і розпущеним локонами. Їх може доповнювати чубчик, пряма або коса.

Перший варіант — вечірні укладки, оскільки вони тримаються тривалий час. Вони відмінно підійдуть на весілля. Косий чубчик буде відмінним доповненням образу. Для фіксації використовується якісний лак. Завершується плетіння додаванням кольорових стрічок, шпильок або гумок. Все залежить від способу. Закінчити зачіску можна так, як виконується грецька укладка.

Другий варіант — просте плетіння, яке можна зробити своїми руками. Коси на середні волосся відмінно підходять для повсякденності, зустрічей і вечірок. Зачіски створюються дуже швидко, та й виглядають вони привабливо. Для прикраси використовуються каблучки, шпильки.

Види вечірніх зачісок

Для урочистих випадків є оригінальна укладання — «Французька коса з низьким пучком». Косий чубчик може служити доповненням. Необхідно витратити півгодини і використовувати близько 8 невидимок. Потрібно виконати плетіння по всій довжині волосся, а з вільних локонів створити пучок, під яким слід заховати кінчики. Для фіксації використовуються невидимки і лак, щоб укладання була об’ємною. Прикрасити образ бажано красивими шпильками.


Це плетіння можна легко змінити і зробити іншу зачіску. Є варіант збільшення кіс, зміщення пучка. Привабливо виглядає ця зачіска, зроблена набік. Зробити це просто: виконується класичне «французьке плетіння навскіс», скручується з бічної частини в пучок і фіксується шпилькою.

Прості зачіски на кожен день своїми руками

Сучасні дівчата часто створюють недбалі зачіски. Зробити їх можна своїми руками. Плетіння включає 1-2 коси, якими може бути приховані чубчик, хвіст і локони.

На середні волосся прекрасно підходить укладання з вільними косами. Необхідно розділити локони на 3 частини, створити посередині звичайний «Колосок» і скріпити гумкою. Кінчики пасом можна приховати косою, а закріпити невидимкою. Потім необхідно розправити пасма в «Колоски, витягаючи їх в бічну сторону. Решта 2 інші пасма використовуються для плетіння кіс. Вони можуть використовуватися для протягування крізь пасма. Чубчик з такою зачіскою буде відмінним доповненням. Незайвим буде прикраса квітами, бантами і шпильками.

«Полуколосок

На середні волосся своїми руками можна зробити привабливу зачіску «Полуколосок». Необхідно розділити волосся за допомогою проділу. Плетіння слід починати з бічних локонів. Волосся необхідно розділити на 3 частини. Їх потрібно вплітати в косу, прямуючи від чола до потилиці.


Техніка плетіння дуже проста: плететься косички з постійним вбіраніе пасом. Плетіння готове, необхідно підігнути кінчики і закріпити їх за допомогою шпильок. Виконати цю роботу можна так, як виконується грецька укладка. Для дівчинки таке укладання буде відповідною.

«Колосок»

На середні волосся відмінно підходить укладання «Колосок». Зробити її можна для повсякденності і для урочистих випадків, прикрасивши оригінальним аксесуаром. У ній може бути косий чубчик. Таке укладання підійде, наприклад, на весілля.

Для створення «Колоска» буде потрібно докладна інструкція. Локони слід розділити на 3 частини. Плетіння відбувається так само, як і при звичайній косі, тільки з боків вплітаються інші пасма.


Плести потрібно, поки не закінчаться бічні пасма. Є багато варіантів створення «Колоска», наприклад, можна плести його в зворотному напрямку. Завершити зачіску можна звичайною гумкою або заховати кінчики за допомогою шпильок.

«Косичка-джгут»

Інший привабливий варіант — «Косичка-джгут», яку можна створити своїми руками. Доповнювати її може, наприклад, косий чубчик. Спочатку потрібно зібрати локони на маківці, після чого розділити їх на два пасма.

Перша пасмо скручується в джгут, після чого закріплюється шпилькою. Ліва пасмо повинна пройти той же етап. В кінці пасма слід перекрутити, і укладання готова.

«Косичка-водоспад»

Такий вид зачісок відмінно підходить для урочистих випадків. Біля вуха потрібно відокремити маленьке пасмо, яку слід поділити на 3 частини. Необхідно плести звичайну косичку, тільки звільняти нижні пасма і міняти їх на інші, верхні.


Закінчується укладка біля вуха на протилежній стороні. Вона прекрасно виглядає з кучерями. Якщо локони прямі, то можна зробити їх привабливішими за допомогою плойки. Стандартний варіант — вінок. Можна заплести «Косичка-водоспад» оригінально, наприклад, по косій лінії.

«Подвійна нитка»

Цей вид кісок відмінно поєднується з будь-яким стилем. Потрібно взяти маленьку пасмо близько чола і розділити її на 2 частини. Кожну слід перекрутити за годинниковою стрілкою. Пасма кладуться один на одного, і з допомогою ще одного пучка створюється косичка.

Потім пучки знову перекручуються, кладуться один на одного. Заплітати косичку потрібно з додаванням інших пасом. Завершити зачіску слід за допомогою шпильки або стрічки.

«Риб’ячий хвіст»

Таку укладання ще називають «щучим хвостом». Цей простий вид плетіння доступний для самостійного виконання. Спочатку потрібно добре розчесати локони. На потиличній частині можна начесати їх.


Близько скроневої частини необхідно відокремити пасма з двох сторін. Права кладеться на ліву. Потім з лівого боку захоплюється нова пасмо і прикладається до правої. Таким способом відбувається створення риб’ячого хвоста. Він може бути трохи розпушеним.

«Кіски з чотирьох пасм»

Крім класичних кісок можна зробити зачіску з 4 пасом. Техніка її виконання непроста, але все ж їй можна навчитися. Спочатку локони потрібно розчесати і розділити на 4 частини. Друга пасмо кладеться на першу, і третя — на першу. Четверта пасмо кладеться на першу пасмо, друга — на третю, четверту — на другу. Потім виконуються наступні етапи: перша пасмо перетинається з першої, третя з четвертою, перша з третьої, третя з другої. За допомогою такого способу створюється укладання.

Всі види зачісок здатні зробити образ неповторним. За допомогою кісок виходить багато різних зачісок для різних випадків. Спробувавши зробити їх самостійно один раз, надалі можна виконувати легко і просто. Причому локони можуть бути різної довжини. Як доповнення можна використовувати накладні пасма, з якими з’являється ще більше можливостей створювати красиві укладання.

 

Ссылка на основную публикацию