Зачіски з чубчиком

 

Різного фасону зачіски і стрижки, доповнені оригінальною чубчиком, завжди були затребувані і популярні. Завдяки гармонійному підбору цього перукарського елемента спокусниця може щодня змінювати свій образ. Сучасні зачіски з чубчиком не тільки прикрашають і доповнюють жіночий імідж, а й здатні акцентувати увагу сторонніх на красивому розрізі і колір очей, прекрасному носику або, навпаки, відвернути від будь-яких дефектів особи. Чубчик є універсальним елементом. Вона однаково добре підійде для волосся будь-якої довжини і може бути прекрасним доповненням до стрижок у стилі гарсон, каре або боб.

Для швидкої зміни свого способу іноді досить лише відрізати чубок. Різна за фасоном чубчик, з укороченими стрижками боб і каре здатна змінити обличчя, перетворивши подовжений або вилицюватий лицьовій овал в більш пропорційний. Сьогодні стрижки з чубчиком не просто популярні. Зроблені на основі боб-каре різні зачіски з чубчиком є ??родзинкою будь-якого появи на публіці Ріанни. Її стрижки з чубчиком завжди акуратно, можна сказати, з ніжністю Укладення, але рвана чубчик додає образу арт-зірки деяку зухвалість. Не менш привабливі зачіски Наомі Кемпбелл і Кіри Найтлі, які надають своїм волоссю, спадаючим на лоб саму незвичайну форму і довжину, використовуючи різні способи зачесиванія пасом. Сучасна стрижка «Драбинка з чубчиком», з якою любить з’являтися на публіці багаторазова володарка кінопремії «Оскар» Різ Уізерспун, часто урізноманітнюється різним кольором, довжиною та способом зачесиванія волосся.

Втім, список знаменитостей, які доповнюють свій образ цим елементом зачіски, можна продовжувати до нескінченності.


Сьогодні користуються популярністю найрізноманітніші зачіски з чубчиком. Вони можуть бути багатошарові і рвані, ультракороткі і наддовгі, прямі, косі і асиметричні. Багато модниць роблять акцент своєї стрижки з чубчиком саме на спадаючих на лоб волоссі, калібріруя їх, надаючи різну дину і форму. Для того щоб виглядати оригінально, стильно і запомінающе, волосся на чубку укладають найбільш незвичайним чином.

Види, форма та довжина чубків

При виконанні зачіски з прямими пасмами, спадаючими на лоб, жінка повинна враховувати густоту своєї шевелюри. Пряма чубчик найбільш відповідає густим волоссям. Класика — це каре, яке стилісти часто застосовують в стрижках подовженого волосся з прямим скроневим і потиличних обрізом.

Півовальний обріз спадаючих на лоб пасм характерний для зачісок з чубчиком сесон і стрижок боб.


Рвані чубчика гармонізують носії «Каскаду». Вони використовуються в «Пікс», «Гаврош» і «градуйованим каре». Однак спадаючі на лоб пасма кілька відволікають оточуючих від загального образу модниці. Тому дівчина, яка бажає звернути увагу на свої виразні очі, повинна віддати перевагу плавним формам обріза. Зазвичай зачіски з чубчиками рваного типу виконують в техніці филирования.

Асиметричні елементи є прекрасним доповненням до стрижки будь-якого стилю. Вони допомагають знівелювати асиметричні дефекти лицьового овалу і гармонійно поєднуються з будь-якими стрижками.

Не менш епатажно і екстравагантно виглядають зачіски з чубчиками, що починаються від верхівки, що мають трикутну форму. Звичайно при цьому волосся повинне бути густими — в цьому варіанті на чубок припадає до третини всіх волосся.

Довжина пасом залежить від типу стрижки. Надкороткі чубчика, довжина яких становить кілька сантиметрів, гармонійно поєднуються з короткими або рваними стрижками. А ось довгі, нижче дуги брів, пасма підійдуть не кожній представниці прекрасної статі. Наприклад, для укорочених стрижок боб, каре або їх симбіозу боб-каре волосся, що падають на лоб, повинні мати обріз вище брів.


Колір може відрізнятися від основного тону волосся. Оригінально і екстравагантно виглядають волосся, колорованого дещо незвичним чином. При цьому кінчики челочних пасом фарбуються в інший, контрастний півтон або мають більш яскравий колір. Крім незвичайного зовнішнього вигляду така техніка візуалізує ефект збільшення об’єму волосся.

При стрижці боб-каре жінці необхідно бути особливо делікатної у виборі фасону, довжини і форми чубчика. Однак саме ці стрижки дозволяють модниці максимально урізноманітнити свій імідж. Тут можливі варіанти не тільки з різною формою, але з різноманітною асиметрією. Однак багато жінок нехтують цими тонкощами, так як стрижки боб-каре самі по собі вимагають підвищеного відходу.


Класикою перукарського мистецтва є короткі, але густі налобні пасма. На жаль, вони ідеально підходять тільки дівчатам з тонкими і м’якими формами особи. Тому для моделювання лицьового овалу слід експериментувати з формою зачосом. Прекрасним прикладом є стрижка боб-каре, де волосся прибрані з лоба і зачесане набік. Більш-менш сильний зачес дозволяє знівелювати негармонійність занадто великого чола.

Зачіски з оригінальними чубчиками у вигляді пір’їнок або тонко вистрижених пасом будуть чудово поєднуватися з їх овальним обрізом.

Стрижки для подовженого волосся

Подовжені волосся дають простір фантазії жінки по формуванню зачісок, які можуть бути не тільки доповнені, а й прикрашені різноманітними по довжині, формі і фасону чубчиками. Найпростішим засобом для подальших експериментів є довге волосся, спадаючі на лоб, які можна:

  • вистригти екстравагантними прядками;
  • забарвити в різні кольори або півтони;
  • заколоти оригінальним способом, використовуючи звичайні шпильки.

У той же час стрижки з чубчиком укороченою форми буде виглядати досить оригінально при наявності довгого волосся, надаючи гордовитість не тільки особі, а й поставі. Якщо подивитися модні журнали і виступ кінодів і зірок подіуму, то можна відзначити досить багато представниць прекрасної статі, які свої локони стрижуть в стилі боб-каре і носять пряму чубок. Стрижки з чубчиком боб-каре практичніші на подовжених локони, ніж на короткому волоссі. Для гарної укладки шевелюри досить невеликої кількості мусу і трохи фантазії. При цьому спускаються до плечей локони здатні знівелювати деякі неправильності лицьового овалу і надати зачісці додатковий обсяг. Однак стилісти не рекомендують використовувати цей спосіб повненьким жінкам.


Для урочистих випадків довговолосі красуні можуть укорочені на лобі волосся заколоти в сторону верхівки або просто залишити піднятими. Для цього будуть потрібні шпильки або універсальний лак. Використовують муси або засоби сильної фіксації, тому «віялу» можна надати будь-яку форму, зробивши перехід як плавним, так і досить «гострим».

Ірокез, що починається від чола, підійде юним особам, які не бажають втрачати свою густу шевелюру. Голки можуть бути гострими, як у дикобраза, а можуть бути сформовані в більш ніжні пасма. Звичайно, ділова жінка таке головна прикраса не вибере, але більшість юних любительок епатажу та екстравагантності зуміють захопити і зачарувати своїх шанувальників.

Вибір чубчика за формою овалу обличчя

Важливе значення при виборі фасону чубчика грає форма особи. Найстильніші і доглянуті стрижки та зачіски можуть виглядати безглуздо, при наявності дисонансу між формою лицьового овалу і фасоном чубчика.

Овальне обличчя вважається класикою жіночої привабливості у художників і майстрів художнього фотопортрета. При цьому модницям підходить більшість останніх, найстильніших зачісок і стрижок, незалежно від густоти і структури волосяного покриву. Однак овальне обличчя може бути зіпсовано широко розставленими або, навпаки, вузько зсунутими очима, формою носа і іншими косметологічними нюансами. У цьому випадку немає необхідності звертатися до пластичного хірурга: чубчик — кращий інструмент, які здатний не тільки усунути наявні недоліки, а й акцентувати особливості особи в найбільш вигідному світлі. Практично для будь-якої спокусниці підійдуть волосся, що спадають на лоб до рівня брів. Косий чубчик — відмінний засіб для коригування будь-яких видів асиметричності. Єдине, про що попереджають стилісти — ультракороткі волосся на лобі підійдуть далеко не всім красуням.


Витягнутість лицьового овалу допоможе замаскувати подовжена чубчик в комплексі з прямим волоссям. При цьому і самі челочние пасма повинні бути прямими. Тим модницям, у яких є зайвий час на наведення краси за допомогою перукарень прийомів і технік, підійдуть багатошарові, градуйовані пасма.

Вузьке обличчя візуально «розширити» допоможе густа чубчик на зачісці з прямими пасмами. При цьому її довжина повинна бути від правої скроневої області до лівої. Перевагою такого прийому вважається його простота для самостійного виконання.

Риси квадратного особи пом’якшать заколоті набік пасма або проста косий чубчик. При цьому її довжина некритична: вона може бути як подовженою, так і ледь торкатися рівня брів.


Кругле обличчя — доля повненьких жінок. У цьому випадку мета зачіски або стрижки — наблизити форму особи до овальної. Луноликих красуням підійдуть стрижені косі пасма. В останні роки для нівелювання цього косметичного дефекту стилісти радять робити стрижку- «драбинку», у якій «сходинки» плавно переходять в пасма, спадаючі на лоб.

Трикутна форма обличчя буде достатньо замаскована волоссям, постриженими на лобі дугою. Пасма при цьому не повинні бути густими, їх слід прорідити.

Способи укладання пасом

Основну проблему з укладанням представляють не короткі, а довгі чубчики. Технік укладання подовжених пасом кілька:

  • класична техніка має на увазі напрямок пасом вниз, що легко виконується за допомогою фена і браншінга;
  • зачесиванія волосся з чола і заколювання пасом у верхній частині підійде для каскадних і «сходових» стрижок;
  • для любительок часто міняти свій образ непоганим рішенням буде начесиваніе волосся чубчика.

Ссылка на основную публикацию