Зачіски весільні в грецькому стилі

З різновидів укладок зараз популярні оригінальні весільні зачіски в грецькому стилі. Якщо раніше їх виконували на довгі локони, то зараз є оригінальні види для середніх і коротких волосся. Укладання характеризуються наявністю проділу, об’ємних локонів, оригінально переплетених кіс. Досвідчені майстри здатні створювати справжні шедеври, так як в отриманні укладок відсутні чіткі правила. В образ перукар може внести оригінальні деталі, які зроблять зачіску ще нарядно. Зазвичай такі зачіски йдуть до урочистих заходів, хоча є і повсякденні варіанти.

Використання аксесуарів

Часто весільні укладання в грецькому стилі прикрашаються за допомогою квітів. Це прекрасно підкреслює природність волосся і зовнішності. Мода активно розвивається, і тому для цих зачісок стали використовуватися інші різноманітні аксесуари. До найпопулярніших відносять:

 • діадеми — оригінальний аксесуар, який замінює фату і інші прикраси. Прекрасно покращують весільні зачіски в грецькому стилі;
 • обідки — прикраси, що включають кілька кілець. Вони служать чудовою прикрасою образу. Обідка зазвичай створюють зі стразами, камінням, квітами;
 • живі квіти дозволять прикрасити укладку навіть із середніми волоссям. Вона стане набагато оригінальніше;
 • пов’язки — аксесуари, використовувані для прикраси способу до урочистої нагоди. Для весіль зазвичай вибирають атласні стрічки.


Для отримання весільних зачісок застосовуються різноманітні шпильки. Вони можуть прикрашатися за допомогою прекрасних страз, штучних каменів, перлів. Щоб зафіксувати зачіску на все торжество, будуть потрібні укладальні кошти.

особливості зачісок

Весільна зачіска в грецькому стилі виглядає у вигляді довгих розпущених волосся, які трохи завивають для отримання привабливих локонів. Пасма збираються ззаду аксесуарами. Укладання можуть бути як дуже ускладненими, так і простими, наприклад, класична коса і обідок. Можна створити зачіску з розпущеного волосся, прикрашених обідком. Завдяки високій грецької укладанні наречена стає стрункішою.

Види укладок на довге волосся

Для довгого волосся є різні весільні зачіски в грецькому стилі. Їх можна змінювати, створюючи привабливі образи.

 • Вузол. Важливим елементом є класичний проділ з завитими локонами. Пасма потрібно зібрати на верхівковій частині і зав’язати в вузол. А локони близько скронь, чола і потиличної частини потрібно залишити розпущеним. Таке укладання доповнюється діадемами, обідками, пов’язками.
 • Укладання зі Стефаном (сіткою). Це прикраса представлено у формі обідка, в якому є кілька шнурків або ниток. Волосся можна залишити в розпущеному вигляді або зібрати в косу.
 • Коса — поширена весільна зачіска в грецькому стилі. Найбільше вона йде для довгих і середніх волосся. Ця укладання може бути зроблена для будь-якого свята і повсякденності. Потрібно заплести косу і обернути навколо голови, а прикрасити її слід квітами або шпильками.

Види зачісок на середні волосся

Весільна зачіска в грецькому стилі може бути створена з волосся середньої довжини. У порівнянні з довгим волоссям ці укладання володіють такою перевагою, як зручність виконання роботи.

Акуратні укладання з середніми волоссям виглядають привабливо. Для їх прикраси застосовуються пов’язки і фіксуючі засоби. Якщо все виконати за інструкцією, то укладання зберігається протягом усього свята. Локони середньої довжини не варто укладати в ускладнені коси, а також накручувати їх. Вони просто закріплюються з використанням яскравої пов’язки.

Види зачісок з коротким волоссям

З короткими локонами можна підібрати підходящий варіант, який буде краще підходити до обличчя.

 • Потрібно накрутити кучері, потім підв’язати їх за допомогою пов’язки і надіти обідок.
 • Можна створити хвилі, проділ і закріпити зачіску пов’язкою, діадемою.

створення зачісок

Грецькі укладання призначені для кучерявого і прямих локонів. Найзручніші варіанти створюються з пов’язками. Вони підходять не тільки для весіль, а й для будь-якого торжества.

 • З прямим волоссям можна створити таку зачіску. Волосся потрібно промити, просушити феном. Потім необхідно заплести звичайну грецьку косу навколо голови. Потім локони на маківці потрібно закрутити в невеликі джгути і зафіксувати лаком. Вільні локони слід підкрутити. Готова святкова укладка.
 • Волосся накручуються щипцями, після чого надівається пов’язка-гумка. Локони потрібно заправляти по черзі, починаючи з потиличної частини. Прядки попереду можуть залишитися вільними, але при бажанні їх можна приховати пов’язкою.

Кому підходить укладання

Укладання грецького стилю — кращий варіант для довгих і середніх локонів. Найменша довжина пасм повинна становити 15 см. Особливо привабливо гармоніюють такі укладання з кучерявим волоссям.

Дівчатам з прямими локонами рекомендується робити завивку кінчиків, а потім слід зафіксувати їх косметикою. Для прикраси застосовуються стрічки і діадеми. Якщо волосся погано укладаються, то з такою зачіскою вони ляжуть акуратно.


Яка б укладання не була обрана, вона допоможе створити образ античної богині. Він дозволяє підкреслити риси природної краси. Будь-які укладання можна створити своїми руками.

Укладальна косметика

 • Лак — найпоширеніше стайлінгу. Воно наноситься тільки в кінці процедури. Щоб не було склеювання пасом, потрібно виконувати розпорошення з відстані 20 см. Лак зазвичай використовується для створення вечірніх укладок.
 • Муси й пінки — прості і зручні засоби для фіксації укладок. Не варто наносити велику кількість, щоб не зіпсувати загальний вид.
 • Спреї застосовуються для захисту локонів від зовнішніх впливів і фіксації.
 • Гелі — засоби сильної фіксації. Їх використовують для створення обсягу, форми укладання. Тільки такий косметикою не варто користуватися для кучерявих локонів.
 • Віск застосовується на сухе волосся для виділення певних пасом.

Для отримання деяких зачісок кошти використовуються разом з феном. Всі кошти завдають шкоди волоссю, тому краще не використовувати їх часто. Для регулярного використання підійдуть натуральні засоби. Будь-які укладання з ними будуть триматися на протязі всього свята. Для грецьких зачісок потрібно використання звичайних засобів для укладки і аксесуарів. Якщо виконувати їх за правилами, то вони завжди будуть виглядати привабливо.

Ссылка на основную публикацию