Зачіски в стилі стиляг

Зачіски в стилі стиляг дуже ефектні і яскраві. Вони ідеально підходять для любителів експериментів. Вони виконуються на середні, короткі і довгі волосся. Є оригінальні зачіски для дівчат і дитячі варіанти. Зробити їх можна своїми руками, якщо знати тонкощі процедури.

Особливості

 • До стилю стиляг відносяться начісування, Бабетти, м’які хвилі, пишні хвости. У цих зачісок присутній чіткість ліній.
 • Їх фіксують надійними стайлінгу, тому навіть несприятливі погодні умови не зіпсують зовнішній вигляд.
 • Всі деталі зачіски прекрасно підкреслені.
 • Для прикраси способу застосовуються стрічки, пов’язки, заколки, обідки, косинки.


Якщо створювати укладку в стилі стиляг, то слід попередньо продумати стиль одягу і макіяж. Все повинно відмінно поєднуватися: аксесуари, одяг, взуття.

Кому йдуть такі укладання?

Зачіски в стилі стиляг на середні, короткі і довгі волосся більше підходять для сміливих особистостей. Їх образ не повинен виглядати нудно. Тому він стиль не підійде для любителів сірих тонів.

Можна виконати креативну ретро-зачіску. В цьому випадку можна сміливо експериментувати, і створювати нові образи. Стильні укладки виходять на довгі і короткі волосся. Створення такого образу можуть дозволити собі і діти.


Стрижка виконується з гребінцем, щіткою-брашингом, невидимками, шпильками, гумками, пінкою, мусом, гелью, феном, праскою, плойкою-гофре, аксесуарами. Якщо немає всього набору інструментів, то можна використовувати тільки гребінець, гумки, плойку і лак.

З коротким волоссям

Для дівчат доступні всі варіанти зачісок, причому зробити їх можна своїми руками. Вибирати підходящу укладання потрібно на основі довжини пасом. Кожну зачіску можна навчитися виконувати покроково.

 • Найкращим варіантом вважається каре. На його основі вийде створити ретро-стиль — Пікс. Спочатку необхідно начесать локони, зафіксувати нагорі, надіти обідок і закріпити спреєм. Необхідно користуватися засобами з сильною фіксацією. Спочатку необхідно помити голову, просушити, акуратно нанести пінку або мус. Локони слід зачесати на потилиці, а чубок обробити праскою.
  Якщо лоб залишилося відкритим, то слід укласти пасма у особи, начісування слід пригладити, обробити лаком. Кінчики треба накрутити наверх, зафіксувати спреєм і прикрасити аксесуаром.
 • Діти теж можуть підібрати для себе зручну укладку. Їм підійде бабета, пишний хвіст, начісування. Спочатку потрібно помити голову, просушити рушником. Створити голлівудські локони вийде з великими бігуді або потрійний плойкою. Після обробки мусом необхідно створити локони або хвилі. В кінці все фіксується лаком.
 • Зробити ефектну укладку в домашніх умовах буде нескладно. Волосся слід розділити на пасма, накрутити стайлером і скористатися бігуді. Необхідно виконати начісування, потім розчесати локони до потилиці, і зафіксувати лаком.
 • Є прекрасні жіночі зачіски зі стрічками, які можна зробити самостійно. Необхідно помити волосся, просушити і розчесати. Потім вони обробляються мусом. Чубчик слід відокремити, зачесати на один бік. Решта локони треба начесать, пригладити щіткою. Потім зачіску обробляють спреєм, і вона прикрашається стрічкою. Замість неї може використовуватися обруч.

Із середніми волоссям

 • На середні волосся теж можна зробити гарні зачіски. У цьому випадку необхідно зробити так, щоб вони стали густими і трохи кучерявими. Для отримання такого результату необхідно накрутити пасма з термобігуді і бігуді-липучками. Потім слід начесать локони на маківці, забрати їх наверх. Укладання фіксується лаком, а потім прикрашається стрічкою або обідком.
 • Із зачіскою «високий політ» можна підкреслити гармонійну зовнішність. На середні волосся прекрасно підходять гладко зібрані локони, наприклад, бабета, прикрашена стрічкою або шпилькою. Вона більше йде до тонким волоссю. Якщо довжина пасм недостатня, то бажано скористатися шиньйоном.

З довгим волоссям

Для довгого волосся можна виконати пишний хвіст, бабеттку, локони з начосом. Вони підкреслюють індивідуальний смак. Зачіски з густими локонами виглядають розкішно.

 • Для створення хвоста пасма слід обробити пінкою, після чого вони повинні повністю просохнути. Потім треба зібрати хвіст, начесать його, обробити спреєм. Гумка повинна бути прикрита пасмом, стрічкою.
 • Щоб створити класичну бабетту, необхідно зібрати локони на маківці, закріпити гумкою, розділити їх на 2 нерівні частини. Велика потрібно для виконання Бабетти, а менша потрібна для декорування. Потрібно виконати начісування, підвернути пишні пасма, укласти в пучок. Бабетта фіксується шпильками. Решта пасма треба поділити на 2 частини. Ними обертається пишний пучок, і кріпиться невидимками. Прикрасити зачіску можна стрічкою.

Весільні зачіски

Якщо хочеться організувати цю урочистість в стилі стиляг, то слід продумати всі деталі. Одяг, взуття та зачіска повинні виглядати гармонійно.


Зачіски цього стилю характеризуються гармонією пишного верху і гладко зібраних волосся попереду. Для прикраси застосовуються обідки, діадеми, пов’язки, стрічки, вуалі. З довгим волоссям можна виконати «холодні хвилі». В кінці вони фіксуються спреєм. Можна вибрати інший оригінальний вид зачіски в стилі стиляг.

Чоловічі зачіски

Чоловіча зачіска в стилі стиляг виглядає оригінально. Можна вибрати незвичайні варіанти для коротких і середніх волосся. Серед розмаїття вибору є можливість вибору укладання для хлопчика.

Найстильнішою є зачіска «кок». Для її виконання потрібна стрижка з короткими скронями і потилицею, а чубчик повинна бути подовженою. Спочатку потрібно помити пасма, і залишити вологими. Потім на них наноситься мус. Після цього їх просушують феном, накручують чубок. Все фіксується лаком. За допомогою цієї креативної зачіски образ буде оригінальним. Все буде виглядати ще краще з відповідним одягом.

Всі види зачісок в стилі стиляг оригінальні. Вони більше підходять для свят, ніж для повсякденності. Якщо знати особливості їх створення, то всю роботу можна виконувати самостійно.

Ссылка на основную публикацию