Зачіски в школу

При створенні зачісок для дівчаток батькам потрібно пам’ятати, щоб вони були акуратними. Неохайний вигляд не тільки виглядає непривабливо, але і може заважати в навчальному процесі, наприклад, при читанні і листі. Тому важливо вибирати зручні зачіски для дівчаток в школу, через які особа буде відкрито від волосся. Бажано, щоб дівчатка змогли зробити ці зачіски самі собі, оскільки їм заплітати красиві і прості зачіски потрібно кожен день.

нескладні зачіски

Легкі зачіски в школу — це хвости, які можна зробити кожен день. Причому кожна дівчинка зможе заплести їх самій собі. Також для повсякденності служать косички, пучки.

Серед хвостів є багато різновидів. Вони виконуються швидко, і підходять для різних випадків. Це може бути високий або низький хвіст. Щоб собі зробити подібну зачіску, потрібно зібрати волосся на необхідному рівні і закріпити гумкою. Збирання локонів відбувається за допомогою різних способів. Найпростішим вважається «кінський хвіст». Є більш складні варіації, наприклад, поєднання з косами, вузлами і плетінням. Прекрасно виглядають хвости з начосом, пасмами, джгутами і кучерями. Можна сміливо використовувати свою фантазію, а потім буде зрозуміло, яку краще зачіску робити щодня.


Пучок — відмінне рішення на кожен день. Дівчинка зможе робити такі зачіски в школу самостійно. Довгі локони, забрані гумками, не приносять незручностей під час шкільних занять. Пучки можна зробити собі на маківці, потилиці і на боці. Навіть стандартна зачіска буде різноманітніше, якщо додатково створити начісування і плетіння.

Зачіски на довге волосся

В школу можна зробити красиву зачіску — пучок з плетінням. Кожна школярка зможе заплести її самій собі. З верхньої частини локонів створюється джгутик, а з нижньої — косичка.


З довгим волоссям можна спробувати створювати багато зачісок, після чого вибрати які краще підходять для повсякденності. Кожен день можна робити начісування, чубчика, плетіння, джгути. Такі варіанти оновлення підходять під будь-який тип особи.

Зачіски на короткі і середні волосся

На короткі локони теж є швидкі зачіски на кожен день. Якщо пасма довжиною більше 10 см, то підійдуть хвости. Коротке волосся теж мають ряд переваг: їх не потрібно часто розчісувати, укладати. Досить спробувати кілька варіантів укладання і потім можна визначитися, яку можна зробити щоденною.


На середні волосся відмінно підходять коси і плетіння. Для дівчаток початкової школи підходять «кошики» і «колоски». Можна зробити традиційну косу, «палять» і «колосок». Якщо постійно тренуватися на простих зачісках, то поступово слід переходити до більш складним, наприклад, «французької косі». Такі виконуються на будь-який день, святковий і повсякденний. Так як виконувати самостійно цю роботу незручно, то для зручності використовуються дзеркала.

Яку зачіску вибрати із середніми волоссям? Можна вибрати «риб’ячий хвіст», який можна робити самостійно, якщо трохи напрактикувалися. Виглядає така зачіска дуже привабливо.

Створення простих зачісок


Після створення декількох зачісок буде простіше визначитися, які краще підходять для щоденного використання. Якщо час обмежений, то є варіант створення «джгутики». Зібраний хвіст потрібно розділити на 2 частини, після цього слід нанести пінку, щоб локони не розпадається. Пасма скручуються в одному напрямку. Кінчики скріплюються гумкою. Є можливість отримати як 2 пасма, так і набагато більше.

Прекрасно виглядає «французька коса». Хоч зачіска виконується складно, навчитися робити її можна за інструкцією. Таке укладання буде доречною для повсякденності, свята. Необхідно зібрати локони на маківці, створити 3 пасма. Ліва пасмо з’єднується з середньою, а потім так само чиниться з правого пасмом. Необхідно повторити так два рази, а після цього пасма вплітаються в інші волосся. Так триває плетіння коси. При захопленні пасом необхідно притримувати все волосся, особливо коли захоплюються локони з боків.

Аксесуари для волосся

Як доповнення до зачіски служать аксесуари. До них відносяться банти, шпильки, невидимки, затискачі, шпильки, стрічки, обідки. Зазвичай їх прикрашають за допомогою намистин, страз, квітів. За допомогою таких аксесуарів образ значно оновлюється.

Зараз багато школярки використовують декоративні пов’язки. Їх носять з розпущеним волоссям, які заздалегідь накручуються за допомогою плойки. Стандартні хвости прикрашаються бантом або стрічками. Обідка допомагають прибрати волосся з лиця, особливо якщо локони залишаються розпущеним.


Для школи підійдуть звичайні зачіски, прикрашені оригінальними аксесуарами. Їх використовують і для урочистих випадків.

Правильний догляд за волоссям школярки

Щоб робити гарні зачіски, за волоссям потрібно правильно доглядати. Робити це потрібно регулярно. Також це прищеплює звичку догляду за собою.

  • Потрібно правильно розчісувати волосся. Довгі локони збираються в хвіст, який потім розчісується, тільки починати слід з кінчиків. Після цього необхідно розплести хвіст і розчесати його. Якщо локони короткі, то краще відразу розчісувати від коріння. Не варто проводити цю процедуру, якщо пасма вологі, оскільки так вони швидко стануть тонкими і ламкими. Якщо сухі локони складно розчісується, то для них бажано використовувати спеціальні засоби. Наприклад, підійде спрей.
  • Перш ніж мити голову, слід розчісуватися. Завдяки гребінці нормалізується кровообіг, коріння отримують необхідні елементи. Після цього потрібно намочити волосся, а потім на них наноситься шампунь. Голову слід мити масажними рухами, а потім шампунь змивають. Бажано користуватися шампунем за віком, адже дитяча косметика включає корисні компоненти. Є кошти, які проходять тестування на відповідність якості.
  • Найкраще, щоб волосся сохли самостійно. Необхідно витерти локони рушником і залишити їх в розпущеному вигляді. Використання фена пошкоджує локони. Якщо ж використовується цей інструмент, то він повинен розташовується на відстані більше 25 см від волосся.

Також є правила догляду за певними типами волосся. Щоб зовнішній вигляд був охайним, необхідно завжди дотримуватися рекомендацій. Вони допоможуть зробити пасма здоровими і доглянутими. А з такими волоссям завжди виходять гарні зачіски. При дотриманні простих правил школярка завжди буде доглянутою, а різноманітність зачісок дозволить оновлювати свій образ щодня.

Ссылка на основную публикацию