Зачіски на випускний для мами

Закінчення школи для підлітків вважається довгоочікуваною подією. Разом з ними розділяють свято батьки і родичі. Зазвичай до цього заходу готуються заздалегідь. Причому потрібно не тільки підібрати наряд, але і визначитися з зачіскою. Мамам випускників теж потрібно виглядати елегантно. Зазвичай для цієї події прийнято створювати зібраний оригінальний образ.

Тому кожній мамі на випускний потрібно стильна зачіска. Для якісного укладання найкраще записатися на прийом до майстра. Фахівець зможе вибрати кращий варіант зачіски для такого випадку. Але при бажанні все можна зробити вдома. А для цього слід вибрати відповідну зачіску. Її можна зробити як на короткі, середні, так і на довге волосся. Якщо ознайомитися з етапами роботи, то все вийде швидко і просто. Правильно підібрана зачіска підкреслює гідності образу.


Важливо, щоб зачіска на випускний була стильною і зручною. Завдяки їй ви висловлюєте свій смак. З різноманітності варіантів укладок для випускного зазвичай вибирають класичні та сучасні стилі зачісок. Щоб визначитися з фасоном, потрібно враховувати довжину волосся і свою стрижку, яка буде служити основою для вечірньої укладання.

Що зробити на коротке волосся?

На випускний можна зробити такі зачіски, як «Пікс», «Французький їжачок», «Теніс», «Боб». Вони послужать для створення оригінальної укладання. Для роботи не буде потрібно багато часу і косметики.

Спочатку необхідно промити голову шампунем і кондиціонером. Ці процедури підготують до наступної роботи. Потім необхідно розчесати і наїжачити пасма. Після цього вони обробляються мусом, пінкою або гелем. Засіб розподіляється по волоссю. Далі потрібно просушити волосся феном і круглою гребінцем. Треба просушити коріння, а потім перейти до середньої частини і кінчиків.


Під час процедури пасма витягуються. В результаті виходить об’ємна укладка. За допомогою гребінця можна підкручувати пасма, обробляючи їх теплим повітрям. Потім пасма обробляються гелем або воском, а після закручуються. Можна виконати невелику завивку. В кінці укладання фіксується лаком.

Укладання на середні волосся

Для середніх волосся на випускний можна вибрати такі зачіски, як «Каре», «Боб-каре», «Каскад». З ними можна зробити об’ємну укладання. Оригінальність стрижок допоможуть підкреслити кучері, завитки, локони, хвилі. Красиво виглядає завивка на розпущеному волоссі. Прикрасити зачіску можна за допомогою шпильки або квітки.

Необхідно промити голову, розчесати локони. Потім вони обробляються стайлером, термозащитним кремом. Це дозволить зробити кращу фіксацію. Потрібно відділити прядки, завити їх на бігуді. Готові кучері потрібно укласти через проділ набік, тому або розподілити по тімені. Завершальним етапом служить обробка укладання лаком і нанесення прикрас.


Трохи іншим способом виходить укладання з прямим волоссям. Якщо хочеться залишити їх гладкими, то можна застосувати випрямляє косметику або щипці. Можуть знадобитися фен і брашінг. Прилади дозволяють витягнути пасма, укласти їх за бажанням. Вони допомагають отримати обсяг.

Укладання на довге волосся

Для довгого волосся більше підходять такі стрижки, як «Каскад», «Драбинка», «Клаптики». З ними можна просто розпустити волосся, які будуть виглядати акуратними. Не менш красиво виглядає укладання «Бабетта», «Пучки», «Французький водоспад».

Класичним варіантом вважається пучок. Створювати його потрібно з чистим волоссям. Пучки роблять як на тімені, так і в центрі, на потилиці. З пучка потрібно утворити джгут, після чого укласти його в вигляді спіралі близько підстави. Кріпити зачіску бажано за допомогою шпильок, невидимок.

Для випускного вечора мамам підійдуть прості зачіски. Головне, щоб вони була комфортними, і тоді в них буде зручно на протязі всього свята.

Ссылка на основную публикацию