Зачіски на середні волосся, ретро

Мода на зачіски постійно розвивається: з’являються нові види укладок. Є класичні варіанти, які лише трохи змінюються. Укладання в стилі ретро для середніх волосся були популярні в минулому столітті, та й зараз не втрачають своєї актуальності. Різниться багато варіантів цієї зачіски, і тому для всіх знайдеться свій варіант. Привабливо виглядають романтичні, оригінальні «черепашки», пучки. Їх доповнюють стрічками і обручами, тому вони підійдуть для випускного вечора, весілля та інших урочистих випадків.

створення зачісок

Зачіска в стилі ретро прекрасно виглядала на Мерилін Монро. Хвилясті кучері на середні волосся виглядають спокусливо. Щоб переконатися, чи підходить таке укладання, необхідно взяти фен, бігуді, лак, пінку. Локони необхідно обробити мусом (близько коренів для створення обсягу), а потім розподілити за допомогою гребінця. Потім треба просушити феном і накрутити зволожені пасма на бігуді. Досушити слід гарячим повітрям фена. Після цього бігуді видаляються, і пасма укладаються на бік або назад. Зафіксувати зачіску слід лаком.


Інший елегантний образ належить Жаклін Кеннеді. На середні волосся створюється прекрасна зачіска «Каре». Локони укладаються завитками. Створити укладку нескладно. Будуть потрібні кругла гребінець із середнім діаметром, лак, фен. Пасма необхідно зволожити і просушити феном. На допомогу можна використовувати брашінг. На гребінець потрібно накручувати кінчики, обробляючи їх гарячим повітрям. В кінці необхідно зробити начісування на маківці і скропити лаком.

Що вибрати на довгі локони?

 • Приваблива зачіска в стилі ретро — «Бабетта». Раніше для її створення було необхідне використання валиків, накладних волосся, шиньйонів, лаку і шпильок. Зараз же такий образ повинен бути природним, тому для цього будуть потрібні шпильки, лак, випрямляч. Локони обробляються термозащитним спреєм, потім їх слід випрямити. Потім вони збираються на потиличній частині і діляться навпіл. З однієї частини необхідно створити пучок або черепашку, фіксуючи шпильками. Інша частина повинна бути розділена порівну: одна застосовується для приховування підстави черепашки, друга — для укладання. Кінчики необхідно приховати під ліву пасмо і закріпити лаком.
 • Для довгого волосся часто використовуються зачіски в ретро-стилі з обручами. Зволожені локони необхідно обробити укладальним засобом і просушити. Потрібно створити обсяг близько коренів. Пасма начісуються і фіксуються шпильками. Потім потрібно надіти обруч або стрічку, завдяки чому перехід з начосом до волоссям буде плавним.
 • Для сміливих особистостей підійде «військова» зачіска в стилі ретро. Волосся необхідно поділити на частини за допомогою середнього проділу. Кінчики потрібно обробити щипцями. Буде потрібно відокремити пасма, начесать і закрутити пальцями. Готовий валик потрібно підняти вгору і закріпити шпильками. Такі ж дії виконуються на іншій стороні. В кінці укладання фіксується лаком.

Весільні варіанти

У стилі ретро можна зробити весільну зачіску. Також вона підійде для вечірок і офіційних заходів. Для завершеності образу застосовуються капелюшки, вуалі, діадеми, обручі, стрічки.

Весільна зачіска в стилі ретро створюється за своїми правилами. Є кілька її варіантів, що відрізняються часом появи.

 • У 1920-х роках укладання виглядала у вигляді акуратно укладених хвиль. Для прикраси застосовувалися вуаль, капелюшок, шпилька-брошка.
 • Для 1930-х років було характерно створення привабливою укладання з середніми волоссям. Їх потрібно зачесати на одну сторону і зафіксувати за допомогою лаку.
 • У 1940-1950-х роках були популярні укладання на різні волосся в стилі ретро. Локони потрібно звернути всередину, розділити і підкреслити всі завитки. Окрасою образу були сережки.
 • Стиль 1960-х років відомий високими пучками. З волосся створювався вузол, які ховали під фатою. За допомогою високого пучка образ будь-якої жінки перетвориться.
 • З зачісок грецького стилю можна вибрати укладання для весілля. Для них характерна наявність недбалості, привабливих кучерів, аксесуарів, обручів, стрічок. Оригінальним чином є грецька коса, обвита навколо голови.

Серед представлених варіантів можна знайти прекрасну зачіску для нареченої. Важливо, щоб вона була помірно скромною, адже так вона зможе гармоніювати з природним макіяжем.

Корисні рекомендації

 • Зачіски можна створити в домашніх умовах, оскільки вони необхідні для різних випадків. Оригінальний хвіст або пучок може підійти для роботи, а при створенні обсягу або додавання аксесуара можна з’явитися на вечірці.
 • Локони бажано помити попередньо, оскільки укладання буде краще тримати обсяг. Якщо голову мити перед укладанням, то необхідно скористатися кондиціонером.
 • Для довгих пасом будуть потрібні затиски, необхідні для підтримки укладання. Виконувати роботу потрібно акуратно. Хвилі фіксуються воском. Найкраще вони йдуть на-віч з гармонійними рисами обличчя.
 • Виконувати роботу бажано з чиєюсь допомогою, щоб можна було вчасно помітити недоліки і усунути їх. Якщо вона виконується самостійно, то потрібно взяти 2 великих дзеркала. Поставити їх потрібно навпроти один одного, адже так буде простіше виконувати процедуру.
 • Для перевірки укладання можна сфотографувати її. Будь-які недоліки можна усунути самостійно.


Сучасні варіанти зачісок цього стилю змінені в порівнянні з минулим століттям. Техніка роботи стала набагато простіше, з’явилися нові елементи. Завдяки оригінальній шпильці навіть звичайна укладання стане набагато привабливішим, тому вона підійде для вечірнього виходу. Прекрасно виглядають оригінальні валики, привабливо укладені локони, яскраві пучки. Серед великої різноманітності можна підібрати підходящий для себе варіант. Якщо він відмінно підходить до обличчя, то доповнити образ можна за допомогою макіяжу і наряду.

Шпильки для обсягу

Для створення об’ємних зачісок необхідні спеціальні шпильки.

 • Шпилька «бамп» представлена ??у вигляді об’ємної дуги, створеної з пластика. Вона включає багато невеликих округлих зубчиків. З їх допомогою локони міцно закріплюються, і прикраса зробить образ краще. Використовувати їх дуже просто. Буде потрібно зробити начісування пасма, а потім помістити її під шпильку. Зазвичай «бампіти» знаходяться в наборі з 5 штук. У них є інструкція, якою можна користуватися при створенні образу. Аксесуари можуть бути як великими, так і маленькими.
 • Шпильки «Бублик» і «Хегамі» використовуються для зачісок на різні локони. Вони представлені у вигляді гумки-кільця. Необхідно створити хвіст, протягнути його в гумку. Після цього гумка ховається під волоссям невидимками.

Бажано, щоб за кольором «Бублик» поєднувався з кольором пасом. Так прикраса буде непомітним. Гумка «Хегамі» представлена ??у вигляді товстої стрічки. Його застосовують як кільце для пучка. Покрито «Хегамі» натуральним хутром або м’якою тканиною. Візерунки та кольори бувають різними.

Всі варіанти зачісок прекрасні по-своєму. Важливо вибрати свій вид за типом обличчя і стилю. Правильна укладка і використання відповідних аксесуарів допоможуть створити привабливий образ.

Ссылка на основную публикацию