Зачіски на довге волосся на кожен день

Довге волосся надають різні ідеї для виготовлення зачісок. На їх основі створюються комфортні і зручні укладання на кожен день. Вони виконуються нескладно, а образ завжди буде стильним.

Кращі види

 • Кінський хвіст. Зачіска подібна до класичного хвоста, який слід закріпити ззаду. Для його виконання потрібно скористатися гумкою, гребінцем і лаком. Якщо заздалегідь намочити волосся, то вийде дуже красиво. Потім зафіксувати хвіст. Потім слід розчесати локони, укласти їх на потилиці. В кінці укладання слід зафіксувати лаком.

 • Створення начосом. Довге волосся вийде зібрати в красиву укладку, яка відмінно підійде на кожен день. Її виготовлення дуже просте. Для роботи буде потрібно лак, щипці, невидимки, гребінець з частими зубчиками. Спочатку необхідно розділити локони рівним проділом, а потім розчесати їх. Після цього слід відокремити прядку ззаду і розчесати її, захопити волосся з середини пасма. Таким способом все виконується кілька разів. На завершення зачіска фіксується лаком. З скронь зібрати пасма бажано невидимками. Аксесуари бажано заколоти хрест навхрест, і тоді зачіска закріпиться надійно.

 • Локони. На кожен день на довге волосся чудово підходить святкове зачіска — локони. Виконати укладання можна з будь-яким укладальним інструментом. Підійдуть дрібні кучері, так і великі. Щоб пасма не заважали, їх слід закріпити шпилькою. В кінці все обробляється лаком.

 • Французька коса. Ця зачіска вважається зручною на кожен день. Вона буде зручною на довге волосся. Вся робота виконується з використанням гребінця і гумки. Для закріплення потрібно лак. Спочатку слід розчесати локони, зачесати назад. Локони необхідно розділити на три частини, з яких випливає заплести косу на зразок «дракончика». Не варто туго плести косу, краще робити її вільніше, адже так вона буде виглядати об’ємною. Щоб зачіска була трохи густіше, необхідно витягнути кілька прядок з боків. В кінці зачіска фіксується гумкою і лаком.

 • Пишний пучок. Метод виконання нескладний, і створити таку укладку можна на довге волосся. Для процедури потрібно лак, гребінець, гумка. Необхідно розчесати локони і створити на потилиці в хвіст. При фіксації хвоста гумкою необхідно виконати один оборот, а під час другого не витягувати пасма до кінця (потрібно залишити 3 см). Пишний пучок виходить з начосом.

 • Стильна укладання підійде на кожен день. В її основу можуть входити джгути, плетіння. Виходить модна зачіска, якщо спочатку начесать довге волосся, потім взяти прядки з боків, і потім закріпити все позаду.

 • Палять. Необхідно розчесати локони, і розділити на навпіл. З кожної частини слід створити джгут, поправляючи його руками. Джгути переплітаються між собою, а потім закріплюються гумкою.

створення кіс

Самим практичними зачісками є коси, які підходять для виконання на кожен день. Зачіска може складатися з однієї і декількох кіс. Є різноманітні варіанти (риб’ячий хвіст, французька коса, колосок, ажурна коса), що відрізняються технікою виконання. Перевагою укладання є універсальність, оскільки вони однаково йдуть для різних випадків життя. Коси бувають акуратними і недбалими. Існує кілька простих варіантів.

 • Риб’ячий хвіст. Спочатку коса може бути складною, але якщо потренуватися, то на її виконання буде витрачатися кілька хвилин. Спочатку волосся необхідно розділити навпіл, а потім пасма слід відокремити і перенести на іншу сторону. На завершення всі фіксується гумкою.

 • Косичка-ободок. Ця зачіска може бути обрана для різних випадків на кожен день. Локони біля скроні потрібно розділити на 3 частини, після чого створюється звичайний колосок на протилежну сторону. Після створення обідка кінчик слід заховати. Якщо доплестися все до кінця, а то потім потрібно закріпити гумкою.

 • Іспанська вузол. Ця укладання може бути обрана на кожен день, оскільки волосся відмінно фіксуються. Спочатку створюється надійної хвіст ззаду, з якого плететься коса. З неї потрібно зробити тугий вузол і заколоти за допомогою шпильок.

виготовлення хвостів


Хвости створюються досить просто. Вони можуть бути різних видів, і їх слід вибирати на основі образу. Укладання підійде для будь-якої ситуації. Є кілька простих варіантів.

 • Вивернутий хвіст. Спочатку пасма збираються в хвіст. Потім гумку слід трохи спустити вниз, і локони вище її розділити на 2 частини. В простір слід протягнути хвіст, який виглядає як вивернутий. Кінчики краще підкрутити, адже так укладання виглядає завершеною.

https://youtu.be/pJnRGnEpkJQ

 • Хвіст-петля. Такий варіант більше підходить для довгого волосся. Він може виглядати акуратно або ж недбало, якщо випустити кілька прядок. Для цього необхідно зібрати локони в гумку, але на останньому обороті кінчик не потрібно протягувати. Вільний кінчик буде служити для прикриття гумки.

виконання пучків

Пучок — легка укладка для різних випадків. Пасма можна скручувати на різні вузли, закріплюючи їх за допомогою шпильок і гумок. Пучки бувають вільними, гладкими і плетіннями. До найкращим зачіскам відносять такі:

 • Пучок балерини. Для процедури потрібно валик. Можна просто зібрати пасма в тугий хвіст, а потім обернути його навколо гумки. Для фіксації пучка використовуються шпильки.

 • Пучок і коси. З волосся слід створити пучок. Потім з деяких прядок треба заплести коси, а інші залишити прямими.

 • Недбалий пучок. Цей види пучка більше йде до кучерявим волоссям. Їх треба вільно закріпити, кілька прядок можна залишити вільними.

Пучки зазвичай прикрашаються різноманітними аксесуарами, вибирати які слід під свій образ. З такою зачіскою буде комфортно завжди.

Укладання на короткі локони є одними з доступних. Їм не потрібен складний догляд. Є безліч різновидів зачісок. Прикрашати образ може стильний аксесуар. В кінці будь-які укладання закріплюються фіксують засобами (лаками, гелями), щоб вони протрималися протягом дня.

Правильний догляд за волоссям


Локони будуть акуратними тільки з постійним якісним доглядом. Виконувати його потрібно регулярно. Бажано дотримуватися професійних порад.

 • Мити голову слід тільки відповідним за типом волосся шампунем. Після процедури використовується бальзам. Бажано вибирати набори косметики для регулярного догляду за волоссям. Зазвичай вони включають шампуні, бальзами, маски. Це дозволить зробити догляд повноцінним.
 • Регулярно корисно виконувати лікувальні маски на основі натуральних компонентів. Вони дозволяють позбутися посічених кінчиків, усунути ламкість і сухість волосся. Корисні домашні бальзами, скраби, лосьйони.
 • Виконувати фарбування краще натуральними барвниками, або фарбою без аміаку. Хоч колір доведеться постійно оновлювати, але такі кошти не пошкоджують структуру волосся. Для цього відмінно підходять відтінкові шампуні, які дозволяють періодично оновлювати колір.
 • Локони повинні менше піддаватися різним впливам, тому тільки в крайніх випадках потрібно виконувати фарбування хімічними фарбами, мелірування, колорування, хімічну завивку.
 • Необхідно періодично виконувати стрижку кінчиків. Бажано виконувати процедуру «гарячими ножицями», які усунути проблему перетину надовго.
 • Розчісувати пасма потрібно тільки після їх висихання, оскільки зволожені можна пошкодити гребінцем. Процедуру потрібно супроводжувати масажем, і виконувати це краще кілька разів на день. Бажано вибрати дерев’яну гребінець.
 • Створювати потрібно тільки вільні різновиди зачісок, оскільки пасма від цього пошкоджуються. Для прикраси слід використовувати тільки зручні гумки і шпильки.
 • Користуватися засобами для укладки приладами слід рідко, так як структура волосся від них псується. Перед їх використанням потрібно користуватися термозащитой.
 • Для укладання застосовуються лаки, муси, спрей. Користуватися цими коштами слід в мінімальній кількості, щоб локони були доглянутими.

З довгим волоссям створюються різноманітні види зачісок. Для повсякденності це прості варіанти, створення яких не займає багато часу. Досить навчитися виконувати кілька нескладних укладок, і тоді для будь-якого випадку можна буде створювати практичні варіанти зачісок.

Ссылка на основную публикацию