Зачіски і стрижки для чоловіків з круглим обличчям

Як один і той же розмір одягу, так і одна і та ж зачіска не підходить усім чоловікам одночасно. Але на відміну від одягу, яку Ви можете зняти після дня вислуховування глузливих зауважень ваших колег, Ви не зможете також просто змінити зачіску.


Саме з цього, перш ніж піти в перукарню, варто знати, які стилі найкраще підходять для Вашої форми особи. Зрештою, додатковий сантиметр на маківці або невелика кількість волосся на скронях, можуть несподівано перетворити Ваш зовнішній вигляд.

Як визначити форму обличчя?

Це дуже просто: По-перше, запасіться гнучкою мірної стрічкою і зробіть необхідні заміри.

  • Лоб. Виміряйте довжину від вигину однієї брови до вигину інший.
  • Вилиці. Виміряйте відстань від однієї щоки до другої, починаючи від зовнішнього куточка одного ока і закінчуючи зовнішнім куточком іншого очі. Зверніть увагу на те, щоб стрічка проходила по самим виступаючим лініях обличчя.
  • Підборіддя. Виміряйте відстань від кінчика підборіддя до нижнього рівня вашого вуха в точці, де кути щелепи йдуть вгору. Помножте це число на два, щоб отримати виміри іншої сторони.
  • Довжина особи. Виміряйте відстань від центру лінії росту волосся до кінчика підборіддя.

Після того як Ви отримали всі вимірювання, порівняйте з нижчеописаними показниками, щоб визначити, який найкраще описує Вашу форму обличчя (розглянемо кілька показників):

  • Овал: довжина особи більше, ніж ширина скул і лоба, більше підборіддя. Кут щелепи закруглений, не різкий.
  • Квадрат: Всі вимірювання досить схожі. Кут щелепи гострий, а не округлий.
  • Кругла форма: вилиці і довжина особи мають аналогічний вимірювання. Вони більше, ніж у лоба і підборіддя, які також мають аналогічні вимірювання. Кут щелепи є м’яким і набагато менш вираженим.

У цій статті розглянемо більш докладно круглий тип особи і визначимо, які стрижки та зачіски будуть вдалим вибором для власників такого типу.

Рекомендуємо почитати:

Масло для бороди: види і секрети застосування

Кругла форма обличчя у чоловіків

Характерною рисою круглої форми обличчя є те, що воно має тенденцію бути однаковим по довжині і по ширині, це призводить до того, що власники зазначеного типу виглядають мило і м’яко. Круглолиці чоловіки повинні носити стрижі, яка збалансує їх образ, додасть йому мужність і рішучість.

Існує три варіанти зачісок найбільш доречних в цьому випадки. Ключовим моментом тут є, щоб подовжити форму обличчя і не додати ширину. Добре спрацюють класичні стрижки — бокс, напівбокс. Косий чубчик створить ілюзію кутів і зменшить округлість чола.

Відео. Як зробити зачіску чоловікові з круглими рисами обличчя

Підбірка зачісок для кругловидих чоловіків

Волосся підняті вгору

Ключовим моментом в цій зачісці а-ля Квіф є те, що вона врівноважує особа. Висота стрижки подовжує ваше обличчя, і коротко пострижені волосся з боків відволікають увагу від ширини обличчя.

Коротка зачіска для хвилястого волосся

Кучеряве волосся не терплять недбалості, укладати потрібно за допомогою фена і моделюють коштів.

Рекомендуємо почитати: 

30 кращих універсальних чоловічих стрижок сезону 2016-2017

Стильна зачіска для густого волосся

Для чоловіків з круглими рисами обличчя «канадка» стане універсальним вирішенням проблеми. Густе волосся на маківці подовжать обличчя. Округлі щоки і скули перестануть кидатися в очі.

ділові зачіски

Класика — для ділових особистостей.

Стрижка бокс

Це дуже коротка стрижка, яка повністю відкриває обличчя, змінюючи м’які риси на мужні та чіткі.

напівбокс

Стрижка напівбокс — це стрижка сильних мужніх і рішучих чоловіків. З такою зачіскою чоловік миттєво перетворюється в стильного денді.

каре

Чоловіча стрижка під каре створює ілюзію зорового подовження особи. Каре підійде чоловікам будь-якого віку. Дуже красиво виглядає на кучерявих волоссі з асиметричною чубчиком.

Стрижка на прямому волоссі

Круглолицим чоловікам слід уникати горизонтальних ліній і вдаватися до допомоги вертикальних, щоб візуально витягнути особа.

асиметрія

Чоловіча зачіска з асиметричною чубчиком підкреслює вилиці і візуально подовжує підборіддя.

Підберіть стрижку для свого обличчя, свого стилю, порадьтеся зі своїм майстром і ловите захоплені погляди проходять повз дівчат;) 

Ссылка на основную публикацию