Зачіски і стрижки для чоловіків із залисинами — 6 кращих варіантів

З віком у чоловіків часто спостерігається витончення волосся, яке з часом призводить до випадання і часткового облисіння. Більшість сучасних представників сильної половини людства виявляють до своєї зовнішності вимоги, які не поступаються побажанням з боку жінок. Основною причиною розвитку залисин може бути регулярні стресові ситуації, неповноцінне харчування, проблеми з боку шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, неконтрольований прийом медикаментозних засобів або генетична схильність.

Якщо дана проблема торкнулася чоловіка в молодому віці, її не можна залишати без уваги через те, що, найчастіше, вона схильна до прогресування. Крім того, ситуація може негативно впливати на психоемоційний стан і приводити до розвитку депресій і формування комплексів. Існує велика кількість медичних методик, спрямованих на боротьбу з погіршенням якості волосся. А також деякі прийоми, здатні приховати зовнішні недоліки. Далі ми більш детально розглянемо сучасні стрижки та зачіски, здатні візуально усунути проблему рідкого волосся, а також зробити непомітними деякі нюанси зовнішності.

Найбільш популярні зачіски і стрижки для чоловіків із залисинами

1. Стрижка «Цезар»

Це вдосконалений і більш подовжений варіант звичного «їжачка», який вже довгий час займає лідируючі місця в рейтингу чоловічих стрижок. Дана зачіска дуже проста в догляді і не вимагає додаткового часу для укладання. Хаотичні рухи пальців і трохи коштів для стайлінгу допоможуть створити стильний образ за кілька секунд, а також приховати проблемні зони.

Рекомендуємо почитати: 20 Топових зачісок Квіфф для Чоловіків з чубком Сезону 2016-2017

2. Пасма, укладені назад

Якщо Ваші локони відрізняються жорсткістю і помірною густотою, можна спробувати зачісувати їх назад. В такому випадку, наявність незначних залисин в зоні скронь додасть образу додаткової мужності і харизматичності. Крім цього, даний вид укладання здатний приховати поріділі ділянки в тім’яній області. Для виконання такої зачіски необхідно відростити значну довжину волосся, розташованих в передній частині або скористатися засобами для фіксації, наприклад, воском або гелем. Необхідно враховувати, що зачесиванія волосся в сторону може підкреслити недоліки.

При мало вираженому облисінні фахівці рекомендують не приймати особливо радикальних заходів щодо зміни іміджу. Найчастіше, буде досить зберегти звичну зачіску, доповнивши її більш видовженими пасмами, розташованими в передній частині, так, щоб вони вільно лягали на залисини. В такому випадку, в скроневій і задньої частини голови підтримується середня довжина волосся. Якщо спостерігаються такі явища, як надмірне витончення шевелюри, можна спробувати градуйовані багатошарові стрижки.

Рекомендуємо почитати: Кращі рецепти домашніх масок для волосся

3. Зачіски для довгого волосся

Чоловіки, які мають досить густе волосся і залисини в області скронь, часто віддають перевагу стрижок зі збереженням довжини. Чубчик або професійно виконана филировка здатні приховати хвилюючі зони і надати образу пустощів. При виборі такої зачіски важливо створити гігієнічні процедури і підтримувати волосся в ідеальній чистоті.

4. Текстурована стрижка для середньої довжини

Даний варіант передбачає наявність декількох рівнів пасом різної довжини, що в результаті дає можливість надати волоссю додатковий об’єм і приховати залисини.

5. Стрижка, виконана машинкою

Проста стрижка волосся під одну насадку є відмінним рішенням у разі рідшаючою лінії росту волосся. Дана зачіска підходить практично під будь-який стиль одягу, вона проста в догляді, не вимагає абсолютно ніяких додаткових засобів для догляду, крім правильно підібраного шампуню, який допоможе уникнути появи лупи, неприпустимою на такій мінімальній довжині.

6. Зачіска «під нуль»

Такий варіант додасть мужності і агресивності своєму власникові, проте, слід врахувати, що стрижка підкреслить форму черепа, а також зажадає регулярного оновлення — не рідше одного разу на два тижні.

Рекомендуємо почитати: 20 Кращих зачісок для лисіючих чоловіків

Додаткова рекомендація

При вирішенні кардинально змінити імідж або додати в образ свіжу ноту, слід звернутися до професійного стиліста-перукаря, який в процесі підбору зачіски зможе врахувати форму обличчя, а також тип волосся клієнта. Для більш точної передачі своїх побажань можна роздрукувати фотографії зачісок, найбільш придатних на Вашу думку. Досвідчений майстер не тільки якісно обробить волосся, але і дасть рекомендації на рахунок підбору засобів для подальшого догляду.

Ссылка на основную публикацию