Зачіски для маленьких дівчаток

Маленькі дівчатка теж бажають виглядати чудово. Для цього вибираються гарний одяг, взуття, аксесуари. Важливе значення має зачіска. Вони створюються на короткі, середні і довгі волосся. Багато укладання досить складні у виконанні, і тому їх створюють для урочистих випадків. На кожен день прекрасно підходять прості і красиві зачіски, які завжди зручні.


Зачіски для маленьких дівчаток складаються з хвостиків, плетінь, пучків. Є безліч варіантів укладок, головне, щоб вони були комфортними. А в якості прикрас можуть служити красиві аксесуари.

З коротким волоссям

До них відносять укладання, які виконуються на довжину до плечей. Щоб усунути локони з особи, буде потрібно кілька шпильок, якими потрібно закріпити пасма ззаду. Для цього підійдуть маленькі крабики, заколочки і невидимки.

Укладання на коротке волосся може бути трохи ускладненою, якщо створити з прядок джгутики. Закручування слід виконувати до верхівки. Тоді джгутики не розпадаються. Кінчики кріпляться за допомогою крабиків і шпильок. Такий варіант ідеальний на кожен день.

Локони зверху поділяються на 4 частини. З кожної слід створити джгутик. Потім їх закріплюють крабиками. Можна вибрати колосок, який відмінно виглядає уздовж лінії росту пасом. Приступати до виконання зачіски потрібно з вуха, пересуваючись до протилежної сторони. Кінчики скріплюються шпильками або квітками.

Укладання на коротке волосся представлені у вигляді хвостиків. Їх потрібно виконати в кількості декількох штук. Зачіска легка в створенні, а стильні аксесуари дозволять надати яскравість.

Оригінально виглядають кучерики, навіть на короткі локони. Для їх виконання застосовуються Термоприлад. З їх допомогою виходять прекрасні хвилі і локони. Але інструменти небезпечні, а дитячі коротке волосся ще зовсім ніжні. Найкраще вибрати перевірений безпечний спосіб використання ганчірок. Буде потрібно дрібненький шматок тканини, з якого нарізаються смужки (2 * 10 см). Стрічки накручуються на короткі зволожені прядки. В кінці їх слід зав’язати вузликом. З такими бігуді можна лягти спати, а вранці будуть готові оригінальні кучері. Розчісувати їх не варто, можна поправити руками.

Із середніми волоссям

На середні волосся є ще більше зачісок. Якщо вони здорові і доглянуті, то прекрасно виглядають розпущеним. На їх основі можна виконати і інші укладання. Дуже добре виглядає завивка, і використання яскравих аксесуарів. Вони підійдуть на кожен день.

Щоб зачіска була зручною, можна вибрати варіант на основі хвостиків або кісок. Коси можуть заплітати в різних видах. Для повсякденності підходить варіант у вигляді обідка.

Практичний вид на середні пасма — кінський хвіст. Якщо укладання нудна, то її можна доповнити відповідними елементами. Наприклад, можна приховати гумку, обмотавши хвіст пасмом волосся. Підійде «зворотний хвіст». Локони потрібно зібрати, а потім розділити на 2 частини, і пропустити в отвір залишилися прядки. В цьому випадку гумка теж виявиться прихованою.

Прекрасно виглядають зачіски з бантами з волосся. Їх можна виконувати на потилиці і маківці. Виконується робота досить просто. Спочатку слід зібрати хвіст і закріпити його гумкою. Під час останнього разу не варто пропускати пасма через гумку (потрібно зупинитися до середини). Отриману деталь слід поділити навпіл, а кінчик використовувати для створення середини «бантика». В кінці укладання на середні локони фіксується невидимками.

На середні волосся йдуть джгути. Вони можуть створюватися в будь-якому місці голови. Зробити кілька джгутів з боків, і буде готова нова зачіска. На середні пасма відмінно йдуть коси. Вони мають різні види плетінь. Деякі варіанти створюються складно, але виконати «риб’ячий хвіст» або «водоспад» під силу всім.

Щоб створити «риб’ячий хвіст» слід розділити локони прямим проділом навпіл. Після цього з бічної частини взяти тонку прядку, і перекласти її через основну пасмо. Також виконується з іншою стороною.

«Водоспад» — одна з найстильніших укладок. Він являє собою класичну французьку косу, тільки її відмінністю є те, що нижню прядку не потрібно вплітати, нехай вона недбало звисає. Продовжувати плетіння потрібно з іншого пасма.

З довгим волоссям


Зачіски для маленьких дівчаток на довге волосся можуть бути різноманітними. Можна вибирати варіанти, які використовувалися для більш коротких видів пасом. Прекрасно виглядають кучері. Їх доповненням служить косичка або інша деталь плетіння. Прикрасити образ допоможе аксесуар.

На кожен день можна робити хвости, джгути, коси. Є безліч варіантів. Наприклад, два хвоста сплітаються між собою. Після цього вони скручуються в джгути, і фіксуються невидимками. Зачіска виглядає складною, але насправді виконання не зайняло багато часу.

З колоском можуть виконуватися різні варіанти укладок. До них відносять равлика, у якій плетіння починати потрібно з верхівки, і продовжувати роботу у лінії росту. Є варіант плетіння у вигляді сердечка, при якому плести косу слід з верхівки, і продовжувати виконання симетричних півмісяців.

Аксесуари для волосся

Для прикраси зачісок використовується безліч аксесуарів. Їх треба вибирати на основі свого стилю. Необхідно пам’ятати не тільки про красу, а й про зручність аксесуара.

  • Шпильки. Їх використовують для фіксації та прикраси зачісок. До них відносять невидимки, шпильки, шпильки-банани, краби. Тільки прикраси не повинні бути металевими, краще вибирати пластмасові.
  • Обручі. Для повсякденного способу відмінно підходить обруч. Можна виконати будь-яку просту укладку, а цей стильний аксесуар буде служити доповненням. Обідки можуть бути і святковими, наприклад, з квітами.
  • Шпильки з стрічок більше йдуть до святкових укладок. Аксесуари на основі тканини і стрічок можна виконати самостійно.
  • Шпилька бампи підійде для зайнятих людей, так як з нею зачіски створюються досить швидко. Локони завжди будуть акуратно укладеними.
  • Гумка для грецького образу. Оригінальні аксесуари прикрашають зачіску грецького стилю. Це може бути і красива діадема. На них зазвичай є квіти, намистини.

Повсякденні дитячі зачіски виконувати нескладно, якщо навчитися виконувати хоча б прості варіанти. Вони створюються швидко, і підходять для різних випадків.

Ссылка на основную публикацию