Зачіски для дівчаток

Кожній дівчинці хочеться відчувати себе справжньою принцесою з казки. Погодьтеся, хвостики, і кіски кілька застаріли. У той же час існує велика кількість цікавих і різноманітних укладок, які підійдуть на кожен день і для урочистого виходу.

Вибір тієї чи іншої дитячої укладання залежить від віку дівчинки. Тому ми почнемо розглядати укладання з самого юного віку.

Які укладання підійдуть для дошкільного віку

Маленькі дівчатка ведуть досить активне життя. Вони люблять побігати, пограти. У той же час їх укладання повинні бути акуратними і витримувати такий напружений ритм життя. Дитячі укладання повинні бути дуже міцними, так як дівчатка дуже активні. Як правило, у маленьких дівчаток в цьому віці волосся коротке або середньої довжини. Однак створити цікаву укладку цілком можна.


Ця укладання називається «Чотири доріжки». Вона особливо підходить дівчаткам з кучерявим волоссям. Для того щоб її зробити, потрібні чотири невеликих «краба», які нагадують квіточки.

Як зробити укладку

Ця укладання може бути виконана на короткому волоссі і підійде для маленької дитини.

 • Потрібно розчесати волосся за допомогою пальців.
 • Трохи намочити пасма пульверизатором.
 • Гребінцем розділити локони на прямий проділ.
 • Для виконання укладки будуть потрібні дві середні пасма, які розташовуються зліва від проділу. Перша пасмо йде від лінії носа і до середньої частини брови. Друга прядка буде від середньої частини брови і до кінця. Ці пасма фіксуються за допомогою затискачів.
 • Аналогічно надходять з пасмами, які розташовуються праворуч від лінії проділу.
 • Тепер звільняємо одну пасмо з зовнішньої частини ліворуч, скручуємо у напрямку до проділу і фіксуємо за допомогою «краба».
 • Аналогічно робимо з рештою локонами, які були закріплені затискачами.
 • Решту волосся потрібно трохи наїжачити.

Розглянемо інші укладання для дівчаток

Ця укладання називається «Жгутики і кучеряшки». Така зачіска для дівчинки підійде не тільки для дошкільнята, а й для дитини, який вже вчиться в початкових класах школи. Багато дівчаток в цьому віці носять стрижку каре на короткі і середні волосся. Але справа в тому, що з часом локони, які звисають, починають заважати. Тому можна зробити цікаву укладку. Вона виконується аналогічно укладанні, яка називається «Два джгута».

 • Потрібно розчесати волосся на косий або прямий проділ.
 • Взяти пасма з середини.
 • Скрутити їх в напрямку, який протилежно росту волосся.
 • Зафіксувати джгутики за допомогою «крабиків» або невидимок.

На основі цієї укладання можна запропонувати гарну зачіску, яка підійде на свято. Для цього будуть потрібні дрібні бігуді.

 • Вимити волосся.
 • Розчесати.
 • Накрутити на бігуді.
 • Висушити пасма за допомогою фена.
 • Зафіксувати кучерики лаком.
 • Прикрасити укладку красивим ободком.

Можна зробити зигзагоподібний проділ і зібрати волосся в два хвости. В якості прикраси укладання використовувати банти або квіти. Укладання для дівчаток на короткі локони можуть бути зроблені за допомогою стрічок.


Для маленької модниці відмінно підійде зачіска «Різнобарвні хвости». Як аксесуари використовують гумки різного кольору. Волосся для створення зачіски повинні бути трохи вологими. Їх поділяють на кілька рівних пасом і роблять хвости, які фіксуються гумками. Кількість хвостів і гумок залежить від вашого бажання і фантазії.

Зачіски для маленьких принцес на довгі локони

Довгі локони дозволяють створювати найрізноманітніші дитячі укладання для дівчат для різних випадків. Така довжина підійде для створення «кінського хвоста», «риб’ячої коси», укладок, що виходять з «французьких кіс», можна робити джгути. Зачіски для дівчаток на довгі локони відрізняються великою різноманітністю, це можуть бути «Водоспад» або «Бант». Плетіння коси не завжди займає багато часу. Зачіски для дівчаток у вигляді коси завжди будуть актуальними і святковими.

Різноманітні зачіски на основі «кінського хвоста»

Банальний «кінський хвіст» носити кожен день нудно. Втім, цю зачіску можна урізноманітнити. Для цього потрібно замаскувати гумку під пасма. Все дуже просто. Робиться звичайний хвіст, з якого залишається пасмо зверху. Її скручують у вигляді джгута, а потім обертають навколо аксесуара.

Для маленьких дівчаток підійде така зачіска. Вона також робиться на основі «кінського хвоста». Для створення такої зачіски потрібно зробити хвіст, і закріпити його за допомогою гумки. Після цього з хвоста потрібно виділити два локона і надати їм вигляду джгутів.

Різноманітність кіс і зачісок на їх основі також дозволяє підбирати зачіски для дівчаток різного віку. На основі «французької коси» можна створити «Водоспад». Таке укладання підійде для святкового заходу. Для цього роблять «французьку косу», і вільні пасма пропускають крізь неї. Створити ефект водоспаду з пасом допоможуть плойка або щипці.


Для дівчаток підліткового віку звичайний хвіст або «французька коса» здадуться нудними. Можна урізноманітнити зачіску за допомогою складних кіс. Для того щоб створити фактурну зачіску, робиться хвіст. А потім плететься «колосок» з використанням пасом з боків.

Якщо волосся мають середню довжину, то можна заплести «колосок» в зворотному порядку або виконати плетіння у вигляді вузлів. Таким чином, для того щоб створити оригінальні зачіски для дівчаток, зовсім необов’язково мати волосся довге. Можна домогтися цікавого варіанту, придбавши невеликий досвід.

Чим цікаві коси

Зачіски для дівчаток з використанням різних кіс можна назвати унікальними. Вони підійдуть для модниць різного віку. Дуже цікаві пучки, косички, хвости. Так, для дівчаток старшого віку справжньою знахідкою стануть різні пучки. Причому їх можна робити і з кіс. В такому випадку укладання буде виглядати завжди акуратно й охайно. Робити укладання для маленьких принцес дуже просто навіть в домашніх умовах своїми руками, головне — практика. Прикольні нескладні святкові коси, зроблені своїми руками, завжди будуть в моді. Дитячі схеми на коси дуже легкі, і практично не відрізняються від дорослих. Дитячі коси можна робити навіть на локони середньої довжини.


При створенні зачісок на дитячі волосся зовсім необов’язково використовувати кошти для укладання. Вони можуть завдати шкоди волоссю. Цілком достатньо користуватися звичними засобами для догляду за локонами. Для фіксації зачісок використовуються гумки і шпильки. Для того щоб надати зачісці святкового вигляду, скористайтеся стрічками, красивими шпильками або квітами.

Багато зачіски для дівчаток можна зробити своїми руками в домашніх умовах. Урізноманітнити їх допоможуть чубчика різної довжини. На середніх волоссі буде красиво виглядати одностороння «французька коса». Ця зачіска дозволить утримати волосся, вони не будуть заважати.

Зачіски на коротке волосся не відрізняються спеціальними технологіями. Можна робити їх за допомогою шпильок і гумок. Дитячі зачіски для локонів для дівчаток можуть бути не тільки з гумками і шпильками. Для них можна використовувати і обідки зі стрічками.

Ссылка на основную публикацию