Зачіски для дітей на середні волосся

При виборі дитячої укладання необхідно враховувати, що волосся дітей ніжні. Якщо для дівчинки зупинити вибір на локони, то до кінця дня вони можуть заплутатися. Щоб цього не відбувалося, необхідно створювати зачіски щодня. Не варто вигадувати складні плетіння, адже є багато зачісок, зручних в створенні. Укладання можуть бути як з чубчиком, так і без неї. Для дітей важливо вибирати практичні і зручні укладання.

Вимоги до зачісок

 • Дитяча зачіска повинна бути простою і зручною для самостійного створення. Тим більше що волосся дівчинки ніжні, і вони не повинні страждати від складних укладок.
 • Можна вибрати оригінальні дитячі зачіски для щоденного використання.
 • Важливо, щоб волосся не заважали очам.

оригінальні коси

На середні локони відмінно підійдуть незвичайні красиві коси. Раніше заплітали тільки звичайні кіски, але зараз є безліч варіантів. Такі укладання підійдуть дитині на будь-яке свято і для повсякденності.

Для прикраси кіс застосовуються незвичайні стрічки і шпильки. Чудово підійдуть для будь-якого випадку такі коси, як «риб’ячий хвіст», «колосок» і «французьке» плетіння.

На середні і довгі волосся можна заплітати красиві коси. Необхідно розділити локони на 2 частини. Повинен вийти рівний проділ, що знаходиться по вертикалі. Кожна пасмо кріпиться гумками. Потім плететься ліва частина, з якої створюється 2 коси. Точно так само потрібно зробити з правою частиною.


Коса, яка перебуває з проділом у лівого боку, з’єднується з правою. А інша права коса — з лівої. Такі дитячі зачіски кріпляться резинками. В результаті повинен вийти хрестик на маківці. Таке укладання буде чудово виглядати з чубчиком незвичайного виду. Дітям її можна робити на різні випадки.

яскраві банти

Для школи відмінний варіант — дитячі зачіски з бантами. Найкраще вони кріпляться на довгі і середні волосся. А якщо образ буде з чубчиком, то вигляд буде ще привабливіше. Крім бантів створюються коси з вплетеними стрічками.

Є оригінальна дитяча зачіска на середні локони з прикрасою у вигляді бантів:

 1. Волосся необхідно трохи зволожити водою. Потім їх необхідно розділити на рівні пасма і створити вертикальний проділ.
 2. Після цього зав’язуються 2 хвоста, і кожен потрібно розділити на 2 частини.
 3. Ту частину, яка знаходиться близько проділу необхідно з’єднати з тією, яка знаходиться на протилежній стороні.
 4. З усіх пасом створюються косички. В кінці зачіска прикрашається бантом. З чубчиком такий варіант буде ще красивіше.

Існує інший привабливий образ на середні і довгі волосся з чубчиком:

 1. Локони збираються нагорі.
 2. Потім їх обертають атласною стрічкою.
 3. На бічній частині голови кріпиться бант, після чого створюється звичайний хвіст і близько підстави прикрашається бантиком.

Гумки для волосся

Найпоширеніші дитячі зачіски на середні і довгі волосся створюються з гумками. Образ може бути як з чубчиком, так і без неї.

 1. Потрібно зібрати деяку частину локонів близько чола і створити хвіст, обв’язавши його гумкою.
 2. Потім слід відступити від хвоста 5 см і взяти пасмо з розпущеного волосся, зафіксувавши її гумкою.
 3. З рухом вниз вплітаються всі інші пасма. Вийшла приваблива проста зачіска, яка ще краще буде виглядати з чубчиком.

створення хвоста

Коли не хочеться створювати щось складне, то завжди є варіант — хвіст. Є цікавий варіант зачіски на довге волосся:

 1. Слід розділити локони на 2 пасма.
 2. Потім створюється вертикальний проділ.
 3. Після цього створюється вертикальний проділ.
 4. Пасма кріпляться резинками. Для прикраси можна надіти оригінальний ободок.

незвичайні варіанти

Дитячі зачіски з чубчиком створюються у вигляді джгутів, пучків, вузлів. Так як локони тонкі, то необхідно дотримуватися кількох нескладних правил. Щоб вони не піддавалися негативному впливу, необхідно рідко користуватися укладальної косметикою: лаками, мусами і гелями.

Школяркам цілком підійде зачіска на основі начосом. Існують деякі правила його створення:

 1. Необхідно виділити середню пасмо і зробити начісування. Виконують це з потиличної частини. Обробляти пасма біля коріння не варто.
 2. Після цього обробляються всі пасма.
 3. Коли робота закінчена, необхідно за допомогою м’якої щітки створити потрібну укладку. Отримати ефектний вигляд укладання можна за допомогою грецького стилю.

створення локонів

Відмінно підійде для будь-якого торжества зачіска з джгутиками. Щоб вона була незвичайною, необхідно використовувати шпильки, квіти, стрази.

 1. Локони розділяються на 2 частини, з яких створюється 2 хвостика.
 2. Необхідно взяти одну пасмо і закрутити її в джгут. Після закінчення він сам скручується в петлю. Ця частина волосся закріплюється біля основи за допомогою невидимок.
 3. Така ж робота триває з правою частиною. В результаті виходить хвіст, створений з джгутиків. Його слід закріпити гумкою і невидимками. Все те ж саме виконується з лівим боком. Окрасою служать шовкові стрічки. В кінці відбувається фіксація лаком.

грецький стиль

Для дівчаток прекрасно підійде зачіска в грецькому стилі. Вона більше підходить для урочистих випадків. Зазвичай локони збираються ззаду за допомогою різних способів, в тому числі і плетіння. Деякі пасма можуть бути розпущеним.


У багатьох варіантах укладок використовується діадема. Можливі й інші святкові прикраси. Для закріплення укладання використовується фіксує косметика. Щоб не шкодити волоссю, можна використовувати підсолоджену водичку.

Застосування кольорового лаку

Якщо необхідно зробити незвичайну укладку, то все-таки будуть потрібні фіксуючі засоби. Зараз їх можна придбати в спеціалізованих магазинах. Кольоровий лак буде найбільш підходящою косметикою.

Засіб, нанесене на локони, швидко усувається при першому митті голови. Але через можливої ??шкоди використовувати його часто не варто.

урочистий варіант

При бажанні створити щось незвичайне, можна зробити ажурні коси з бантиків.

 1. Необхідно підготувати 2 гумки, шпильку і лак для фіксації.
 2. Потрібно зробити звичайний проділ і розділити локони на 2 пасма.
 3. Потім починається плетіння «колоска» з лівої частини, просунувшись тільки на 5 см. Після цього створюється інший проділ через 1,5 см від центрального.
 4. Слід закінчити плетіння «колоска». Нову пасмо не варто чіпати, вона протягується через шпильку. Потім ця шпилька служить для протягування «колоска» в петельку.
 5. Вільний хвіст потрібно укласти по сплетеному «колоску». Хвіст прикривається інший пасмом. Такі ж дії виконуються з правою частиною.

Для створення різних зачісок потрібні терпіння і посидючість. Укладальні кошти потрібно використовувати рідко, тільки для урочистих випадків. Хоча на дітях зачіски виглядають привабливо і без косметики. Наприклад, можна виконати зачіску з плетінням. Укладання виконується на зволожені пасма. Щоб образ був яскравіше, рекомендується використовувати накладні пасма або стрази. Але це краще робити для дівчаток постарше.

Завершити образ можна за допомогою пір’я, квітів, намистин. Не варто робити тугу зачіску, вона повинна бути комфортною. Є ще й інші варіанти отримання зачісок, в деякі з них можна внести свої зміни.

Якщо звернутися в перукарню, то фахівець допоможе вибрати оригінальний варіант за типом обличчя. Важливий критерій для отримання дитячих зачісок — простота. Не варто виконувати складні укладання з використанням тугих шпильок. Маленькі діти активні, і тому їм потрібна, перш за все, зручна укладка. Школяркам постарше можна робити ускладнені плетіння із застосуванням різних перукарень методів. Залежно від випадку можна вибрати щось незвичайне і привабливе, щоб воно підходило по ситуації. А акуратність зачісок залежить від правильного щоденного догляду і якості укладання.

Ссылка на основную публикацию