Зачіска пучок

Зачіски пучок є одними з найпопулярніших. Їх можна зробити на середні і довгі волосся. Причому вільний об’ємний пучок може розташовуватися зверху і знизу, ззаду і спереду. Його вийде виконати своїми руками, якщо навчитися покроково виконувати роботу. Ракушка і укладання в грецькому стилі здатна робити образ святковим.

На середні пасма ідеально весільна зачіска пучок, яку можна вибрати і на випускний. Зазвичай їх прикрашають діадемою, фатою, стрічкою. Робити такі зачіски можна і для повсякденності, тільки прикраси слід вибирати більш скромні. Є оригінальні укладання з пучком на потилиці, на маківці, з боків. Низький пучок, прикрашений діадемою, дозволить створити зачіску в грецькому стилі. Ракушка ідеально підходить на випускний. Робити такі укладання можна і на кожен день. За допомогою пучка виконуються різноманітні красиві зачіски на середні волосся. Вечірня укладка може бути прикрашена діадемою або гарною шпилькою.

Переваги. Приклад: недбалий

Об’ємний пучок є одним з поширених, і тому у неї є безліч переваг.

  • Волосся, зібрані з боків, на маківці, на потилиці, не заважають. Ракушка буде комфортною в будь-якій ситуації. Тому з такою зачіскою буде комфортною весь день. Його можна зробити для заняття спортом і роботи. Зачіска ракушка підійде для свят і повсякденності. Робити їх можна для будь-якого типу особи.
  • Зачіска пучок з косою виглядає витончено, тому вона підходить для повсякденності і свят. Зробити її можна і на весілля, тільки тоді її краще доповнювати фатою. Укладання в грецькому стилі прикрашають діадемою, а на випускний її прикрашають модними аксесуарами. Її можна легко зробити своїми руками.
  • Укладання волосся пучком виконується легко. Поетапно можна навчитися виконувати різні види зачісок. Ракушка і укладання в грецькому стилі ідеально підходять на випускний. Прикрасити волосся можна діадемою.
  • Є багато видів пучка на локони довжиною до плечей, серед яких можна знайти підходящі варіанти для різних випадків. Ракушка і зачіска в грецькому стилі підходить для свят, а об’ємний низький або високий пучок ідеальний на кожен день. Прикрасити їх можна діадемою і стрічкою.


Існують різні швидкі укладання, на основі яких можна створити красиво розпущене пасма. На випускний та інші випадки життя відмінно підходить черепашка і зачіска в грецькому стилі. Робити їх своїми руками можна і на кожен день.

Вибір за типом обличчя. Приклад: на маківці

Хоч класичний недбалий пучок є універсальним, все ж його слід виконувати під свій тип особи. Середні волосся, акуратно зібрані на верхівці, здатні вдало підкоригувати зовнішність.

  • Овальний. Для цього типу обличчя підійде класичний недбалий вигляд укладання. Локони до плечей, красиво зібрані на верхівці, можуть утворити вільний об’ємний пучок. Можна виконати два хвоста, оригінально укладені. На основі таких принципів може виконуватися вечірня зачіска. В цьому випадку можна зробити обличчя відкритим, а підкреслити його за допомогою макіяжу.
  • Трикутний. Приховати широкий лоб допоможе зачіска, що поєднує недбалий пучок і чубок. Зазвичай її використовують на пасма до плечей. Чубчик слід вибрати масивну, щоб вона виглядала гармонійно.
  • Квадратний. Приховати щоки допоможуть бічні пасма, зібрані в недбалий пучок. За допомогою косою чубчика особа стає візуально витягнутим.


Оригінальні деталі (чубчика, проділи, асиметрія) підійдуть і для зачіски на випускний.

Особливості виконання. Приклад: бантик

Створити вільний високий або низький недбалий пучок вийде своїми руками. Причому може бути два пучка. Зазвичай їх виконують на волосся довжиною до плечей. Для цього потрібно скористатися бубликами, шпильками і невидимками. Вечірня зачіска і укладання на випускний може бути прикрашена діадемою, стрічкою. Весільний варіант доповнюється фатою. Виконувати всі зачіски слід на чисті пасма. Буде потрібно гребінець, аксесуари і фіксуючі засоби.

  • Пучок з бубликом. На його основі вийде створити оригінальну зачіску в грецькому стилі з діадемою. На середні волосся можна зробити таку красиву укладку, як пучок. Бубликом називається стильний аксесуар, призначений для основи пучка. Ця деталь ховається за волоссям.

Спочатку середні локони слід зібрати в низький вільний хвіст. Він може бути як об’ємний, так і не сильно. Потім в нього протягується бублик, який слід закріпити шпильками. Бублик повністю закривається пасмами, і закріплювати їх слід акуратно. Їх теж потрібно кріпити за допомогою шпильок. Потім треба розчесати розпатланий пучок, щоб все було акуратно. В кінці ці швидкі укладання повинні бути прикрашені аксесуаром, наприклад, гумкою. Можна зробити два пучка, і для цього теж підійдуть локони довжиною до плечей. Такий варіант підійде на весілля, якщо він буде прикрашений фатою.

  • На локони до плечей можна зробити гарний недбалий пучок з носком. Він може бути створений в різних варіантах: низький або два високо розташованих. Для цього буде потрібно носок в колір пасом. Від нього слід відрізати мисок, після чого вийде виріб, подібне гумці. Носок слід вивернути навиворіт, і розташувати його вертикально, щоб п’ята знаходилася внизу. Потім його треба згортати зверху вниз.

За допомогою такої процедури вийшло подобу бублика. Необхідно розчесати пасма, зібрати в хвіст, і закріпити гумкою. Потім протягується бублик. Хвіст повинен повністю закривати його. Коли бублик буде у голови, пасма треба розправити. Кріплення виконується за допомогою шпильок.

  • На середні волосся своїми руками можна робити пучок зі шпильками. Спочатку потрібно розчесати пасма, зібрати в хвіст. Потім з нього створюється джгут, і в результаті повинна вийти равлик. В кінці черепашка фіксується шпильками.

пишний пучок

На пасма довжиною до плечей можна робити різні пучки. На їх основі вийде укладання в грецькому стилі, черепашка. Такі укладання підійдуть і на випускний, і на весілля, якщо будуть прикрашені фатою.

Пасма довжиною до плечей розчісують. Потім їх слід обробити мусом, і зафіксувати високо. Після цього через них протягується бублик, і все фіксується шпильками. З хвоста слід відокремити прядку, створити джгут, і трохи витягнути тонкі прядки. У підсумку вийде оригінальний локон. Його фіксують лаком. Саме їм закривається бублик. Така ж робота виконується з усіма пасмами. В кінці все фіксується лаком. Подібні зачіски можна робити на випускний і весілля, якщо прикрасити образ фатою.


Пучок — стильна і зручна укладка на середні пасма, яку можна зробити завжди. А ефектний аксесуар дозволить перетворити її.

Ссылка на основную публикацию