Зачіска на волосся до плечей

З 2013 року в моді середня довжина волосся. До цього дня така довжина все так само популярна серед чоловіків і жінок. Волосся по плечі називають середньою довжиною. Якщо волосся нижче плечей на 7-8 см, то це вже довге волосся. При поході в перукарню це важливо знати, щоб з вас не зажадали оплату більше необхідною. Але навіщо витрачати гроші, якщо можна робити вечірні, а також повсякденні укладання та зачіски на волосся до плечей своїми руками? Прості у виконанні зачіски для стрижки до плечей на кожен день допоможуть тобі залишатися стильною, незалежно від того рідкісні або густе волосся ростуть від природи.

На довжину по плечі або нижче існує багато видів стрижок. Найбільш поширені з них — «Каскад» і «Боб-каре». Існує багато варіацій «Боб-каре»:

  • класичний «Боб-каре»;
  • довгий «Боб»;
  • середній «Боб»;
  • короткий «Боб»;
  • «Каре» з чубчиком.


За допомогою такої стрижки до плечей можна вигідно підкреслити риси обличчя. Дуже підходить вона для круглого особи. Для неї є багато варіантів укладання.

Головне, правильно укласти стрижку

Локони можна зробити за допомогою різних приладів і пристроїв. На кожен день можна розглянути варіант використання термічних бігуді. Їх використання має кілька переваг у порівнянні зі звичайними. Головна перевага — дбайливе ставлення до шевелюрі. Особливо це актуально для власниць рідкісних пасом. Важливо те, що використовуючи бігуді, нагріті в окропі, ви отримаєте красиво укладені локони всього за п’ятнадцять хвилин. Красиво укласти «Каре» довжиною нижче мочки вуха можна за допомогою щипців для моделювання, простіше званих плойкою. Звичайні бігуді не так шкідливі, так як створюють локони без використання високих температур. Але в наші дні марноти зазвичай просто не вистачає часу на довгі укладання. Короткі пасма зазвичай добре завиваються. Покрокова інструкція створення незвичайних локонів на волосся по плечі і навіть на довгі за допомогою прасування:

  1. Вологе волосся практично повністю висушити за допомогою фена, опустивши при цьому особа вниз.
  2. За допомогою великої круглої щітки досушувати в потрібному напрямку, починаючи з потилиці і рухаючись вгору.
  3. Накручувати все не обов’язково. Тому нижні пасма залишаємо просто підкрученими, а верхні і передні довгі пасма будемо завивати.
  4. Пропрасовуємо пасмо праскою, вивертаючи так, щоб вона ковзала по боковому ребру щипців. Чим сильніше перегинаємо і простягаємо пасмо, тим більше закручений локон отримуємо.


Якщо завивати локони в різні боки, зачіска буде більш природною і красивою, а кругле обличчя візуально витягнеться. Ще одна хитрість для створення об’ємних локонів — скрутити пасмо джгутом і накручувати нещільної спіраллю на плойку. Якщо волосся довге, проділ зигзагом яскраво виділяється, а на коротких помітний тільки незвичайний обсяг.

незмінна класика

У моду стрижка «Каскад» на волосся до плечей увійшла в середині сімдесятих років. Актуальна вона до сих пір. Спочатку «Каскад» робився на волосся по плечі, тобто на середню довжину, але універсальна техніка стрижки дозволила виконувати її на волосся нижче лопаток, так з’явився довгий «Каскад». Всі його види прекрасно досягають однієї важливої ??мети — надати тонким волоссю об’єм і легкість. А якщо обличчя кругле, то ця стрижка просто знахідка, так як дозволяє візуально подовжити обличчя.

Коли волосся по плечі і круглий тип особи, «Каскад» виглядає дуже привабливо, а якщо по нижньому краю на шиї волоски ростуть в різні боки, цього ніхто не помітить. У цій стрижки до плечей, як і у «каре», є багато варіацій. Якщо волосся в’ється навіть злегка, то на кожен день і вечірні зачіски можуть бути з ефектом мокрого волосся. Робиться ця укладка без бігуді та плойки. Для цього на волосся до плечей після миття потрібно нанести мус і створити невеликі локони за допомогою фена з дифузором або просто прим’яв волосся руками. «Каскад», покладений таким способом, цілий день буде виглядати природно і ефектно. Після висихання розчісувати зачіску не потрібно. Навіть рідкісні зуби гребінця можуть перетворити мокрий ефект в пушок на голові. Якщо у чоловіка кучеряве волосся, підстрижені східчасто, він теж може скористатися таким варіантом укладання. Адже не кожен чоловік стане робити стрижку на середню довжину та ще укладати її локонами, використовуючи бігуді.


Чубчик поєднується практично з усіма стрижками. Косі чубчика добре підійдуть тим, у кого кругле обличчя, так як допоможуть зробити його візуально вже. Тим, у кого овальне обличчя, рекомендовані дуже короткі чубчика. До квадратному особі підійде будь-який вид чубчика, за винятком прямої, довжину і укладку можна вибрати будь-яку. Стильно виглядають рідкісні рвані чубчика вище брів.

За всю історію моди варіантів стрижки до плечей або трохи нижче було придумано достаток, а укласти будь-яку стрижку можна мінімум трьома способами. Звичайно, волосся до плечей легше укладати, ніж ті, що набагато нижче плечей. Але головне — це сила вашого волосся. Якщо у вас вони ростуть повільно, то в першу чергу, потрібно звернути увагу на здоров’я, а потім вже підбирати стрижки та укладки. Бережіть своє багатство — міцні і доглянуте волосся.

Ссылка на основную публикацию