Зачіска «Кудрі набік», покроково

Кудрі набік — приваблива зачіска для урочистих випадків. Таку укладання можна виконати на середні і довгі волосся. Її створюють як з чубчиком, так і без неї. Навіть звичайний хвіст можна перетворити, якщо зробити завивки і зафіксувати лаком. Зачіска виглядає природно і акуратно. Якщо покроково виконувати всі інструкції, то все зробити можна своїми руками. На основі кучерів можуть створюватися весільна, святкова і повсякденна зачіски.

особливості процедури

Виконувати зачіски з кучерями необхідно з чистими просушеними волоссям. З брудними пасмами зачіска буде виглядати неохайно. Якщо накручування локонів буде виконуватися за допомогою гумок, ганчірок, бігуді, кісок, папільоток, то повністю волосся просушувати не варто. Так вийде гарна зачіска. Додатково можна використовувати фіксують муси, гелі. Якщо укладання створюється з електричними інструментами, то необхідно використовувати засоби для захисту від термічного впливу. Навіть виконувати звичайний хвіст набік слід з термозахистом.


На середні і довгі волосся завивка виконується з кінчиків. Приступати до накручування краще з кінчика вуха або вище — все залежить від виду укладання. Після створення кучерики не варто інтенсивно розчісувати, оскільки вони швидко стануть распрямленнимі. Виконати укладання на один бік, навіть звичайний хвіст, не так просто, тому треба використовувати укладальні кошти.

В кінці зачіска фіксується якісним лаком для волосся. Навіть якщо кучері вийшли пружними, то не варто використовувати велику кількість лаку. Тільки помірна кількість засобу для укладання дозволить зробити акуратну укладку.

Створення кучерів набік

З чубчиком можна зробити прекрасну зачіску з виділенням прядок. Особливістю є наявність прямого проділу. Волосся слід розділити на проділи так, щоб одна частина була гущі. З чубчиком поки робити нічого не потрібно. Накручування кучерів слід виконувати зручним методом так, щоб завивка була до середини вуха.

Найкраще створити великі кучері, тому користуватися бажано великої плойкою. Можна відокремити великі прядки при використанні простих ефективних засобів. Коли все кучері завите, необхідно виділити тоненькі прядки. Для їх виділення застосовується гель для фіксації, який застосовується для стайлінгу і створення ефекту «мокрого волосся».

На довге волосся з чубчиком відмінно підійде зачіска з кольоровими кінчиками, які створюються спеціальними крейдою. Якщо ознайомитися з принципами, то роботу можна зробити своїми руками. Початок процедури подібно попереднім методам.
Технологія роботи така ж, тільки в якості фіксації застосовуються кольорову крейду. Пасма слід перекинути на одне плече, а потім пофарбувати кучері за допомогою крейди. Краще вибирати подібні по відтінку кольору. Фарбуються нижні волосся. Візуально їх слід розділити на 2 частини, а верхню необхідно пофарбувати в темні тони. Світлі відтінки використовуються для забарвлення кінчиків. Зробити роботу слід так, щоб не було видно кордону квітів.

Створення хвоста з кучерями

Як святкової і повсякденної зачіски відмінно виглядає звичайний хвіст. Він легко виконується своїми руками за допомогою звичайних засобів. З чубчиком укладання буде ще привабливішою.

Спочатку локони потрібно завити зручним способом від кінчиків до коренів. Оброблені волосся слід перекласти на один бік. Потім слід створити хвіст. Краще, щоб він не був тугим і високим.

Хвіст необхідно зробити вільно, а закріпити його краще за допомогою шпильки або гумки. Може використовуватися стрічка. Оригінально виглядає хвіст з великими локонами, обробленими гелем.

Красиві коси з кучерями

Для створення укладання краще скористатися плойкою, оскільки інші методи будуть складними. Спочатку локони слід покласти на один бік. Потім слід виділити крайню прядку і заплести косу. Косичка обертається навколо голови і закріплюється ззаду. Потім необхідно накрутити все прядки з використанням плойки, найкраще великої.

Іншим цікавим варіантом є створення укладання з кучерями і косою. Вона буде розташовуватися на одному боці. Важливо виконувати накручування на велику плойку або бігуді. Прядки слід перекласти на один бік, трохи «збити», створити ослаблену косу.


До кінця плетіння виконувати не варто. Бажано залишити приблизно 1/3 частини довжини. Кріплення слід виконувати за допомогою гумки або шпильки. Якщо коса буде тугий, то її краще послабити після створення.

Кудрі з начосом

Необхідно враховувати, що для виконання укладання потрібно виконувати накручування локонів до коренів. Найкраще це робити до кінчика вуха. Створювати кучері методом плетіння кіс не варто. Краще скористатися плойкою. Коли кучері готові, можна начесати пасма з одного боку.

Для отримання об’ємної укладання бажано використовувати спеціальну пудру. Потім слід виконати обробку іншого боку. Необхідно взяти пасма, начесать їх, перекласти на одну сторону. Після начісування слід виділити 2 прядки (попереду і ззаду), після чого вони скріплюються і фіксуються шпилькою.

Для прикраси зачісок застосовуються оригінальні шпильки, гумки, обідки, діадеми, стрічки. Залежно від виду прикраси можна створити святковий і повсякденний образ. Вибирати необхідно відповідні аксесуари, щоб вони виглядали в образі гармонійно.

укладальні кошти

У створенні зачісок застосовують різноманітні засоби укладань. Вибирати їх слід в залежності від очікуваного результату.

  • Спрей. Засіб застосовується для сухих пасом. Укладання знаходить потрібний обсяг, тому спрей застосовується з тонкими волоссям. Склад необхідно використовувати при застосуванні прасування, оскільки він захищає від впливу негативних факторів середовища. Навіть під дощем укладання збереже первинний вигляд. Вибирати спрей слід по типу локонів.
  • Гель. Засіб не варто використовувати з тонкими волоссям, так як воно збільшує її. А ось густі локони можна легко зафіксувати. Склад наноситься за допомогою пальців. Результат укладання залежить від рівня фіксації кошти.
  • Крем. Засіб використовується не так давно, але вже стали популярними. Є якісні стайлінг-креми, які застосовуються в салонних умовах. Склади мають однаковий принципом впливу. Їх розподіляють по волоссю, що сприяє зволоженню і захисту від негативних факторів. Креми роблять зачіску гладкою. Наносити засіб потрібно на зволожені пасма.

Є й інші засоби для фіксації зачісок. Серед них пінки, віск, мус. Найкраще вибирати професійну косметику. З нею прекрасно створюються будь-які види зачісок.

Ссылка на основную публикацию