Зачіска каре

Зачіска каре відома з давніх часів. У єгипетської цариці Клеопатри була саме така стрижка. Якщо раніше виконували тільки стандартні укладання, то сучасні зачіски мають багато видів. Постійно з’являються нові варіанти, на основі яких створюються оригінальні образи. Більше вони підходять на коротке волосся. Її вибирають на прямі і хвилясті, кучеряві локони. Для кожного типу особи можна підібрати оригінальний варіант. Своїми руками зробити каре буде складно, а ось професіонал зможе правильно виконати всю роботу. Доповнити образ може фарбування, наприклад, темні кольори на світлих. Блондинки теж можуть вибрати оновлення відтінку.

особливості каре

До особливості стрижки відноситься одна лінія волосся по всій довжині. Всі види каре мають свої елементи, наприклад, подовжену або косу чубок, укорочені передні або профільовані пасма. Стрижка виглядає елегантно. Вона може бути вечірня, якщо ефектно укласти її. Варіант прекрасно підходить на випускний. На кожен день можна зробити класичний варіант.

Укладаються модні зачіски досить просто, що пояснює її затребуваність. З звичайного типу стрижки можна створити святкові зачіски, наприклад, на випускний. Необхідно просушити пасма феном з дифузором, а потім виконати укладання з косим проділом. Передні пасма треба накрутити.

Різноманітність видів каре дозволяє вибрати стрижку на основі типу особи. Вони виконують на короткі прямі, хвилясті, кучеряве волосся. Серед розмаїття є варіанти на кожен день і особливих випадків.

 • Овальна форма голови є ідеальною, оскільки до нього підійдуть різні види каре.
 • З круглим обличчям краще поєднуються подовжені варіанти з косою чубчиком. Це допоможе подовжити обличчя, і приховати повні щоки. Можна вибрати модні види каре без чубчика, але тільки тоді волосся треба зачісувати назад.
 • До трикутної форми обличчя підходять укладання, на основі яких можна підкоригувати зовнішність. Для цього підійде варіант з подовженими передніми пасмами. До образу підійде довга косий чубчик.
 • Квадратна форма обличчя не зовсім поєднується з каре, так як через рівних ліній буде підкреслена незграбність зовнішності. В цьому випадку підходять асиметричні модні стрижки в поєднанні з нерівними проділами, косими прядками.

Каре відмінно підходить на всі волосся: хвилясті, прямі. Але краще другий варіант, так як хвилясті локони можуть створювати складності в укладанні. Каре підходить для волосся різної густоти. Завдяки незвичайному переходу можна створювати зачіски з об’ємом. А з філіровкою або проріджуванням вийде усунути обсяг.


Каре — кращий варіант зачіски для власниць густих і рідких пасом. Його вибирають для різних випадків, в тому числі і на випускний. Виконувати його бажано не своїми руками, а за допомогою майстра.

різновиди зачісок

Жіноча стрижка має багато варіантів, серед яких знайдеться щось підходяще і для себе. Кожен вид має свої особливості, тому краще їх не виконувати своїми руками. По довжині каре буває:

 • Стандартним. Довжина локонів розташовується на рівні шиї.
 • Укороченим. Довжина знаходиться на рівні мочки вуха.
 • Подовженим. Волосся торкаються плечей.

При виборі довжини зачіски слід орієнтуватися на особливості статури. Повним жінкам більше підходять модні короткі укладання. Струнким і високим йдуть укорочені варіанти каре. Стандартний вид більше гармонує з овальним обличчям.

За стилем створення чубчика каре буває наступних видів:

 • Без чубчика. Такі модні укладання зачісують назад або розділяють косим проділом.
 • З міні-чубчиком. Деталь випрямляється для укладки, так як через недоглянутою чубчика псується зовнішній вигляд.
 • З довгою чубчиком. З нею можуть бувати обрані різні модні варіанти каре. Укладання на кожен день може бути трохи недбалої.


Чубчик — оригінальний елемент образу, і вибирати його потрібно ретельно. Якщо є недоліки в зовнішності, будуть потрібні нестандартні види челок, наприклад, асиметричні або рвані. За допомогою косою чубчика форму особи вийде зробити гармонійною. На випускний відмінно вийде будь-який з цих видів каре.

Модні стрижки каре можуть відрізнятися по виду оформлення лінії низу:

 • Стандартне. Довжина волосся скрізь однакова. Модні стрижки каре розділяється на короткий і подовжене. Його виконують на прямі і хвилясті волосся.
 • З подовженими попереду прядками. Вони можуть бути досить довгими або ж трохи відрізнятися від основної частини локонів. Їх обрізають симетрично, а перехід виглядає рівним.
 • З закругленими краями. З таким каре можна зробити романтичний образ на випускний, або ж укладання на кожен день. Для нього потрібно регулярна коригування, так як кінчики швидко стають січеться.
 • З пишними передніми прядками. В цьому випадку потилична частина дуже коротка, а передні пасма довгі. Все волосся різної довжини.

Будь-яку стрижку потрібно виконувати не своїми руками, а довірити це майстру. Хоч для створення ефектного образу потрібно тривала укладання, але зате виходить відмінний результат. Оригінальні види більше підходять на випускний і урочисті випадки, а ось на кожен день краще вибрати класику. Оновити зачіску допоможе фарбування, наприклад, темні пасма на світлих. Всі види можна зробити для свят, наприклад, на випускний.

Популярні варіанти

Є багато варіантів каре. Найпопулярнішими є:

 • Боб. Особливістю є відсутність чубчика і невелика довжина. Стрижка відбувається по одній лінії. Боб відмінно підходить на випускний і на кожен день.
 • З подовженням. Можна зробити як симетричну стрижку, так і асиметричну. Передні волосся довше задніх.
 • На ніжці. Задня частина підстрижена коротко, а передні пасма довші. Зачіска більше поєднується з густим волоссям, завдяки чому стрижка вийде об’ємною. Як стригти каре на ніжці, допоможе професійна інструкція.
 • Градуйоване. Волосся стрижуться шарами, і тому зачіска стає об’ємною. Для градуйованою стрижки необхідний постійний догляд і укладання кожен день, щоб образ був акуратним.
 • Подвійне. На кожен день підійде подвійне каре. Його особливістю є два рівня зрізу.

Тому подвійне каре представлено у вигляді короткої стрижки, накладеної на подовжену. Для укладання потрібно багато часу. Подвійне каре вибирають з тонкими волоссям, оскільки з ним створюється об’єм. Прикоренева филировка робить локони пишними. З густими пасмами виконується інтенсивна филировка.

Подвійне каре треба укладати щодня. Головною деталлю тут є чубчик. Для жінок середнього віку краще вибирати подвійне каре з м’якими контурами, а дівчатам підійдуть рвані кінці і градуювання. Косий чубчик зробить образ оригінальніше. Доповнити подвійне каре вийде мелірування або колорування. З фарбування нижніх і верхніх рівнів волосся в яскраві кольори вийде підкреслити рівні. Але таке подвійне каре підійде тільки сміливим особистостям.


Всі види зачісок підходять для жінок різного віку. Головне, вибрати комфортну підходить під образ укладку.

виконання стрижки

Як стригти каре, щоб воно було акуратним. Для цього є інструкція виконання роботи. Необхідно приготувати ножиці, шпильки. Технологія роботи складається з наступних етапів:

 • Потрібно попередньо помити голову. Перед процедурою локони повинні бути зволоженими.
 • Потім за допомогою шпильок пасма голови потрібно розділити на 7 частин. Для цього поділяються скроневі частини, передня (чубчик), потім тім’яної, яка теж ділиться на 2 частини. Потиличну область потрібно розділити за таким же принципом. Приступати до роботи слід з передньої частини. Необхідно брати прядки, остригати довжину. Ножиці під час роботи тримаються паралельно підлозі.
 • Потім обробляється потилична область. Полегшити роботу може лінійка.
 • Після обробки потиличної області слід приступати до стрижки бічних частин. В кінці обробляється верхівка.
 • Потім стрижеться чубчик: треба встановити довжину, створити проділ, і обстригти.

Після створення каре потрібно помити голову, просушити феном, укласти. В результаті вийде гарна стрижка каре, яка підійде для всіх випадків життя.

Ссылка на основную публикацию