Зачіска каре на ніжці

Зачіски каре, боб, градуйоване і асиметричне каре — одні з найпоширеніших і простих зачісок. Причому вони настільки універсальні, що їх можна зробити практично на будь-якому волоссі. Укладання такої зачіски також може бути різною, але в той же час проста і не займає багато часу. Не менш популярною є зачіска градуйовані каре на коротке волосся з подовженими передніми пасмами. Такі модні кучері робляться за простою схемою.


За допомогою різної укладання ця зачіска підійде для проведення ділових переговорів або для романтичної зустрічі. Якщо укласти її трохи по-іншому, то вийде прекрасний весільний варіант. Словом, зачіски каре, виконані на короткі або на довге волосся, завжди були і будуть модними. Таким чином, жіноча модна стрижка каре на ніжці гідна найпильнішої уваги.

Крім того, каре на ніжці можна зробити на будь-яких по густоті волоссі. Перевага короткої стрижки в тому, що вона надає обсяг тонким волоссю. Урізноманітнити строгі форми можна чубчиком.

Особливості асиметричного каре

Варіантів класичного боб-каре дуже багато. Така стрижка дозволяє змінювати свій образ в залежності від ситуації. Крім того, за допомогою фарбування або мелірування, її завжди можна змінити, наприклад, асиметричною чубчиком. Тут неймовірно велике поле для творчої фантазії. Професійно виконана зачіска каре для блондинки дозволить надати образу романтичність. Такий варіант ідеальний для жінок з короткою шиєю. Особливо чудово виглядає градуйовані каре для кучерявого волосся.


Класична зачіска каре вважається модною і розрахована на волосся середньої довжини. При цьому довжина пасм може бути від рівня скул до плечей.

Можна додати об’єм в області верхівки, а також коротко підстригти нижню частину потиличної області. Саме з потилиці і починає виконуватися «ніжка». Лінія пасом йде з подовженими передніми пасмами від потиличної частини до лиця. Причому є характерна особливість стрижки: якщо подивитися на неї ззаду, то вона буде мати більш привабливий вигляд, ніж з особи.

Для кого створена зачіска каре?

Особливість зачіски каре на ніжці в тому, що вона підходить практично всім, незалежно від віку і статури. Існує велика кількість технологій виконання стрижки каре на ніжці, які дозволяють приховати недоліки обличчя і фігури.

Виконується стрижка в залежності від того, до якого типу відносяться волосся. Спочатку ця стрижка створювалася для власниць густих, прямих волосся темного кольору. На кучерявих така зачіска з асиметричною чубчиком виглядає особливо оригінально. Можна додати родзинку за допомогою мелірування.


Однак якщо волосся дуже короткі, то цей вид стрижки не підійде, мінімальна довжина волосся — до ключиці.

Які види каре на ніжці існують?

Підібрати таку зачіску можна для повного особи або на коротке волосся. Все залежить від того, яку структуру мають ваші волосся, особливості особи, фігури, а також від особистого смаку. Існують варіанти з асиметричною чубчиком. Професійно виконане каре-боб відрізняється передніми пасмами.

 градуйованого типу

На сьогоднішній день є популярним видом цієї стрижки. Воно ідеально підійде власниці прямих і рівних волосся. На кучеряве волосся більше підійде інший тип цієї зачіски. В іншому випадку отримати потрібної форми не вийде. Якщо у вас кругле обличчя, то м’які і плавні лінії зачіски дозволять трохи продовжити його.


Технологія стрижки передбачає виконання її не по одній лінії, а у вигляді «драбинки», при цьому довжина волосся поступово збільшується. Максимальна довжина пасм буде розташовуватися на рівні підборіддя, а на середині потиличної області — найкоротші волосся. Така технологія дозволяє зробити стрижку об’ємної і пишною. Тому цей вид можна вибрати тим, кого природа не наділила густими волоссям.

 Як виконується?

Даний вид стрижки також є універсальним, вона прекрасно піддається укладанню, і форма особи великого значення не має. Крім того, готова стрижка виглядає стильно і сучасно.

Власне кажучи, це гібрид між класичним бобом і каре. Але він уже завоював величезну популярність. Ідеальним вважається техніка виконання на кучерях, які мають середню довжину. У даній зачісці немає лагідної рівною чубчика. Зачіска відмінно виглядає ззаду.

Що таке укорочена форма?

Зовні така зачіска нагадує гриб. Власне це і є класичне каре на ніжці. Технологія її виконання передбачає створення рівної лінії кучерів, які досягають рівня скул. Нижня частина волосся вистригає під гребінець, але може бути короткою ззаду.

Технологія стрижки з подовженням

Дана стрижка відрізняється елегантністю виконання. Як правило, її рекомендують жінкам, особа яких з широкими вилицями і вузьким підборіддям. Образ виходить жіночним і легким, він прекрасно підійде для романтичної вечері в кафе. Основна родзинка зачіски — в плавному переході від потилиці до обличчя. Якщо перехід ззаду зробити яскравим і помітним, то зачіска вийде більш ефектною. Вона може бути виконана в асиметричній формі — для цього стрижка виконується на косий проділ.

 Технологія стрижки з чубчиком

Каре на ніжці можна урізноманітнити за допомогою чубка. Причому вона може бути густий і рівною, асиметричною з виконанням филировки. Можна залишити чубок пишною або зробити проріджування.

Ссылка на основную публикацию